×
×

«انتظار دارم با انتخاب ایشان از سوی مجلس، فضا برای فعالیت‌های هنرمندان نیز آماده‌تر شود»

 • کد نوشته: 123925
 • موسیقی ایرانیان
 • جمعه, ۷ام آبان ۱۳۹۵
 • ۰
 • یک استاد پیشکسوت موسیقی گفت: آقای صالحی امیری به صحنه آمده است تا وضعیت فرهنگ و هنر کشور بهتر شود و انتظار دارم با انتخاب ایشان از سوی مجلس، فضا برای فعالیت‌های هنرمندان نیز آماده‌تر شود. محمدعلی اسماعیلی متین درباره انتخاب رضا صالحی امیری از سوی دولت به‌عنوان گزینه تصدی وزارت ارشاد، اظهار کرد: از […]

  «انتظار دارم با انتخاب ایشان از سوی مجلس، فضا برای فعالیت‌های هنرمندان نیز آماده‌تر شود»
 • ۵۷۳۷۴۵۸۴یک استاد پیشکسوت موسیقی گفت: آقای صالحی امیری به صحنه آمده است تا وضعیت فرهنگ و هنر کشور بهتر شود و انتظار دارم با انتخاب ایشان از سوی مجلس، فضا برای فعالیت‌های هنرمندان نیز آماده‌تر شود.

  محمدعلی اسماعیلی متین درباره انتخاب رضا صالحی امیری از سوی دولت به‌عنوان گزینه تصدی وزارت ارشاد، اظهار کرد: از گذشته گفته‌اند که «هرچه پیش آید، خیر است» و من هم امیدوارم با انتخاب آقای صالحی امیری توسط نمایندگان مجلس، مسئولیت‌های محول‌شده به وزارت ارشاد به‌خوبی پیگیری و اشکالاتی هم که پیش از این وجود داشته‌اند، رفع شوند.

  این نوازنده و مدرس تنبک ادامه داد: آقای صالحی امیری به صحنه آمده است تا وضعیت فرهنگ و هنر کشور بهتر شود و انتظار دارم با انتخاب ایشان از سوی مجلس، فضا برای فعالیت‌های هنرمندان نیز آماده‌تر شود.

  وی در پایان در پاسخ به پرسشی درباره ارزیابی‌اش از کارنامه علی جنتی، وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی، اظهار کرد: برای پاسخ به این پرسش تنها به بیان این بیت شعر بسنده می‌کنم که « دو نصیحت کنمت بشنو و صد گنج ببر، از در عیش درآ و به ره عیب مپوی».

  https://musiceiranian.ir/?p=123925
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *