موسیقی ایرانیان
 

استقبال آلمانی‌ها از بانوی دوتارنواز ایرانی

«یلدا عباسی» نوازنده دوتار خراسان با حضورش در تور کنسرت‌های گروه موسیقی «شیلر»، مورد توجه ویژه تماشاگران آلمانی قرار گرفت.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، گروه موسیقی شیلر که فروردین امسال جدیدترین آلبومش با نام «صبح دم» را با همکاری هنرمندان ایرانی در سطح بین‌المللی منتشر کرد، تور کنسرت این آلبوم را با نام «آرنا تور»  (Arena Tour) و با همراهی یلدا عباسی (نوازنده دوتار خراسان) آغاز کرده است.

مصطفی کبیری که در ایران نماینده گروه شیلر بوده و او این گروه را به ایران دعوت کرده، می‌گوید کریستوفر فون دیلن با توجه به استقبال اعضای گروه و همچنین تماشاگران آلمانی از حضور یلدا عباسی در «آرنا» تور، در تلاشند تا این بانوی هنرمند در دیگر تورهای گروه هم آنها را همراهی کند.

تور گروه شیلر از تاریخ ۸ می ۲۰۱۹ (۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸) در آلمان آغاز شده و فعلاً پنج کنسرت از آن در شهرهای درسدن، لایپزیگ، فرانکفورت، نورنبرگ و بیلفلد برگزار شده است. یلدا عباسی تا ۲۵ می در ۱۰ کنسرت دیگر این گروه را در شهرهای ارفورت، هانوفر، کلن، اوبرهاوزن، منهایم، اشتوتگارت، مونیخ، برمن، هامبورگ و برلین همراهی خواهد کرد.


منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=258530


   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.