موسیقی ایرانیان
 

اجرای وحید تاج

گروه «وزیری بابل» یک کنسرت ویژه با همراهی کیوان ساکت برگزار می کند.

مجید محمدی حاجی سرپرست گروه موسیقی «وزیری بابل» به خبرنگار مهر گفت: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته ساعت های ۱۹ و ۲۱:۳۰ روز پنجشنبه ۲۸ تیر ماه آموزشگاه موسیقی وزیری بابل با همکاری موسسه «پدیده هنرآلا» و مجموعه آموزشی «ققنوس بهشهر» کنسرتی را با همراهی استاد کیوان ساکت برگزار می کند.

وی ادامه داد: در این کنسرت آثار ماندگار و خاطره انگیزی از موسیقی ملی ایران به آهنگسازی کیوان ساکت در آلبوم های «فسانه»، «بی کاروان کولی» و «یک خانه پر زمستان» به خوانندگی وحید تاج و نوازندگی گروه موسیقی «وزیری بابل» اجرا می شوند.

محمدی در معرفی اعضای اجرایی کنسرت بیان کرد: کیوان ساکت نوازنده تار و سه تار، وحید تاج خواننده، مجید محمدی حاجی نوازنده تار، حسین نوروزی نوازنده نی، عرفان حسینی نوازنده کمانچه، پویا خوش بین نوازنده بربت، محمود هراسانی نوازنده سنتور و برزو بهرامی نوازنده تمبک و سازهای کوبه ای گروه اجرایی کنسرت را تشکیل می دهند.

این نوازنده در پایان توضیح داد: یکی از ویژگی های مهم گروه موسیقی وزیری تنوع زیاد در نوع انتخاب قطعات است تا سلایق مختلف را راضی کنیم. استاد ساکت از پرکارترین هنرمندان موسیقی ایران در دوران معاصر است که با تالیف کتاب ها و آثار پژوهشی متعدد نقش قابل ملاحظه ای در معرفی موسیقی ملی ایران به مخاطبان داشته و ما خیلی خوشحالیم که امکان همکاری مشرتک فراهم شده است.


منبع: مهر

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=183476


مطالب پربازید

تازه ترین مصاحبه های تصویری اختصاصی موسیقی ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.