موسیقی ایرانیان
 

در اين مسابقات 12 قطعه اجرا می کنیم

ميلاد عمرانلو سرپرست گروه آوازي تهران گفت: تمام مشکلات ما براي حضور در مسابقات جهاني آواز جمعي در چين حل شده است و با تمام توان در اين جشنواره شرکت خواهيم کرد.

ميلاد عمرانلو گفت: ‌امروز نخستين پيش پرداخت را براي شرکت درمسابقات جهاني آواز جمعي چين را از انجمن موسيقي ايران دريافت کرديم و با اطمينان ازشرکت دراين رويداد مهم هنري بين المللي از ديشب تمرينات خود راسر گرفتيم و روزهاي دوشنبه، چهارشنبه و جمعه در مجموع هفته اي 12 ساعت تمرين خواهيم کرد.
عمرانلو گفت: در اين مسابقات 12 قطعه را که شامل 4 قطعه فولکلور، 4 قطعه پاپ و 4 قطعه کر مجلسي هستند، را اجرا خواهيم کرد و نتهاي آنها نيز ارسال شده است.
وي افزود: مدالي که در اين مسابقات که اميدوارم آن را دريافت کنيم داده مي‌شود به دليل اعتبار بالاي آن مي‌تواند رتبه ما را در جهان که اکنون 50 هستيم را بالاتر بياورد.
سرپرست گروه موسيقي آوازي تهران گفت:‌ امروز نيز ايميلي از مسوولان چيني در يافت کردم مبني براينکه براي گروه ما به جز برنامه مسابقات که 3 اجرا در سه روز است، 2 اجراي ديگر نيز در نظر گرفته اند که به صورت کنسرت و جداي از مسابقات برگزار مي شود.
وي در ادامه گفت: يکي از اجراها همراه با ارکستر فيلارمونيک شانگهاي در اکسپوي آن شهر برگزار خواهد شد و ديگري نيز در شهر شائوژينگ خواهد بود.
لازم به يادآوري است ميلاد عمرانلو سرپرست گروه آوازي تهران، فارغ التحصيل کارشناسي ارشد رشته آهنگسازي از دانشگاه هنر و مدرس دانشگاه است و از سال 1379 همکاري خود را با ارکستر سمفونيک تهران به عنوان نوازنده سازهاي ضربي آغاز کرده و تاکنون در کنسرتهاي متعددي به همراه رهبراني چون لوريس چکناواريان، علي رهبري، شهرداد روحاني، فريدون ناصري، نادر مشايخي و … شرکت داشته است.
ميلاد عمرانلو در زمينه آهنگسازي از آهنگساز برجسته تاجيکستان طالب خان شهيدي و همچنين احمد پژمان، خيام ميرزازاده، پروفسور ديچکو استفاده کرده است. همچنين دوره هاي Master class رهبري را نيز نزد لوريس چکناويان و ايرج صهبائي گذرانده است.


منبع: ایرنا

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=1023


برترین مطالب وب    
   

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.