موسیقی ایرانیان
 

در حاشیه نشست صمیمانه در سفارت ایران در مسکو عنوان شد؛

مسعود سلطانی‌فر گفت حضور ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر ملی ایران در روسیه به لحاظ روحی و روانی بین ایرانیان و اعضای تیم ملی فوتبال مؤثر است.

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان روز یکشنبه در حاشیه نشست صمیمانه در سفارت ایران در مسکو درباره حضور ارکستر در قالب جام جهانی ۲۰۱۸ گفت: ایران تنها تیمی است که ارکسترهای خودش را با شعار صلح و دوستی به این برنامه آورده است.

او ادامه داد: زبان هنر و ورزش، زبان تحکیم پیوند بین ملت‌هاست و هنرمندان و ورزشکاران ما در این عرصه در سطح جهان حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. در هر صورت من فکر می‌کنم این اقدام بسیار ارزنده‌ای بود که توسط ارکستر سمفونیک و ارکستر ملی ایران انجام شد.

سلطانی‌فر همچنین گفت: مطمئناً تأثیرات روحی و روانی خودش را در بین ایرانیان و همچنین اعضای تیم ملی فوتبال می‌گذارد و احساس می‌کنند در کشور خودشان و در کنار هم‌وطنان خودشان بازی می‌کنند. حضور هم‌وطنان ما در روز بازی و در شهرهای مختلف بسیار چشمگیر و ارزنده است. امیدوار هستیم با این شور و شوق و شعفی که تاکنون هم‌وطنان و تماشاگران ما داشتند و از تیم ملی حمایت کردند در دو بازی آینده هم حضور داشته باشند. هنرمندان ما هم در افزایش روحیه و غرورشان مؤثر هستند.


منبع: هنرانلاین

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=181872


مطالب پربازید

تازه ترین مصاحبه های تصویری اختصاصی موسیقی ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.