×
×

با رای مجمع عمومی

 • کد نوشته: 124393
 • موسیقی ایرانیان
 • دوشنبه, ۱۷ام آبان ۱۳۹۵
 • ۱ دیدگاه
 • مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده خانه موسیقی بعد از ظهر دیروز (۱۶ آبان ماه) جهت انتخاب اعضای شورای عالی خانه موسیقی برگزار شد.
  +انتخاب «محمدرضا شجریان» به عنوان یکی از اعضای شورای عالی خانه موسیقی

  با رای مجمع عمومی
 • tn-phpمجمع عمومی عادی بطور فوق العاده خانه موسیقی بعد از ظهر دیروز (۱۶ آبان ماه) جهت انتخاب اعضای شورای عالی خانه موسیقی برگزار شد.

  به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، در ابتدای این جلسه حمیدرضا نوربخش (مدیرعامل خانه موسیقی) گزارشی از نقش و عملکرد این شورا به مجمع عمومی ارائه کرد و با توجه به انتخابات اعضای این شورا در اهمیت شورای عالی خانه موسیقی و همچنین وظایف اساسنامه ای آن توضیحاتی داد.

  پس از این سخنان و معرفی کاندیدا های عضویت در شورای عالی که از سوی هیئت مدیره به مجمع عمومی معرفی شدند رای گیری آغاز شد و سپس به ترتیب آرا محمدرضا شجریان، فرهاد فخرالدینی، محمد سریر، هوشنگ کامکار، داریوش پیرنیاکان، حسن ریاحی، داود گنجه ای بعنوان اعضای شورای عالی این نهاد انتخاب شدند.

  مطابق اساسنامه، شورای عالی خانه موسیقی بالاترین مرجع تخصصی و فنی خانه موسیقی، متشکل از هفت نفر از موسیقی دانان برجستـه، متعهد، خوش نام و فعــال در عرصـــه موسیقی و در زمینه های مختلف موسیقی است که حداقل سی سال سابقه فعالیت هنری در کشور داشته و عضو خانه موسیقی باشند.

  این افراد به پیشنهاد هیئت مدیره و تصویب مجمع عمومی به عنوان اعضاء شورای عالی خانه موسیقی برای یک دوره انتخاب می شوند.

  https://musiceiranian.ir/?p=124393
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *