همه مطالب: پاپ، راک و تلفیقی

با استقبال مخاطبین و دوستداران این خواننده پاپبلیت های کنسرت «سیروان خسروی» یک ساعته تمام شد

بلیت های تازه ترین کنسرت «سیروان خسروی» خواننده مطرح موسیقی پاپ کشورمان یک ساعت پس از آغاز فروش اینترنتی به اتمام رسید.
+سیروان این روزها مشغول کار روی تازه ترین آلبوم خود است که به گفته محمد حاتم پور تهیه کننده برنامه های این خواننده یکی از متفاوت ترین کارهای او در حوزه تولید آلبوم است

برنامه کامل کنسرت‌های اعلام‌شدهمنوی زمستانی آخرین کنسرت‌های ۹۵ برای موسیقی دوستان!

همزمان با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، برنامه گروه ها و هنرمندان مختلف حوزه موسیقی در گونه های مختلف برای برگزاری کنسرت ها مشخص شده و این هنرمندان در تالارها و سالن های مختلف تازه ترین کنسرت ها و برنامه های خود را برای مخاطبان اجرا خواهند کرد.

در آخرین هفته اسفند ماه ۱۳۹۵اولین کنسرت آلبوم «سی‌سالگی» احسان خواجه‌امیری در تهران برگزار می‌شود

کنسرت «احسان خواجه امیری»، خواننده مطرح موسیقی پاپ از آلبوم پر فروش «سی‌سالگی»، در آخرین هفته اسفند ماه ۱۳۹۵ در تهران برگزار می شود.
+«احسان خواجه‌امیری» شهریور امسال آلبوم «سی‌سالگی» را روانه بازار موسیقی کرد
+جزئیات به همراه پوستر این کنسرت و اطلاعات بلیت فروشی

۵ و ۶ اسفند ماه سال جاری«حامد همایون» در تهران به دیدار دوستدارانش می‌رود

کنسرت «حامد همایون»، خواننده نام آشنای این روزهای موسیقی پاپ کشور، هفته اول اسفند ماه ۱۳۹۵ در تهران بروی صحنه می‌رود.
+جزئیات به همراه پوستر این کنسرت و اطلاعات بلیت فروشی

در آخرین ماه زمستانی ۱۳۹۵اولین کنسرت «امیرعلی بهادری» برگزار می‌شود

کنسرت «امیرعلی بهادری»، خواننده آلبوم «سلام ساده»، در آخرین ماه زمستانی ۱۳۹۵ در تهران برگزار می‌شود.
+جزئیات به همراه پوستر این کنسرت و اطلاعات بلیت فروشی

اواسط اسفند ماه سال جاریکنسرت «محمدرضا گلزار» در تهران برگزار می‌شود

«محمدرضا گلزار»، هنرپیشه نام آشنای کشورمان که چند سالیست در عرصه خوانندگی نیز فعالیت دارد، به زودی کنسرتی را با رهبری ارکستر «حامد برادران»، در تهران بروی صحنه می برد.+جزئیات این اجرا به همراه پوستر کنسرت

«شب‌های جنوب» در نیاورانروایت حمزه یگانه، سردار سرمست، مهدی ساکی و رضا کولغانی از موسیقی جنوب

جمعی از متفاوت‌ترین موزیسین‌ها و خوانندگان موسیقی کشور قرار است در تاریخ ۱۸ و ١٩ بهمن‌ماه در برنامه‌ای با عنوان «شب‌های جنوب» در فرهنگسراى نیاوران روی صحنه بروند. در سال‌های اخیر، جوان‌هایی در موسیقی ظهور کردند که با آشنایی با انواع موسیقی روز دنیا (از جمله برخی زیرشاخه‌های جَز و راک و حتی موسیقی الکترونیک و ترکیب آن با موسیقی بومی جنوب ایران) جریانی را رقم زدند که با استقبال بسیار خوب مخاطبان در تهران و خارج از کشور مواجه شد. حالا و با توجه به همین استقبال، «سازباز» می‌خواهد برنامه‌ای را تحت عنوان «شب‌های جنوب» برگزار کند که قرار … ادامه مطلب»

به خوانندگی سروش قهرمانلونواختن سه‌تار الکتریک در کنسرت «نیوش»

کنسرت گروه موسیقی «نیوش» به خوانندگی و نوازندگی سه‌تار الکتریک توسط سروش قهرمانلو ۱۶ بهمن‌ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود. اعضای گروه موسیقی نیوش در این برنامه، قطعاتی از اولین آلبوم موسیقی خود با عنوان «کینه» را که زمستان ۹۴ روانه بازار شد، در کنار چند قطعه جدید برای علاقه‌مندان به موسیقی اجرا می‌کند. گروه موسیقی نیوش از سال ۸۸ فعالیت‌های خود را آغاز کرد. این گروه تلاش می‌کند با ارائه بیانی نو و استفاده از ریتم‌های کمتر استفاده‌شده و تجربه رنگ‌بندی‌های مختلف در سازبندی ارکستر و همچنین با به‌کارگیری سازهای ایرانی و الکترونیک، تلفیقی میان موسیقی … ادامه مطلب»

به سرپرستی و خوانندگی افشین طالبیکنسرت «اِمو بند» برگزار می‌شود

دومین اجرای گروه موسیقی پاپ اِمو بند (اتحاد موسیقی استوار) در سال ۹۵ عصر چهارشنبه ۶بهمن ماه در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود. اِمو بند یکی از جوان ترین گروه های موسیقی پاپ کشور است که به سرپرستی و خوانندگی افشین طالبی، ششم بهمن ماه ساعت ۲۱ در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می رود. گروه”اِمو بند” که ازسال ٩١ با انتشارتعدادی تک تراک در فضای مجازی کارخودش را آغازکرده ،مجوز اولین آلبومش را نیز با نام “آرم” از دفترموسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت نموده است. آلبوم آرم به زودی ازطرف شرکت نی لبک شرقی منتشر … ادامه مطلب»

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

تازه‌ترین اخبار