موسیقی ایرانیان
 

سخن‌رانی «پویان آزاده»‌ درباره‌ی «جهانی شدن در آموزش پیانو»

«پویان آزاده» آهنگ‌ساز و نوازنده‌ی پیانو، به دعوت کنگره‌ی موسیقی ۲۰۱۹ در کشور آلمان درباره‌ی «جهانی شدن در آموزش پیانو» سخن‌رانی خواهد کرد.

کنگره‌ی موسیقیِ امسال  در کشور آلمان و در تاریخ ۱۸ می ۲۰۱۹ (۲۸ اردیبهشت) برگزار می‌شود و دکتر «پویان آزاده» با همراهی پیانیستِ برجسته دکتر «سباستیان بروک» و «میشاییل آکر» به اجرا و سخنرانى با موضوع «جهانى شدن در آموزش پیانو» مى‌پردازد. این برنامه در سالن کنگره برلین و با حضور متخصصان برجسته موسیقى برگزار می‌شود.

«پویان آزاده» پیانیست، پداگوگ و پژوهشگر موسیقی ایرانی دانش‌آموخته دانشکده موسیقی دانشگاه هنر تهران در مقطع کارشناسی ارشد موسیقی جهانی بوده و با بورس تحصیلی کشور آلمان در دانشگاه مارتین لوتر آلمان در مقطع دکتری موسیقی مشغول به تحصیل شد و در ژانویه سال ۲۰۱۵ دکترای خود را در رشته موسیقی با درجه عالی از کشور آلمان دریافت کرد.

پویان آزاده در سال ۱۳۹۳ اولین مرکز آموزشی تخصصی پیانو، انستیتوی پیانو «پویان» را با مجوز رسمی در تهران تأسیس کرد که به شکل تخصصی به آموزش ساز پیانو به کودکان و بزرگسالان می‌پردازد.همچنین ایشان از سال ۹۴ در دانشگاه هنر تهران به عنوان نخستین عضو هیئت علمی پیانو با درجه دکتری مشغول به فعالیت است.


منبع: موسیقی ما

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=260397


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.