موسیقی ایرانیان
 

به آهنگسازی و خوانندگی «ابوالفضل ریاحی»

کنسرت گروه موسیقی «دل انگیز»، به آهنگسازی و خوانندگی «ابوالفضل ریاحی»، هفته دوم از شهریور ماه ۱۳۹۶ در «تالار ایوان شمس»، بروی صحنه می رود.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، کنسرت گروه «دل انگیز» به خوانندگی و آهنگسازی ابوالفضل ریاحی، ۱۰ شهریور ماه سال جاری، در تهران «تالار ایوان شمس» برگزار می شود.

«ابوالفضل ریاحی» خواننده موسیقی ایرانی، در خصوص جزئیات این کنسرت و در گفتگو با خبرنگار ما گفت: «در این کنسرت ۷ تصنیف که همگی از ساخته های بنده و تنظیم «محمود سید هندی» و «سروش نبوی» است، اجرا خواهد شد که از دستگاه راست پنجگاه شروع و سپس با مرکب خوانی به آواز ابوعطا، دشتی، بیات اصفهان و مجدد به دستگاه راست پنجگاه بازخواهد گشت که با توجه به تغییر دستگاه ها، تنوع شنیداری خوبی در شنونده ایجاد خواهد شد. لازم به ذکر است که تمام قطعات این اجرا جدید می باشند.»

در اجرای پیش روی گروه موسیقی «دل انگیز»، ابوالفضل ریاحی (خواننده، آهنگساز)، وحید عزیزی (سرپرست، نوازنده تار) سجاد خانقاهی (سنتور)، شیدا قاضی (نی)، رخساره رستمی (عود)، رامین عبداللهی (کمانچه )، مجید علیزاده (تمبک) و عسل ملک زاده (دف)، به هنرنمایی خواهند پرداخت.

شایان ذکر است که کنسرت این گروه در ساعت ۲۱ از تاریخ ۱۰ شهریور ماه بروی صحنه می رود و علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت این کنسرت، به سایت تیوال www.tiwall.com مراجعه نمایند.


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=153345


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.