×
×

تیرماه سال جاری؛

 • کد نوشته: 11627
 • شادروان موسوي
 • سه شنبه, ۲۴ام خرداد ۱۳۹۰
 • ۱ دیدگاه
 • شهرداد روحانی به عنوان رهبر مهمان، ارکستر سمفونیک تهران را برای اجرای کنسرت در تیرماه سال جاری هدایت می‌کند.  خستین کنسرت شهرداد روحانی آهنگساز و رهبر ارکستر صاحب‌نام ایرانی با ارکستر سمفونیک تهران در سال ۹۰، با اجرای موسیقی متن فیلم‌های مشهور دنیا و چند اثر از آهنگسازان ایرانی برگزار می‌شود. با توجه به اینکه […]

 • شهرداد روحانی به عنوان رهبر مهمان، ارکستر سمفونیک تهران را برای اجرای کنسرت در تیرماه سال جاری هدایت می‌کند.  خستین کنسرت شهرداد روحانی آهنگساز و رهبر ارکستر صاحب‌نام ایرانی با ارکستر سمفونیک تهران در سال ۹۰، با اجرای موسیقی متن فیلم‌های مشهور دنیا و چند اثر از آهنگسازان ایرانی برگزار می‌شود.

  با توجه به اینکه نادر مرتضی‌پور به عنوان رهبر ثابت ارکستر سمفونیک تهران پیش از این انتخاب و معرفی شده بود، حضور شهرداد روحانی برای رهبری این ارکستر ، وعده مسوولان برای حضور رهبران مهمان در کنار رهبر ثابت را عملی کرد.

  همچنین این آهنگساز از دو ماه پیش ساخت «سوئیت خلیج‌فارس» را آغاز کرده است و هم‌اکنون در مرحله نت‌نویسی و کامل‌کرده این اثر است.

  این قطعه برای ارکستر ، گروه کر و سازهای ایرانی نوشته شده است و قابلیت اجرای با کلام را نیز دارد.

  «سوئیت خلیج‌فارس» در هشت بخش ارائه می‌شود و زمان اجرای آن ۵۰ دقیقه است. این قطعه به سفارش انجمن موسیقی هرمزگان و با نظارت انجمن موسیقی ایران تولید می‌شود.

  شهرداد روحانی که در کارنامه خود رهبری ارکسترهای معتبر دنیا وجود دارد، سال گذشته نیز چند کنسرت با ارکستر سمفونیک تهران برگزار کرده بود که استقبال علاقه‌مندان موسیقی را به همراه داشت. نخستین کنسرت او با ارکستر سمفونیک تهران در سال ۹۰، تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

  https://musiceiranian.ir/?p=11627
     

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *