موسیقی ایرانیان
 

آوازخوانی یک پزشک برای بیمارش در تبریز خبرساز شد

در روزهای گذشته انتشار ویدئویی از پزشک تبریزی در حال آوازخوانی برای بیماری که هیچ همراهی ندارد، در فضای مجازی خبر ساز شده است.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، ویدئوی اجرای زنده دکتر نوید مدینه ای در بیمارستان شهید مدنی تبریز در روزهای گذشته مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است و چند برنامه تلویزیونی نیز اقدام به پخش این ویدئو کرده اند تا بازتاب های این اجرا بیشتر و بیشتر شوند.

این پزشک با اجرای قطعه «آیرلیق» که از آثار فولکلور موسیقی آذربایجان است برای بیمارش که همراهی ندارد، در تلاش برای بهبودی اوضاع روحی وی برای ادامه درمانش بود و این موضوع بازتاب های مختلفی را برای این پزشک در پی داشت. دکتر نوید مدینه ای در نخستین اظهار نظر رسمی درباره این ویدئو و پیشینه موسیقایی خود می گوید: «ویدئوی مورد نظر تنها برای خوشحال کردن یکی از بیمارانم به صورت کاملا دلی اتفاق افتاد و پس از انتشار آن در صفحه شخصی خودم، به یک باره به شدت در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفت و خودمان هم از میزان توجه به این ویدئو شگفت زده شدیم.»

این رزیدنت بیماری های قلب و عروق می افزاید: «به هر حال شرایطی که در آن لحظه از تنهایی بیمارم دیدم باعث شد آن اتفاق بیفتد و از اینکه توانستم اندکی احوالات روحی بیمارم را بهتر کنم، احساس خوبی داشتم.»

مدینه ای با اشاره به سابقه هنری خود در حوزه موسیقی، گفت: «اولویت زندگی من تحصیلاتم در حوزه پزشکی است و سالهای زیادی برای آن وقت و انرژی صرف کرده ام. ولی در کنار آن به دلیل علاقه قلبی ام به موسیقی ۵ سال سه تار زده ام. سه سال آواز ایرانی کار کرده ام و دوره کامل ردیف های موسیقی ایرانی را نیز گذرانده ام. چند سالی ست در حوزه پاپ شروع به کار کرده ام و له مرور در تلاشم با کسب تجربه در این حوزه بتوانم آثارم را منتشر کنم. به هر حال با توجه به وقت گیر بودن فعالیت ام در حوزه پزشکی تلاشم این است که در ابتدا تحصیلاتم را به حد اعلی برسانم و سپس در زمینه موسیقی به صورت جدی فعالیت کنم.»

ویدئوی این اجرا را در ادامه می بینید:


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=272890


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.