×
×

با آهنگسازی و تنظیم مهدی عندلیبی

 • کد نوشته: 1675
 • موسیقی ایرانیان
 • چهارشنبه, ۱۹ام خرداد ۱۳۸۹
 • ۱ دیدگاه
 • آلبوم جدیدی از ناصر عبداللهی خواننده فقید موسیقی پاپ ایران منتشر خواهد شد. رضا کریمی مدیر برنامه‌های ناصر عبداللهی در گفت و گو با خبرنگار سایت موسیقی ما با اعلام این خبر گفت: «ناصر قرار بود آلبومی با عنوان “رخصت” در سال‌های ۸۱ و ۸۲ منتشر کند که به دلایلی از جمله نبودن بنده در […]

 • http://www.musicema.com/images/cache/1276082136.jpgآلبوم جدیدی از ناصر عبداللهی خواننده فقید موسیقی پاپ ایران منتشر خواهد شد. رضا کریمی مدیر برنامه‌های ناصر عبداللهی در گفت و گو با خبرنگار سایت موسیقی ما با اعلام این خبر گفت: «ناصر قرار بود آلبومی با عنوان “رخصت” در سال‌های ۸۱ و ۸۲ منتشر کند که به دلایلی از جمله نبودن بنده در ایران و … به تاخیر افتاد که سرانجام با فوت وی این آلبوم به مرحله انتشار نرسید. کار آهنگسازی و تنظیم قطعات آن آلبوم را مهدی عندلیبی از اساتید موسیقی ایران انجام داده بود. اما از آنجا که صدای خام ضبط شده ناصر برای قطعات آلبوم موجود بود تصمیم گرفتیم این آلبوم را با تنظیم‌های جدید منتشر کنیم.»
  وی در ادامه افزود: «مهدی عندلیبی برای اولین بار تلفیق مدرنی از ساز‌های آکوستیک با تنظیم‌های الکترونیک به وجود آورده که در نوع خود بسیار جالب است. صدای دلنشین ناصر که در میان ما نیست با تنظیم‌های مدرن و به روز‌شده‌ای از آن آلبوم، شاید بتواند جای خالی وی را پر کند.»
  کریمی تاریخ اتمام کار‌های آلبوم را ۲ ماه آینده اعلام کرد اما گفت: «به احتمال زیاد این آلبوم را با نام جدید در چهارمین سالگرد درگذشت ناصر رونمایی خواهیم کرد. قصد داریم در آن برنامه کنسرتی هم از این قطعات برگزار کنیم که در نوع خود قابل توجه است.»
  کریمی در پایان افزود: «تمام منافع این آلبوم ۷ قطعه‌ای که البته ۲ قطعه هم به صورت ریمیکس به آن اضافه خواهد شد متعلق به خانواده ناصر است.»

  https://musiceiranian.ir/?p=1675
     
  برچسب ها

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *