موسیقی ایرانیان
 

اجرای «کالیبر» برای دومین بار | «ماهان» آثار قدیمی را می نوازد

گروه موسیقی «کالیبر» و گروهی متشکل از هنرجویان بنیاد فرهنگی هنری رودکی مجموعه کنسرت هایی را در مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی برگزار می کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، کنسرت گروه موسیقی «کالیبر» به سرپرستی «حمید صالح» دوم شهریور ماه برای دومین بار در مجموعه برج آزادی میزبان علاقه مندان موسیقی خواهد بود.

حمید صالح سرپرست و نوازنده گیتار الکتریک، میلاد سرآبادانی نوازنده گیتار الکتریک، میثم رحمانی نوازنده گیتار باس و آرتا ایجادی مقصودی نوازنده درامز اعضای گروه «کالیبر» را تشکیل می دهند.

کنسرت گروه موسیقی کالیبر ساعت ۲۱ روز هشتم تیرماه در سالن اصلی برج آزادی روی صحنه می روند.

گروه «ماهان» آثار بزرگان را اجرا می کند

کنسرت گروه موسیقی ماهان وابسته به مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی به سرپرستی بابک شیبانی و رهبری جلال امیر پورسعید اول شهریور در برج آزادی برگزار می شود.

گروه موسیقی ماهان متشکل از هنرجویان مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی است که از سال ۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده قرار است در این کنسرت در دو بخش قطعاتی از آهنگسازان مطرح موسیقی ایرانی را اجرا کنند.

در اجرای پیش رو قطعاتی چون «وطن من» از پرویز مشکاتیان، «رسوای زمانه» ازهمایون خرم، «آسمان عشق» از داریوش پیرنیاکان، «شب یلدا» ازعلی اکبر شیدا و نیز قطعاتی از جهانبخش پازوکی، مصطفی گرگین زاده، نادر گلچین، جلال امیر پور سعید، روح الله خالقی و مجید وفادار نواخته خواهد شد.


منبع: خبرگزاری مهر

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=185924


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.