از همه شخصیت ها، فعالان عرصه هنر و مخاطبان هنر دوست برای شرکت در این نظرسنجی دعوت می کنیمشما هم در انتخاب هنرمندترین شخصیت موسیقی سال شرکت کنید؛ تعریف واقعی هنرمند چیست؟

موسیقی ایرانیان – امین موسوی: هر کس خواه فیلسوف، خواه هنرمند، خوه دانشمند، خواه نوازنده و حتی خواه یک فرد عامی می تواند بوسیله عقل و احساسات و سلیقه خودش تعریفی از یک «هنرمند واقعی» داشته باشد، هنرمند در معنای واقعی و ریشه ایش با مفهوم معمول و عامی اش متفاوت است و هر کسی تعریف خاصی از آن را دارد، ما مجموعه ی سایت و مجله موسیقی ایرانیان قصد داریم نظرسنجی سال 88 را در مورد سه سوال بنا دهیم که:
1. تعریف شما به عنوان مخاطب موسیقی از هنرمند واقعی چیست؟
2. سه نفر را به ترتیب به عنوان هنرمندترین شخصیت موسیقائی سال «خواه خواننده، آهنگساز، نوازنده و یا حتی یک ترانه سرا» انتخاب کنید، در ضمن در صورتی که نظرتان این است که ما هنرمند واقعی در شاخه موسیقی نداریم می توانید پاسخ «هیچ کس» را در قسمت نظرات وارد نمایید.
3. تاثیرگذارترین قطعه هنری و موسیقائی سال را در قالب سه مورد به ترتیب نام ببرید.

تذکرات:

1. قابل ذکر است که «هیچ کس» هم جزو گزینه ها است که ممکن است شخصی هیچ کسی را در بین اهالی موسیقی به عنوان هنرمند واقعی قبول نداشته باشد.

2. پاسخ هایتان را در قسمت کامنت «نظر» با وارد کردن ایمیل و اسمتان وارد نمایید.

3. این نظرسنجی تا 15 اردیبهشت ادامه دارد.

4. از همه شخصیت ها، فعالان عرصه هنر و مخاطبان هنر دوست برای شرکت در این نظرسنجی دعوت می کنیم.

5. توجه شود که ما به دنبال این نیستیم که ببنیم کدام خواننده یا آهنگساز از محبوبیت بالاتری برخوردار است بلکه هدف ما این است که یک گردش، دور و بازبینی در تعریف هنر و هنرمند داشته باشیم تا با این وضعیت ببینیم هنرمندان کشور ما واقعا چقدر به تعریف اصلی «هنرمند» نزدیک هستند.

6. قابل ذکر است که نظرات بدون ایمیل صحیح و درست مورد ارزیابی قرار نمی گیرد و همچنین نظرات تکراری از طرف IP های تکراری تائید نخواهد شد.

در این میان ما بچه های موسیقی ایرانیان هم تعریف خاص خودمان را از هنرمند واقعی داریم، به مخاطبان و هنردوستان  هم توصیه می کنیم برای اینکه بتوانند به نظرات و بحث خوبی برسند تعریف ما را از هنرمند مطالعه کنند:

ابتدا بهتر از کمی در مورد هنر صحبت کنیم و بعد از آن به تعریف هنرمند بپردازیم.

به زعم ما ابرازِ درک دغدغه ای گون و احساسی یک شخص از وقایع پیرامونی زندگی اش به صورت یکی از شاخه هنری را هنر گویند.

هنر منهای دغدغه، فن می شود.
هنر منهانی فن، هنری بدوی خواهد بود.
هنر منهای انسانیت، بلدِ راهِ گمراهی است.
هنر کامل، حقیقت یا همان خداست.
هنر بعلاوه ی دلسوزی برای وضعیت روحی، فکری و فرهنگی مردم، همان هنر متعهد است.
هنر بعلاوه ی دینِ فاسد و سفارشی، ابتذال می شود.
هنر به همراه دینِ واقعی، شبیه همان سخنان، موعظه ها، مناجات و اعمال پیامبران و صالحان است.
هنر اگر سفارشی شود، و یا وسیله ی سرگرمی شود ماهیتش را از دست می دهد و تبدیل به یک کالا می شود، حال این کالا می تواند سالم و یا مبتذل باشد ولی هر چه باشد دیگر هنر نیست.
هنرخیلی خیلی خیلی بیشتر از آنکه عامل و وسیله باشد، معلول است، معلول شرایط! نه علت شرایط

حال می توان گفت در صورتی هنر، هنر باقی می ماند که حواس ما را از پدیده های عادی و دنیوی زندگی پرت کند و دغدغه های ما را به سمت خود، زندگی، انسانیت و در بهترین و کمیاب ترین حالتش به سمت «حقیقت یا همان خدا» نزدیک کند.

بعد از این جملات در مورد هنر بهتر است تعریفی از هنرمند داشته باشیم، هنرمند یعنی کسی که دارنده ی هنر باشد، تعریف هنر را هم که در سطور قبل بیان کردیم، حال به جز این تعریف مختصر، باید مشخصه ها و ویژگی های یک هنرمند واقعی را هم تبیین کنیم و بشناسیم که به زعم ما هنرمند واقعی کسی است که حتما دارای فاکتورها و ویژگی های زیر باشد:

1. هنرمند باید بمیرد اگر جلوی خلق اثرش را از او بگیری بمیرد، هنرمند واقعی باید آنقدر درد و زجر روحی و ذهنی بکشد که مجبور شود برای ارضا و التیام بخشیدن خودش، حرف ها و دردهایش را در قالب هنر فریاد بزند که اگر نتواند فریادش را در قطعاتش بیان کند ناگزیر جان دهد، همانگونه که اگر جلوی شعر نوشتن و شعر گفتن را از مولانا و حافظ  و خیام می گرفتند مطمئنا هم آنها دق می کردند. در اصل هنرمند باید با ارائه اثرش احساس آرامش کند و تمام حرف ها و هر چه در نظر دارد را در اثرش بیان کند.

2. مثل پیامبران باشد، همانگونه که پیامبران دین را وسیله نکردند تا با آن امرار معاش کنند، هنرمند هم نباید از هنر خود نردبانی برای پیشرفت اجتماعی و مالی بسازد و ابزاری برای ارضای احساسات نفسانی خود مثل شهرت، شهوت و دیگر چیز ها کند.

3. برای اثر هنریش ارزش قائل باشد، از طرف بالادستی های خود و یا مردم سفارش نپذیرد، دل و روحش برای تمام آثار و آهنگ هایی که تولید می کند لرزیده باشد، نه اینکه فقط برای رفع تکلیف اقدام به تولید یک اثر هنری کرده باشد.

4. هنرمند واقعی نباید بوسیله قدرت فنی اش مفاهیمی را گسترش دهد که به آنها اعتقاد راسخ ندارد، هنرمند نباید بوسیله قدرت هنری خود از سادگی مخاطب استفاده کند و با بازیگری او را فریب دهد.

نکات:

قدرت فنی می تواند سطح اثر هنرمند را ارتقا دهد ولی باید بدانیم که قدرت فنی برای هنرمند لزوما شرط کافی و حتی شرط لازم نیست، مطمئنا آن شعر ضعیفی «از لحاظ فنی» که یک فرد عامی در تنهایی خود بوسیله احساسات خود می سراید ارزشش از آن شعری که سراینده اش استاد باشد ولی کارش سفارشی باشد بیشتر است، چون اثر هنری اولی یک اثری هنری آماتور است ولی دومی اصلا جزو هنر به حساب نمی آید که سطح هنریش بالا یا پایین باشد.

اگر یک کسی که قدرت فنی در هر کدام از شاخه های هنری را دارد و یک اثر زیبا را بدون دغدغه روحی، انسانی می سازد دیگر نامش هنرمند نیست بیشتر شبیه تکنسین با تجربه ای است که پدیده ای را بوسیله علم و تجربه اش می سازد و البته قشنگ می سازد، همانطور که مثلا کارخانه «بی ام و»، ماشین های زیبایی را تولید می کند، که دیگر مسئولین «بی ام و» هنرمند نیستند که آنها تکنسین ها و مهندسان و طراحان خوبی هستند و نه هنرمندان خوبی!

ممکن است کسی زیبا ساز باشد ولی هنرمند نباشد به این معنا که با قدرت فنی و تخصص خود اثر زیبایی مثل یک مجسمه تولید کند که زیبا باشد ولی هیچ گونه دغدغه، درد و یا حرفی پشتش نباشد، دیگر به این شخصیت، هنرمند نباید گفت بلکه باید یک مجسمه ساز، زیبا ساز یا یک تکنسین یا یک شعبده باز گوییم.


در مورد رشته موسیقی هم می توانیم بگوییم فلانی خواننده، موزیسن یا ترانه سرا است ولی الزاما نمی توانیم بگوییم او هنرمند است که تعریف هنرمند واقعی با تعریف یک خواننده، یک موسیقیدان و یا یک تنظیم کننده تفاوت دارد که این اسامی، عنوان های حرفه ای و کاری افراد است ولی تعریف هنرمند حسابش با این عنوان های شغلی متفاوت است.

البته واقعا این شرایط و این تعاریفی که ما برای هنرمند داریم در مملکتمان به ندرت دیده  می شود ولی خب وظیفه ی ما گفتن، بیان کردن و تبیین کردن است، حال اگر واقعیت با آن ایده آل ذهنی ما فرق دارد تقصیر کار ما نیستیم، این نکته هم لازم به ذکر است که این بحث هنر و هنرمند بحث بسیار عمیق و پیچیده ای است که ما سعی کردیم مخاطبانمان را تا آنجا که خسته نشوند با تعریف مختصری از این مفهوم آشنا کنیم، این مورد هم لازم به ذکر است که این تعاریف و این برداشت ها ممکن است دارای نواقصی باشد که از دوستان، مخاطبان و استادان درخواست داریم ما را در اصلاح دیدگاه هایمان یاری نمایند.

کاربران عزیز لازم به ذکر است که از این به بعد فقط آرا و نظرات و نحلیل های شما در مورد واژه هنرمند تایید می شود و مسایلی که به خود نظر سنجی مربوط نمی شود تایید نخواهد شد.


منبع: سایت موسیقی ایرانیان

1,213 دیدگاه برای این خبر “از همه شخصیت ها، فعالان عرصه هنر و مخاطبان هنر دوست برای شرکت در این نظرسنجی دعوت می کنیم”

 1. محمد رضا گفت:

  سایت جدیدتان را تبریک می گویم
  و از برگزاری چنین نظر سنجی مهم و با شخصیتی سپاسگزارم.

  هنرمندترین شخصیت موسیقی سال 88 از نظر من:
  1- استاد شجریان
  2- استاد ناظری
  3- حمید متبسم

 2. علی گفت:

  بهترین هنرمند سال، علی پهلوان از گروه آریان؛ که با آهنگ زیبا و تاثیرگذار صدای پای امید، همه را به تحسین واداشت.
  1- علي پهلوان (گروه آریان)

 3. علی اندرو گفت:

  بهترين هنرمند سال کسی نیست جز محسن چاووشی

  1: محسن چاووشی
  2: هیچکدام

 4. مهدی گفت:

  این دو نفر همیشه متفاوت و تاثیر گذار بودن.اسمهایی که همیشه نماد موفقیت بودن و هستن.
  1-استاد شجریان
  2-محسن چاوشی

 5. سراب گفت:

  به نظر بنده هیچ هنرمند واقعی مشهوری در کشور نداریم، همه به معنای واقعی فکر خودشون هستند

  .هنرمندان واقعی در گوشه روستاها و در انزوا در حال مردن هستند

 6. حمید گفت:

  بهترین های 88 از نظر من

  :

  1- محسن یگانه
  2- علی لهراسبی

  3-سامان جلیلی(پدیده سال)

 7. 1-باید مخاطب و با واقعیت و زیبایی و غم اشنا کنه که تنها کسی و که من دیدم
  توی عرصه هنر و خلق زیبایی استاد محسن چاووشی
  2-محسن چاووشی و محسن چاووشی و محسن چاووشی 3- دور آخر ، خنده ، بخون امشب همگی از محسن چاووشی

 8. پویا گفت:

  بدون شک علی پهلوان.خواننده-گیاریست-ترانه سرا-آهنگساز و تنظیم کننده موفقترین و تنها افتخار بین المللی موسیقی پاپ ایران یعنی گروه آریان.مخصوصا با آهنگ صدای پای امید که هم یک کار انساندوستانه بود هم بازتاب جهانیش چشمگیر بود
  با 12 سانس کنسرت بینظیر تو آذر ماه که اکثر ایده های خلاقانش کار آقای پهلوان بود
  آریان….دوست دارم….تا بینهایت

 9. melika گفت:

  فقط علی پهلوان شایستگی عنوان بهترین خوننده رو داره

 10. سعد گفت:

  فقط سلطان موزیک پاپ محسن چاوشی

  سیروان هم تو تنظیم عالیه

 11. بهترين هنرمندان سال آنهايي هستند كه بار سنگين موسيقي و هنر اقليت هاي قومي را به خصوص هنر آذربايجان را به دوش مي كشند با تمام بي مهري ها و انگ هاي گوناگون و با تحريم هاي تبليغاتي و توجه رو به رو هستند.
  در موسيقي: رحيم شهرياري به خاطر لطف و توجه زيبايش به موسيقي آذربايجان.

 12. كاش شما هم در اين دوره با سايت جديدتون توجه خاصي به موسيقي اقوام ايراني داشته باشيد …. سايت نو در سال نو مبارك!!

 13. حامد طاهری گفت:

  سال نو رو تبریک میگم
  1- به نظر من هنرمند واقعی کسی هست فقط و فقط برای مردم کار کنه و در نزد مردم محبوب باشه
  2- 1- محسن چاووشی 2- استاد شجریان 3- یاس ( رپر)
  3- 1- بخون امشب چاووشی 2- دور اخر چاووشی 3- پرسه زنون علی اصحابی

  تشکر

 14. ابراهيم مولائی گفت:

  با سلام و تبریک عید به شما دوست عزیز
  تمام تلاشمان را خواهیم کرد …

 15. raha گفت:

  فرزاااااااااااااااااد فرزین

 16. محمد گفت:

  1-استاد شجریان
  2-علی قمصری

 17. سحر گفت:

  سلام سال نو مبارک

  سایت جدید هم
  مبارک خیلی قشنگتر از قبل شده هنرمند واقعی یعنی کسی که برای مخاطب ارزش قائل شه وهر چیزیو نخونه و به خورد مخاطب بده
  1- فقط علی لهراسبی عزیزم 2-
  و 3- کسی دیگه ای نیست .
  تاثیرگذارترین ها:

  1

  – سزامه
  2-بعدرفتنت
  3-دلنوازان

 18. سپیده گفت:

  فقط علی پهلوان عزیزم

 19. sam گفت:

  فقط استاد محسن چاووشی.

 20. ghazal گفت:

  ♥ faghaaat ali pahlavan

 21. دوست پویا گفت:

  فقط و فقط علی پهلوان

 22. سعید گفت:

  فقط محسسننن یگانه

 23. محمد گفت:

  ببخشید ولی واقعا مسخره هست
  هر کی میاد با اسم های مختلف میاد میگه فقط فلان فقط x فقط y کافیه یه بار دیسکانکت هم کنه تا ایپیش عوض شه
  الان این 4-6 تا نظرات اخر بخونید کاملا مشخصه از یکی دو نفره
  اگر نظرسنجی گذاشتید به این طریقی که گفتید پس نظراتی رو هم که به صورتی که گفتید جواب دادن تایید کنید نه اینکه هر نظری که با اسم های مختلف داده میشه و دو کلمه بیشتر نیست تایید کنید

 24. سينا گفت:

  محسن يگانه

 25. ابراهيم مولائی گفت:

  برای مشکلی که فرمودید (..کافیه یه بار دیسکانکت هم کنه تا ایپیش عوض شه…) آی پی هایی که حتی در یک رنج نزدیک هستند تایید نمی شوند.

  توجه: لطفا در صورت ممكن براي شركت در نظر سنجی از اسم و فامیل کامل استفاده نمایید
  برای مثال: ابراهیم مولائی

  همچنین برای انتخابتان در صورت ممکن دلیلی ذکر نمایید.

 26. amin گفت:

  شهرام ناظری چون همیشه به کارش ایمان داره و همیشه یک عاشق واقعی است

 27. nava گفت:

  1. علی پهلوان
  هنرمند باید احساس درونی خودش رو به نمایش در بیاره و اون رو به صورت عامه پسند عرضه کند.و کلماتی که استفاده می کند تنها برای شعر گفتن نباشه بلکه در روحیه خود او نیز وجود داشته باشد.و برای طرفداران احترام زیادی قایل بشه چون این مردم هستند که پی به هنر می برند و شخص رو هنرمند معرفی می کنند.
  2.بنیامین بهادری
  3. نینف امیرخاص

 28. dordaneh گفت:

  بدون شک علی پهلوان!
  ایشون از لحاظ شخصیتی که یک هنرمند در قبال اطرافیان و طرز برخورد با اجتماع باید داشتهباشن فوق العاده هستند و چیزی کم ندارن واقعا در طی چند برخوردی که از ایشون دیدم چیزی جز محبت و لطف و مهربونی ندیدم و واقعا از هیچ نظر کم نمی ذارن!
  ضمناایشون در برنامه های انسان دوستانه و خیریه هم فعالیت هایی داشتن که بر کسی پوشیده نیست…
  من قطعا علی پهلوان رو انتخاب می کنم.
  ممنونم- دردانه

 29. نوید آریانی گفت:

  فقط و فقط علی پهلوان.بخاطر بازتاب جهانی آهنگ صدای پای امید

 30. ARmIn گفت:

  من فك ميكنم :

  سعيد مدرس

 31. alireza mokhtari گفت:

  فقط محسن چاووشی

 32. اسداله رضوی گفت:

  با عرض سلام وتبریک سال نو و سایت جدید
  به نظر من هنرمندترین شخصیت موسیقس سال88به شرح زیر میباشد
  1-استاد محمد رضا شجریان

  2-استاد محمد رضا لطفی 3-استاد کیوان ساکت

 33. سعید آریانی گفت:

  بی شک علی پهلوان

 34. امید آریانی گفت:

  فقط علی پهلوان.من رو حرف داش پویام حرف نمیزنم که!همه چیزایی که گفت رو میخوام تکرار کنم:
  بدون شک علی پهلوان.خواننده-گیاریست-ترانه سرا-آهنگساز و تنظیم کننده موفقترین و تنها افتخار بین المللی موسیقی پاپ ایران یعنی گروه آریان.مخصوصا با آهنگ صدای پای امید که هم یک کار انساندوستانه بود هم بازتاب جهانیش چشمگیر بود
  با 12 سانس کنسرت بینظیر تو آذر ماه که اکثر ایده های خلاقانش کار آقای پهلوان بود
  آریان….دوست دارم….تا بینهایت

 35. نمی دونم چه تعریفی باید از یک هنرمند کنم .
  تو یه کلمه میگم هنرمند یعنی یکی مثل محسن یگانه فردی خاکی و همرنگ مردم..

  بهترینهای سال : 1.محسن یگانه 2.روزبه بمانی 3.علی شهبازی

  تاثیر گزار ترین قطعه امسال بهد رفتنت تراک 8 آلبوم 14 علی لهراسبی بود ولی به عقیدخ من تاثیر گزار ترین تراک قطعه گناهی ندارم محسن یگانه هست.

  به نظر من بهترین هنرمند تو کشور فقط محسن یگانه هست

 36. امیر گفت:

  تنها و تنها محسن چاوشی این شاستگی را دارد چون واقعا استاده و فرد متینی هستند.
  به امید موفقیت بیشتر چاوشی..

 37. حانیه گفت:

  سایت جدید مبارک امیدوارم توی این سایت جدید خبرای بد مرگ و سایر خبرها رو ندید فقط خبر کنسرت و اتفاقات جالب هنرمند خوب رو اگه بخوایم تعریف کنیم فقط توی جمله میشه گفت کسی که مثل جناب آقای مهندس علی پهلوان باشه یعنی هنرمند یعنی فوق العاده ما باید به داشتن چنین هنرمندی در کشورمون افتخار کنیم .

 38. حانیه گفت:

  آفرین خدا رو شکر یکی با من هم عقیده است ممنون از شما دوست آریانی

 39. حانیه گفت:

  البته فقط به خاطر این نه ها به خاطر فوق العاده بودنشونه

 40. یاشار گفت:

  اول از همه عید تبریک میگم بعد قالب جدید سایتو
  فقط یه مشکلی که هست اینه که این قسمت بالای نظرات که نوشته فلانی میگه چندان زیبا به نظر نمیرسه اگر میشه اصلاحش کنید

  به نظر من هنرمنده واقعی یعنی محسن چاوشی محبوب ترین و پرطرفدارترین خواننده حال حاضر ایران
  البته هنرمند خوب زیاد داریم تو کشورمون ولی سرامد همشون محسن چاوشی هست
  بهترین قطعه هنری : مسلما اهنگ دور اخر ازا البوم ژاکت

 41. پیام نصراللهی گفت:

  سلام
  چرا تو این نظرسنجی هیچی رعایت نمیشه ؟
  گفتید اسم و فامیل کامل بنویسید ولی همه اسم خالی رو میزنن گفتید به سه سوال جواب بدید همه اسم یکی رو میارن و تموم
  این چجورشه ؟
  1- هنرمند کسی هست که به خودش سختی و رنج بده تا مردم کشورش از هنر اون لذت ببرن
  2- تو پاپ بی شک محسن چاووشی تو سنتی استاد شجریان . امید حجت نوازنده
  3- اهنگ تبریک بهنام صفوی اهنگ حراج محسن چاوشی اهنگ ستاره حمید عسکری

 42. محمد گفت:

  1

  mohammad rea shajarian

  \2-homayoon shajarin

  /3-hosein rezayee nia

  /

 43. ابراهيم مولائی گفت:

  چشم :)-

 44. سیمازارعی گفت:

  به نظرمن بهترین بنیامین هست وبس توضیحی ندارم که بگم ادرس ایمیلم یادم رفت که بزنم ببخشید

 45. peyman hosseini گفت:

  هنرمند هنرمنده دیگه تعریف نمیخواد !
  استاد شجریان استاد بی بدلیل موسیقی ایران
  محسن چاوشی سلطان بی بی بدیل موسیقی ایران
  هیچکس

 46. محمد رضا خالقیانی گفت:

  سلام
  به نظر هنرمند واقعی کسیست که هنرش از دل برآید …
  شرافت مندانه زندگی کند
  برای هنرش ارزش قائل باشد و …
  1) حمید متبسم
  2) استاد شجریان
  3) مرحوم مشکاتیان

 47. سعید گفت:

  کیوان ساکت-حمید متبسم-استاد شجریان

 48. پویا آریانی گفت:

  نوا جان.توروخدا بنیامین رو قاطی هنرمندان بزرگ گروه آریان نکن

 49. شيوا گفت:

  سلام به نظر من در تعريف هنرمند واقعي اول بايد اصالت ايراني بودن خودش را فراموش نكنه دوم بايد حامي طرفداردارش باشه
  مجيد اخشابي

 50. mojgan borzouie گفت:

  1

  -Mohammad reza shajarian

  2-Homaun shajarian
  3-Abdoljabbar kakaei

 51. حسین گفت:

  اینکه نیاز به گفتن نیست معلومه فقط چاوشی تو همه نظرسنجی ها هم اوله

 52. سودابه گفت:

  سلام

  هنرمند واقعي بايد در درجه اول يك ايراني اصيل باشه
  و صدايش سروش ايران زمين باشد . زنده باد استاد شجريان. پاينده باد سروش موسيقي ايران

 53. باران2 گفت:

  بهترین هنرمند “مجید اخشابی”

  هیچ هنرمندی رو بی ریا تر از آقای اخشابی نمیتونید پیدا کنید بهترین هنرمند هم اونیه که از همه بی ریا تر باشه.آقای مجید اخشابی بهترین هنرمنده.

 54. سامان گفت:

  هنر مند واقعی کسی است که خودش باشد و پیام طبیعت رو کامل به همه برسونه

  به مخاطبش احترام بذاره

  2- مجید اخشابی 3-جشن رمضان با صدای مجید اخشابی روز های زیبا و دیگر آثار این خواننده وآهنگساز و هنرمند واقعی

 55. نرگس گفت:

  هنرمند کسیه که به ندای قلبش گوش بده و به چیزایی که می خونه ایمان داشته باشه.تعجب میکنم که کسی اسمی از رضا صادقی,سلطان مشکی پوش نبرده.و احسان خواجه امیری

 56. با سلام ….

  فقط مجيــــــــد اخشابــــــــــــــي

 57. یک طرفدار گفت:

  به نظرمن نیاز به نظرسنجی نیست هرهنرمندی برای خودش وهواداراش محبوب هست ولی به نظرمن بنیامین بهترین بود امسال با کنسرت عالیش

 58. رها گفت:

  فقط جناب اخشابی

 59. miti گفت:

  فقط مجید اخشابی

  بدلیل انکه هم موسیقی را خوب می شناسه هم به سلیقه ی مخاطبش احترام می ذاره.

 60. یاس گفت:

  1.علی پهلوان 2.علی پهلوان 3.علی پهلوان…اگه دلیلشو می خواهید در صورتی که اهل فن باشید فقط کافی است 1بار به کنسرت آریان بروید و آنهارا از هرجهت چه موسیقیایی وچه اجتماعی با سایرین مقایسه کنید.من حتم دارم کسانی که به دیگران رای دادند پهلوان و آریان را نمی شناسند

 61. قاصدک گفت:

  فقط و فقط مجید اخشابی،مطمئن باشید.

 62. خاطره گفت:

  فقط و فقط استاد احسان خواجه امیری

 63. شهرام ناظری

  به خاطر اجرای قوی the book of austority و اجراهای جدید در تور آمریکا بهترین خواننده هنرمند

 64. سمانه گفت:

  سلام به همگی

  به نظر من هنرمند واقعی کسی نیست جز مجید اخشابی عزیز

 65. سپيده83 گفت:

  سلام

  -چيزي كه عيان است چه حاجت به بيان است.

  فقط فقط مجيد اخشابي

  .

 66. علیرضا مهدوی گفت:

  هنرمند تعاریف زیادی داره چند تا تعریف داره که اونا رو هم همه گفتن
  من که عاشق محسن چاوشی هستم چون بهترین و محبوب ترینه
  نظرسنجی ترانه ماه هم مثه نظرسنجی ها دیگه توشون اول شد میتونید نتایجش ببینید :

  http://www.smokish.com/images/tisid3yu56sdmj6hobuv.jpg

  http://www.smokish.com/images/xd2jpden0d96tr9gm68.jpg
  http://www.smokish.com/images/asdzy8v6vsu9lkwywdv.jpg
  http://www.smokish.com/images/ailzcqc10z1ixmgmysq.jp

 67. علیرضا مهدوی گفت:

  هنرمند .تعاریف زیادی داره چند تا تعریف داره که اونا رو هم همه گفتن
  من که عاشق محسن چاوشی هستم چون بهترین و محبوب ترینه
  نظرسنجی ترانه ماه هم مثه نظرسنجی ها دیگه توشون اول شد میتونید نتایجش ببینید :

  http://www.smokish.com/images/tisid3yu56sdmj6hobuv.jpg

  http://www.smokish.com/images/xd2jpden0d96tr9gm68.jpg
  http://www.smokish.com/images/asdzy8v6vsu9lkwywdv.jpg
  http://www.smokish.com/images/ailzcqc10z1ixmgmysq.jp

 68. .علیرضا مهدوی گفت:

  هنرمند تعاریف زیادی داره چند تا تعریف داره که اونا رو هم همه گفتن
  من که عاشق محسن چاوشی هستم چون بهترین و محبوب ترینه
  نظرسنجی ترانه ماه هم مثه نظرسنجی ها دیگه توشون اول شد.

 69. ویدا گفت:

  علی پهلوان نینف امیرخاص
  دیگه دلیلاش همونایی که بچه ها اون بالا نوشتن…صدای پای امید…همه چی تمومن دیگه..

 70. علی گفت:

  واقعا نظرسنجی مسخره ایه
  یعنی یه سایت موسیقی بگردین تو خواننده ها اسم اریان و مجید اخشابی ببرن حالا خیلی جالبه از اریان اسم پهلوان نام میبرن
  اینقدرم تابلو هست یه دفعه 7-8 تا نظر پشت سر هم میاد میگه اخشابی یا علی پهلوان نظرسنجی گذاشتید که حالا چند تا بازدید بیشتر پیدا کنید بدتر مسخرتون میکنن

 71. marziehmd گفت:

  فقط مجید اخشابی

 72. رضا مددی گفت:

  علی پهلوان تنها خواننده و آهنگساز و تنظیم کننده و خواننده و نوازننده ای که با اینکه کلی افتخار جهانی کسب کردن با گروه آریان باز هم با اینقدر متواضع و خاکی هستن و با طرفداراشون صمیمی.اینا رو هم که همه میدونن:
  1- ثبت نام گروه آریان به عنوان تنها گروه یا خواننده ایرانی در International Who’s Who 2006
  2 – راه یابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات جهانی موسیقی Audience Awards – 2005
  3- اخذ گواهینامه نوازندگان چيره دست بين المللي از اتحاديه موسیقی دانان آمريكا
  4- دارای رکورد گزارش و مصاحبه های رسانه ای داخلی و خارجی با رسانه های اروپا و آمریکا
  5- حضور در فعالیت های خیر خواهانه و بشر دوستانه از جمله اختصاص درآمد حاصل از کنسرت برلین به نفع زلزله زدگان بم ، اختصاص بخشي از درآمد حاصل از کنسرت ونکوور کانادا به آسیب دیدگان سونامی ، اجرای کنسرت به نفع انجمن صرع ایران ، همکاری با مراكز خيريه و حمایت از برنامه جهانی غذاي سازمان ملل متحد
  7- داراي ركورد بيشترين تعداد اجرا و بيشترين فروش آلبوم موسيقي در ايران
  8- همکاری با کریس دی برگ خواننده مشهور و پر آوازه ايرلندي
  در ضمن اگر رای ما داره بیشتر میشه چون هوادارای آقای پهلوان زیاد و با شعور هستند و به همدیگر اطلاع رسانی می کنن …

 73. amin گفت:

  شاید دلیلش این باشد که سایتای هواداران این خواننده ها این نظرسنجی را برای مخاطبانشان معرفی کرده اند، تازه یک روز از نظرسنجی گذشته و هنوز خیلی راه مانده برای انتخاب برتر
  در ضمن این نظرسنجی شکلش با بقیه نظرسنجی ها متفاوت است

 74. پریسا گفت:

  البته این نظر سنجی مطمئنی نیست ونمیشه بهش اعتماد کرد ولی با این حال نظر من:

  در موسیقی سنتی استاد شجریان ودلیلی نمیخواد چون واضحه ودر پاپ فقط مجید اخشابی به دلیل اینکه علاوه بر استعداد وتوانایی وتحصیلات موسیقیایی با اخلاق ترین وسالم ترین هنرمندند وبه مخاطبشون احترام میذارن

 75. مینا گفت:

  استادشجریان وهمایون شجریان

 76. سونیا گفت:

  . اگه بخوایم با انصاف قضاوت کنیم باید جناب اخشابی اشاره کرد که با علم سراغ این حرفه رفته . در عرصه پاپ در حال حاضر بهتر از ایشان نداریم . به حق موفق بوده و روز به روز به تعداد مخاطبانش اضافه میشود. سپاس

 77. بهار گفت:

  استاد مجیداخشابی هنرمند نمونه کشور

 78. رزا گفت:

  من با نظر علي مخالفم براي اينكه طرفداران اين هنرمندان اينجا را پيدا كردن با هم اينجا جمع شدن
  به نظر من فقط فقط مجيد اخشابي

 79. هنرمند واقعی کسی ست که در درجه ی اول یک انسان واقعی باشد.. که انسان بودن خودش بهترین هنر است.

  به همین خاطر من مجید اخشابی را انتخاب می کنم.همه ی آثار ایشون زیباست برای مثال می شود به قطعه ی “ای ایران” اشاره کرد که بسیار زیباست و امسال بارها از رسانه شاهد پخشش بودیم.

  با تشکر

 80. tina گفت:

  maloome ke saman ehteshami va babak shahraki + alireza ghorbani asan soal nadare

 81. محسن گفت:

  علیرضا افتخاری ، محمد اصفهانی ، استاد شجریان ، استاد ناظری ، رضا صادقی ، محسن چاوشی

 82. مجید توکلی گفت:

  آقای علی پهلوان هنرمند خاکی و بی ادعا و جهانی ماست که باید قدرشون رو بدونیم

 83. sheyda گفت:

  ostad majid akhshabi dalilesham hamoon tor ke baghye goftan savad raftar pasandide ali va be dalil ehterami ke be shoor mokhatab mizaran.

 84. niloufar گفت:

  Ali pahlavan, Ali pahlavan, Ali pahlavan

 85. mandana گفت:

  Mr.Majid Akhshabi is the best of all.In addition to his attractive voice,his manner and personality makes him the best.

 86. رادیکال( من فی) گفت:

  خود احساس:محسن چاوشی

 87. دلارام گفت:

  فقط فرزاد فرزین

 88. مرضیه گفت:

  آقای اخشابی بهترین خواننده کشور است

 89. زهرا گفت:

  بهترین هنرمند اونه که بهترین باشه توی اخلاق,وقار و متانت و مهم تر از همه اینکه به طرفدارهاش اهمیت بده پس آقای مجید اخشابی هنرمند با استعداد کشورمون بهترین هنرمند دنیا هستند چون همه ی این خصوصیات رو ایشون دارن.

 90. رضا ایمانی گفت:

  آقای علی پهلوان.هر کسی به کنسرت آذر ماه گروه آریان رفته باشه متوجه میشه چرا!
  یه دوست خوبمون اون بالا افتخارات بین المللیشون رو گفتن که ماشالا خیلی زیاده.
  میشه بگین بزرگترین افتخار اخشابی و چاووشی چیه؟؟؟حالا اینجا رو:
  1- ثبت نام گروه آریان به عنوان تنها گروه یا خواننده ایرانی در International Who’s Who 2006
  2 – راه یابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات جهانی موسیقی Audience Awards – 2005
  3- اخذ گواهینامه نوازندگان چیره دست بین المللی از اتحادیه موسیقی دانان آمریکا
  4- دارای رکورد گزارش و مصاحبه های رسانه ای داخلی و خارجی با رسانه های اروپا و آمریکا
  5- حضور در فعالیت های خیر خواهانه و بشر دوستانه از جمله اختصاص درآمد حاصل از کنسرت برلین به نفع زلزله زدگان بم ، اختصاص بخشی از درآمد حاصل از کنسرت ونکوور کانادا به آسیب دیدگان سونامی ، اجرای کنسرت به نفع انجمن صرع ایران ، همکاری با مراکز خیریه و حمایت از برنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد
  7- دارای رکورد بیشترین تعداد اجرا و بیشترین فروش آلبوم موسیقی در ایران
  8- همکاری با کریس دی برگ خواننده مشهور و پر آوازه ایرلندی
  در مورد خاکی بودن و اهمیت دادن به طرفدارا هم که دیگه ماشالا شهره خاص و عام هستن ایشون

 91. حمید رضایی گفت:

  خیلی زشت که یه ادم بیکار بشینه و هر یه ساعت یه ساعت هی نظر بده آقای اخشابی … جالب خلاقیت نداشته یکمی نظر هاش رو تغییر بده تقریبا همشون تو مایه های هم اند، اگه میخواین اینجوری نظر سنجی کنین جمعش کنین سنگین تره جون به یه نتیجه ی واقعی نمی رسین.

 92. علی بنیامینی گفت:

  1) بنیامین
  آدم با احساس و هنرمند واقعی

  بابا اینا که به اخشابی رای میدن دلیلش اینه که تو سایت رسمی ایشان http://www.majidakhshabi.com/ پیغام گذاشتن هواداراشون بیان بهش رای بدن
  کار درستیه به نظر شما؟؟؟؟؟

 93. حمید گفت:

  فقط استاد حمید خندان هنرمند واقعی اونه

 94. نوربخش اسدی زاده گفت:

  فقط استادشجریان

 95. مهناز گفت:

  آقای علی بنیامینی مطمئن باشید فقط هوادارهای اخشابی یا کسانی که به کارهای ایشون علاقه مندند به سایت ایشون سر میزنن پس هر کس اینجا نظر میده اخشابی بی شک طرفدارشه مگه ملاک تعداد هوادار نیست واینکه چقدر هنرمند از هر جهت نمونه است پس هرکس نظرشو میده شما خودتو ناراحت نکن …..والبته نظرم بی شک مجید اخشابیه

 96. علی بنیامینی گفت:

  خانم مهناز شما مثل اینکه نخوندین اون مطلب بالایی رو… اینجا دارن برای انتخاب شخصیت هنری سال تلاش می کنند شما ملاک را طرفدار بیشتر می دانید …
  اینطور باشد که ساسی مانکن هم طرفدار زیاد دارد ولی این دلیل نمیشه ساسی مانکن شخصیت هنری سال باشه!
  اصلا تعریف شما از هنرمند چیست؟
  من باز میگم هنرمند یعنی بنیامین

 97. مجید گفت:

  هنرمند کسی هست که مال مردم باشه
  فکر نمیکنم هنرمندتر و مردمی تر از حمید خندان کسی باشه واقعا دوسش دارم و به نظر من هنرمند تر ازحمید خندان نیست

 98. best4ir گفت:

  فقط سلطان موسیقی ایران
  استاد محسن چاووشی

 99. Ali گفت:

  1.محسن چاووشی

  2.سیروان خسروی

  3.سروش هیچکس!

 100. فرهاد گفت:

  دعوا نکنید دوستان هر کس طرفدار خودش داره

  منم مثه خیلی های دیگه حمید خندان بهترین هنرمند سال میدونم
  به امید ورود البوم جدید حمید عزیز

 101. سلام به همه اونایی که نظر دادن

  اگه اصلش رو بخواین این نظرسنجی واقعا نمی تونه معلوم کنه که کی بهترین چهره ساله
  میخواین منم تا فردا صبح با 10تا کامپیوتر از هر کدوم 10 بار کانکت بشم بگم حمید عسکری حمید عسکری
  به عنوان یک برادر کوچیک میگم شما میتونین با درخواست یک نظرسنجی از وب سایت webgozar کاری کنن که از هرکس فقط یک نظر درج بشه .
  مثل نظر سنجی که توی سایت طرفداران حمید عسکری هست . به هر حال من یک نفر رو توی موسیقی ایران میشناسم که اون یک نفر هم کسی نیست جز ستاره موسیقی پاپ ایران ::: حمید عسکری:::
  ……………………………………………
  پاسخ: دوست عزیز مطئن باشید که نظرسنجی تا آنجا که امکان دارد سالم و دقیق است، چون آی پی ها کنترل می شود و امکان تقلب وجود ندارد، مدت نظر سنجی هم که بیشتر از یک ماه است و ضریب خطا هم با طولانی کردن مدت نظرسنججی مطمئنا پایین خواهد آمد

 102. امير گفت:

  1محسن چاوشي

  2

  بنيامين بهادري

  3احسان خواجه اميري

 103. معین گفت:

  سلام و با تبریک سال نو

  اولا که این نظرسنجی چندان درست و حسابی نیست دوما
  همه میدونن که بهترین محسن چاووشی ام ما افراد خوبه دیگه ای هم در موسیقی داریم مثل استاد شجریان و … اما به هر حال نظر من محســـــن چـــــــــــــــــاووشـــــــی

 104. رعنا گفت:

  بیخود خودتونو گول نزنید…مجید اخشابی از هر نظر از بنیامین بهتره…مگه شما طرفدار بنیامین نیستی که اومدی میگی بنیامین بهتره؟؟؟ ملاک تعداد طرفدار نیست ولی این اخلاق و صدا و شخصیت یه خواننده هست که تعیین میکنه طرفدار های خواننده کم هستند یا زیاد…تازه…بعید میدونم توی سایت یا وبلاگ بنیامین هیچ خبری از این نظرسنجی نباشه!!!خواب دیدی خیر باشه…هنر مند یعنی مجید اخشابی…چه بخوای چه نخوای طرفدارای اخشابی زیاد هستند

 105. احسان12 گفت:

  سلام
  1- استاد شجریان
  2- محسن چاوشی
  3- فرزاد فرزین
  .
  .
  .

 106. nava گفت:

  Hrka30 e salighei dare CHera be nazare ham Eirad migirin.

 107. حسن گفت:

  1.محسن چاوشی
  2. محسن نامجو

 108. سحر گفت:

  1-حمید خندان
  2-حمید خندان
  3- حمید خندان
  بهترین خواننده ایران

 109. REZA گفت:

  1.محسن چاووشی 2.رضا صادقی 3.حمید عسکری 4.شادمهر عقیلی

 110. مسعود گفت:

  عجیبه
  علی پهلوان و مجید اخشابی کم بودن حمید خندان ! هم بهشون اضافه شد این شخصیت های محبوب !!! کجا بودن تا حالا که هیچ جا اسمش ازشون برده نمیشد ؟

 111. GANJA گفت:

  فقط و فقط محسن چاوشی
  علتی هم که داره…هنرمند باید با دل مردم باشه از جنس مردم باشه که محسن چاوشی از این نوع و از قشر مردمه…

 112. مسعود گفت:

  جلل الخالق
  علی پهلوان و مجید اخشابی کم بودن حمید خندان ! هم بهشون اضافه شد این شخصیت های فوق العاده محبوب !!! کجا بودن تا حالا که هیچ جا اسمش ازشون برده نمیشد ؟
  تو نظرسنجی شرکت نکنم بهتره

 113. maryam گفت:

  hata age to sayt ostad akhshabi in nazarsanji ro moarefi nemikardan bazam ishon aval mishodan pas bikhodi khodetono azyat nakonin va ghabool konid ke tarafdaraye ostad akhshabi bishtaran.

 114. عادل گفت:

  بهترین هنرمند هم توی سال 88 هم توی همه ی سالهایی که موسیقی ادامه داره فقط استاد محسن چاوشی عزیز هستش که با تمام انتقادهایی که بهش می کنن کار خودشو می کنه و با هیشکیم کاری نداره

  فقط استاد محسن چاوشی

 115. saeb گفت:

  محسن چاوشي………فقط همين

 116. هادی قلی ... گفت:

  بهترین هنرمند استاد محسن چاوشی..به دلیل وقار و متانت و سختی که تونست خودشو از موسیقی غیر مجاز و زیرزمینی تا این حد بالا بکشه و خودشو مثل اکثر خواننده ها زن صفت نکرده
  بهترین قطعه هم دور آخر از آلبوم ژاکت چون هم غم انگیز و هم آهنگ خوبی داره و تنظیم خوبی شده و دارای مفاهیم جالبی است

 117. دوستان عزیز چرا خودمان را قول می زنیم.
  هنرمند محبوب کسی است که به شخصیت انسانی خودش ارزش قائل باشه.فردی که با هزار آرایش و بزک می یاد جلوی تلوزیون و از خودش ادا در میاره و یکی از آثار ماندگار یکی از خواننده های مرحوم را بصورت افتضاح اجرا می کنه به نظر شما خواننده محبوبه؟
  خواننده ای می خواهد با یک مجله مصاحبه کنه.هنگام عکس گرفتن هزار جور ژست و ادا می گیره تا عکسش روی مجله چاپ بشه.فقط به خاطر اینکه وقتی تو خیابون میره جلب توجه کنه! آیا به نظر شما این یک هنرمند واقعی است؟
  خواننده ای که فقط برای ارشاد می خواهند و فقط درخواستهای ارشاد را اجرا می کند آیا یک خواننده مردمی است؟
  خواننده واقعی کسی است که فقط صدایش بتواند دل ها را به لرزه در بیاورد.نه عکس آتلیه اش.
  با این اوصاف من خواننده واقعی را فقط محسن چاووشی می دانم.
  خواننده ای که میزان شناخت مردم از او تنها به 4 یا 6 عکس ساده خلاصه می شود.می ترسد که اگر با چهره در میان مردم شناخته شود.غرور مانع پیشرفت واقعیش شود.
  اگر خواننده دیگری نیز با این خصوصیات هست به من معرفی کنید.من منتظرم!

  خواننده محبوب فقط فقط محسن چاوشی.
  محبوب ترین آثار.
  1

  – دور آخر
  2- حراج
  3- بخون امشب
  ………………………………………………………………………….
  پاسخ مدیریت سایت: خوشحالیم که بلاخره یک کاربر یک دلیل درست برای انتخاب خود معرفی کرد

 118. حیدر سامانی گفت:

  سایتتون خیلی عالیه
  فقط نظر سنجیتون مشکل داره.به یه برنامه تغییر ip راحت هزار بار میشه رای داد.خودتون نگاه کنید یه نفر به نام ملیکا چند بار به علی پهلوان رای داده.حاضرم قسم بخورم یه نفر همش به علی پهلوان رای میده.شما باید کاری کنید که از هر کامپیوتر فقط یه رای بشه داد.امیدارم نظرم ثبت بشه با امید موفقیت سایتتون و اما نظرم
  من 1-محسن چاوشی رو انتخاب میکنم چون خیلی سنگین میخونه و اصلا جلف نمیگه و به شعور مخاطبش خیلی احترام میذاره البته تو البوم جدیدش یه کم افت کرده ولی بازم خیلی سره.
  2- حسین صفا که واقعا من به شعراش ایمان دارم و درک خیلی خوبی از شعر و عشق داره(نمونشم همین شاهکار دور اخر) بر خلاف دیگر شاعر های ما که کارشون شده قافیه بازی…..مرسی
  …………………………………………………..
  پاسخ: ممنون که یادآوری کردید ملیکا خانم رو، از دستمون در رفته بود

 119. با عرض سلام و تبریک سال نو به تمامی عزیزان
  1. سلطان محسن چاوشی
  2. سیروان خسروی

 120. محسن چاووشی

  دور آخر

 121. میر محسن گفت:

  بهترین هنرمند سال فقط فقط

  فقط فقط فقط: محسن چاووشی

 122. مهدي كريمي گفت:

  تعريف هنرمند كسي كه نگران هنرش باشه وقتي كه نگران باشي رو همه چي تاثيرميذاره همه چي.اما واسه نفرات برتر به نظرم شما بايد موسيقي سنتي و پاپ رو از هم جدا مي كردي 1-

  محسن چاوشي( كه واقعا اخرين دليل بهترين دليل)
  2-رضا صادقي 3-احسان خواجه اميري توي سنتي هم 1-پرويز مشكاتيان(خدا بيامرز) 2-محمد رضا شجريان 3-بيژن كامكار بهترين اهنگا هم 1-دور اخر (چاوشي) 2-بازار خرمشهر 3-به تو مديونم(رضا صادقي)

 123. sarina گفت:

  salam behtarin honarmand faghat faghat faghat farzad farzin aziz hast hamche nin behtarin khanandeye sal

 124. داود گفت:

  محسن چاوشی

 125. ghazal joon گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت مديريت محترم سايت….

  از نطر من هنرمند واقعي كسي كه بتونه با كلمات و گفتارش حسي رو كه در وجودشه به مخاطب منتقل كنه…بتونه با طرفداراش ارتباط برقرار كنه و به نظر اونها هم احترام بزاره…

  اين ويژگي هاي مثبت رو به اضافه ي يه شخصيت انساني فوق العاده و يه مديريت قوي برا تشكيل يه گروه رو نمي تونيم در هيچ هنرمندي پيدا كنيم به جز ……………………………………………………………………………………………………………………………………………
  …………………

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..جناب آقاي علي پهلوان .(گروه آريان)

 126. پویا از کرمانشاه گفت:

  هنرمند یعنی محسن چاوشی و لا غیر

 127. سحر گفت:

  سلام من 2باره میگم بهترین
  خواننده دنیا علی لهراسبیه کسی که واقعا از ته دل میخونه /بی ریاست/ خودشه نه تقلید نه خودشو میگره /نه بزک دوزک میکنه / برای مخاطبش احترام وارزش قائله هر چیزیو به خورد مردم نمیده با اصول کار میکنه و بهترینه

  …..

 128. مجید گفت:

  به نظر من استاد شهرام ناظری به دلیل تلاش در جهت شناساندن موسیقی و فرهنگ ایران به سایر ملل شایسته چنین عنوانی هستند. بنده به دلیل آشنایی که به دلیل کار خود با بسیار ی از خارجیها دارم، یقین دارم که ایشان شناخته شده ترین چهره هنری ایران در خارج هستند.
  امید است که مایی که در داخل کشور زندگی می کنیم نیز بالاخره موفق شویم کارهای اخیر ایشان را در ایران مشاهده کنیم

 129. ghazal joon گفت:

  علی پهلوان تنها خواننده و آهنگساز و تنظیم کننده و خواننده و نوازننده ای که با اینکه کلی افتخار جهانی کسب کردن با گروه آریان باز هم با اینقدر متواضع و خاکی هستن و با طرفداراشون صمیمی.اینا رو هم که همه میدونن:
  1- ثبت نام گروه آریان به عنوان تنها گروه یا خواننده ایرانی در International Who’s Who 2006
  2 – راه یابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات جهانی موسیقی Audience Awards – 2005
  3- اخذ گواهینامه نوازندگان چیره دست بین المللی از اتحادیه موسیقی دانان آمریکا
  4- دارای رکورد گزارش و مصاحبه های رسانه ای داخلی و خارجی با رسانه های اروپا و آمریکا
  5- حضور در فعالیت های خیر خواهانه و بشر دوستانه از جمله اختصاص درآمد حاصل از کنسرت برلین به نفع زلزله زدگان بم ، اختصاص بخشی از درآمد حاصل از کنسرت ونکوور کانادا به آسیب دیدگان سونامی ، اجرای کنسرت به نفع انجمن صرع ایران ، همکاری با مراکز خیریه و حمایت از برنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد
  7- دارای رکورد بیشترین تعداد اجرا و بیشترین فروش آلبوم موسیقی در ایران
  8- همکاری با کریس دی برگ خواننده مشهور و پر آوازه ایرلندی
  در ضمن اگر رای ما داره بیشتر میشه چون هوادارای آقای پهلوان زیاد و با شعور هستند و به همدیگر اطلاع رسانی می کنن …

 130. صاحب نصیری گفت:

  1.هنرمند خوب کسی هست که بتونه حتی با یه اهنگ بتونه جاشو تو مردم باز کنه وهر روز در هر زمینه(خوانندگی.اهنگسازی وتنظیم)پیشرفت داشته باشه.با توجه به این حرفا من محسن چاوشی رو انتخاب کردم چون تو البوم جدیدش در همه ی این موارد پیشرفت کرده.یه نکته هم بگم واقعا یه جو افتضاح تو اینترنت بوجود اومد همزمان با انتشار البوم ژاکت که قصد تخریباین البومو داشت که خوشبختانه سرشون به سنگ خورد 2.محسن چاوشی……….. 3.اهنگ دور اخر وبخون امشب

 131. جوان گفت:

  محسن چاووشی تو ایران متفاوت ترینه

 132. مصطفی گفت:

  1-کار خوب .عدم غرور وجوگیری 2-محسن چاوشی
  3-حراج.بخون امشب.لولای شکسته(محسن چاوشی).

 133. فرشاد گفت:

  محسن یگانه

 134. سحر گفت:

  موسیقی ما ـ محمد تاجیک :

  براساس آماری که از فروش آلبومهای مطرح ترین خوانندگان موسیقی پاپ در سال 88 منتشر شده ،فروش این آلبومها در سال 88 بسیار بدبوده است .

  در حالی آلبوم 14علی لهراسبی به عنوان پرفروشترین آلبوم سال معرفی شده که فروش این آلبوم تنها سیصد هزار نسخه بوده است .این در حالی است که در سالهای قبل ،آلبومهای متوسط به چنین فروشی دست پیدا می کردند .بعد از آلبوم 14علی لهراسبی ،آلبوم بنیامین 88 با 250هزار نسخه ،یکی بود یکی نبود رضا صادقی و کما 2 حمید عسگری با فروش 200هزار نسخه وژاکت محسن چاووشی ….در رده ای بعدی قرار دارند .

  میزان فروش کل آلبومهای موسیقی پاپ نیز 1350000نسخه بوده است.

  ببخشید همینم بگم دیگه میرم و نظر دیگم اینه
  که هنرمند واقعی یعنی بازم علی لهراسبی ………………………

 135. Mohammad گفت:

  1. محسن چاوشی

 136. mahyar گفت:

  فقط محسن چاووشی ودوراخرواسیری بی نظیر بود

 137. moderator گفت:

  2-محسن چاوشی
  3-دور آخر(محسن چاوشی)

 138. sana گفت:

  1. محسن چاوشی

 139. سینا گفت:

  سلام و تبریک.

  بنظرم هنر مند کسیست که قلب انسانها رو بدست میاره و غذای روحشونو فراهم میکنه.

  هنرمند واقعی و کسی که کارهاش برام یه عادت شده و باهاش زندگی میکنم محسن چاووشی عزیز هست و خواهد بود.

  و زیبا ترین اثر ایشون قله ی خوشبختی از آلبوم یه شاخه نیلوفر هست.
  برام سخت بود یکی رو انتخاب کنم به هر حال….

 140. a amin گفت:

  1 رضا صادقی
  2 محسن چاوشی
  3 فرزاد فرزین
  4 حمید عسکری

 141. محسن چاووشي
  محسن چاووشي
  محسن چاووشي
  محسن چاووشي
  محسن چاووشي
  محسن چاووشي
  محسن چاووشي
  محسن چاووشي
  محسن چاووشي
  محسن چاووشي
  محسن چاووشي

 142. sousan گفت:

  faghat o faghat majid e akhshabi..age bazeh nist bazambegam
  majid e akhshabi

 143. رضا تربك گفت:

  آقای بهنام صفوی پس چی؟؟؟؟
  خوبه که همین چند روز پیش هنرشو که زنده خوند دیدید ….
  زنده باید آقای صفوی
  1) بهنام صفوی

 144. مجتبی گلشنی گفت:

  سلام

  1. بنظر من هنرمند یعنی کسی که در عین مشهور بودن محبوب باشه نه بعد از مشهور شدن عینک دودی بزنه تا کسی نشناستش… کسی که ظاهر و باطنش یکی باشه مثل استاد انتظامی یا استاد مشایخی و یا استاد علی نصیریان و…
  2. بنظر من تو عرصه موسیقی چه از لحاظ تیپ شخصیتی و چه نواوری کسی رو مثل محسن چاووشی نداریم نظر شخصی منه و با احترام به خواننده های دیگه
  3. اهنگ سنگ صبور محسن چاووشی که واقعا رفیق تنهایی هامه …

 145. مانیا ماندگار گفت:

  هنرمند کسی است که دلش همراه مردم بتپه و نمونه بارزش استاد شجریان هست.

 146. علی گفت:

  فقط محسن چاووشی

 147. محدثه گرا وندی گفت:

  به نظر من یه هنر مند برای ساخت یک محصول هنری زیبا و دل نشین” باید” روان پاک و سالمی داشته باشه …
  همین طور مردمی باشه , و به سلیقه مخاطبان احترام بذاره… به نظر من فقط و فقط مــــجــــــیــــــد اخــــــــشــــــابــــــی

 148. leuyla گفت:

  aghaye nazeriiiiiiiiiiiiiii

 149. محبوبه گفت:

  فقط فقط مجید اخشابی.

 150. amir1316713 گفت:

  1-محسن چاووشی 2-کسی مد نظر نیست

 151. فقط”بنیــــــــــــــــــــامین بهــــــــــــــادری”

 152. ترمه گفت:

  بهترین هنرمند کسی است که لحظه لحظه ی زندگیشو صرف رشد و تعالی موسیقی در جهت خوبش کرده باشه…………..دانای موسیقی باشه…………..من به شخصه استاد اخشابی رو انتخاب می کنم………..چن واقعا” برای موسیقی تلاش به صرفه داشتند و افتخارات خوبی و برای ایران و موسیقی ایرانی کسب کردند…………….حالا یک عده ای که از افتخارات کسب شده توسط ایشان بی خبرند…………..کلا” زحمات ایشان را نادیده می گیرند……………ایشان هم آنقدر متواضع و فروتن هستند که من نای

 153. پیمان گفت:

  به نظر من رضا صادقی همیشه بهترین خواننده است واسه اینکه همیشه با احساس واسه خودش و دلش خونده و از دل خونده و هیج وقت گوش کردن به آهنگ هاش آدم و خسته نمی کنه و رنگ کهنگی آهنگ هاش رو نمی گیره…
  با تشکر

 154. سمانه جعفری گفت:

  به نظر من هنرمند به کسی میگن که هم از لحاظ تحصیل و هم از لحاظ اخلاق لیاقته این کلمه رو داشته باشه پس این کلمه بهترین هنرمند فقط وفقط لایقه استاد مجید اخشابی هست و بس.

 155. حامد گفت:

  به نظر من کسی که بیشتر تو تلویزیون می خونه بهترینه محسن چاووشی و بنیامین و رضا مشکی که سال تا سال خود تلویزیون خجالت می کشه آهنگاشون و پخش بکنه که هنرمند نیستند …. فقط مجید اخشابی

 156. عاطفه گفت:

  آقای اخشابی

 157. سعیده گفت:

  سلام
  سال نو مبارک
  به نظر من هنرمند ترین شخصیت موسیقی سال 88 کسی نیست به جز ( محسن چاووشی )

 158. رعنا گفت:

  سلام…کاراتون خییییلی خنده داره…آخه دیگه این که نظر سنجی نمیخواد…از همون اول معلوم بود استاد مجید اخشابی توی همه ی نظرسنجی ها اول میشه…با اخلاقه…صداش خوبه….جلف نیست…با اینکه مشهور و محبوب هست ولی هیچ وقت جوگیر و مغرور نشده…توی یه کلمه بگم که آدم حسابیه!

 159. علی گفت:

  فقط سلطان محسن چاووشی

 160. عليرضا گفت:

  رحيم شهرياري
  مجيد خراط ها
  محسن يگانه
  علي عبدلمالكي

 161. حمید گفت:

  اقا من نمی دونم کدوم بی سواد و بیکاریه که از اول داره به اخشابی رای مده (نمیدونم از کجاش این همه اسم می اره) یکی نیست بهش بگه خوب تا حالا اجرای زنده ی این اقا رو دیدی؟ اگه ندیدی کاملا بهت حق می دم اگر هم که دیدی موندم چرا اینقده باهاش حال میکنی!!!!!!!!!
  این آقا یه بار توی یه مسابقه ی تلویزیونی (فکر کنم مسابقه 101 بود) خوند آقا یک(reading) کرد که نگو.

 162. حنیفه گفت:

  آخه خودتون قضاوت کنید اون هنرمندی واقعا هنرمنده که دل آدم رو با ترانه هاش شاد کنه یا تازه آدم رو دلمرده کنه یا کسی که با خوندن یه آهنگ به درد نخور غرور سر تا پاش رو بگیره به حدی که دیگه حتی خودش رو هم نمی شناسه کسی که با خوندن یه آهنگ تیپ عوض کنه و هزار تا چیز دیگه که خودتون بهتر می دونید و الان بهتره اسم نیارم و… اون هنرمنده یا کسی که ساده و بی ریا باشه بهترین هنرمند جناب آقای مجید اخشابی هستند اینکه دیکه نظر سنجی نداره.

 163. محمد گفت:

  1محسن چاوشی 2:استاد شجریان

 164. slr722mch گفت:

  ما که یه هنرمند بیشتر نداریم اونم محسن چاووشی

 165. رزیتا گفت:

  هنرمند بهتر اونیه که بهترین صدا رو داره

  بهترین هنرمند: مجید اخشابی عزیز

 166. حمید گفت:

  جان عزیزت دیگه این جمله رو تکرار نکن که اخشابی بهترین صدا رو داره، اخشابی ماکزیمم تیتراژ تلویزیونی بتونه بخونه

 167. زهرا گفت:

  آقا حمید به شما هیچ ربطی نداره هر کسی یه نظری داری و نظرش هم واسه ی خودش محترمه چرا بی احترامی میکنید یعنی شعور و فرهنگ و ادبتون در همین حده!ماشاالله خیلی زیاده شعور و فرهنگ و ادبتون ها! کم آوردین اخشابی بیشترین آرا رو داره از حرصتون دارید این حرفا رو میزنید هر موقعی که گفتن بیاین بی احترامی کنید شما نفر اول باش بیا بی احترامی کن کسی هم بهت نمیگه بی احترامی نکن البته بازم اونموقع هیچکس حق نداره کوچکرین توهینی به مجید اخشابی بکنه هوادارای آقای اخشابی کی بی احترامی کردن که شما بی احترامی میکنبد بسه دیگه خجالت بکشید در ضمن کافر همه را به کیش خود پندارد همیشه کسی که یه کاری رو خودش میکنه به دیگران هم شک داره ما اینقدر بی فرهنگ نیستیم که هر نفر بیاد و چند تا نظر بده نکنه خودتون اینکار رو میکنید که به ما شک دارید؟بهترین و محبوب ترین هنرمند هم مجید اخشابی هستش میخواین چکار کنید اینکه دیگه سوختن نداره.

 168. الهام گفت:

  دوستان چرا انقدر حرص می خورید اگه دیگران 60 بار رای دادن خوب شما هم بدین !!!

 169. آرزو گفت:

  به نظر من بهترین خوانننده آقای مجید اخشابی هستن چون هم لیسانس و هم فوق لیسانس موسیقی دارن در ضمن اگه واقعا اهل موسیقی باشید میدونید که علم ریاضی نقش بسیار بسزایی در موسیقی داره خوب جناب اخشابی هم لیسانس مهندسی عمران دارن و همچنین بسیار انسانی هستن که به طرفدار هاشون اهمیت میدن وکه این برای کسانی که طرفدار یک هنرمند هستن خیلی اهمیت داره و همچنین خواننده ای هستن که وضع ظاهریشون بسیار صمیمانه است و مغرور جلوی دوربین در برنامه های تلویزیونی نمی یان البته دلایل دیگه ای هم هست که دیگه فکر میکنم برای اینجا کافی باشه پس فقط جناب استاد مجید اخشابی و بس

 170. mina-mht-love گفت:

  سلطان محسن چاوشی و رضا صادقی

 171. saman گفت:

  خلاصه کلام …:::::محسن چاوشی:::::…..

 172. saeed***kish گفت:

  سلطان عشق وصفا وصمیمیت وازهمه مهتر سرورما سلطان مشکی پوش رضا صادقی دوست دارم تا پای جان همین………

 173. ramin گفت:

  ostad shajarian

  -ostad nazeri chun neshun dadan tahte har sharayeti az vataneshun va havadaraneshun hemayat mikonan hata age dige natunan be mamlekateshun bargardan

 174. هنرمندترین: محسن چاوشی
  پدیده سال: بهنام صفوی

 175. رضا ایمانی گفت:

  مدیران محترم سایت.به نظرم یه کاری بکنین خیلی خیلی بهتره.این نظرسنجی دور اول باشه.یعنی اونایی که بیشتر رای آوردن(حالا 6 نفر اول-8 نفر اول یا هرچی)رو جدا کنید و واسشون یه نظرسنجیه درست و گزینه ای بذارین.که هر کس با هر سیستم بتونه فقط یه رای بده

 176. رزیتا گفت:

  آقا حمید بی ادب یعنی چی جون اینو اونو قسم میخوری همون که زهرا جان بهت گفت تو خیلی بی ادب و بی فرهنگی.مجید اخشابی بهترین و قشنگ ترین صدا رو داره و بهترین هنرمنده.

 177. مجتبی گلشنی گفت:

  فکر کنم ایشون خود مجید اخشابی باشن یا یکی از فامیلای درجه یکشون چون من خودم از بین ده نفر هنرمند یازدهمی رو هم مجید اخشابی نمیذارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  یه بار رای دادی بسه

 178. smsh گفت:

  این که دیگخ سوال نداره

  فقط محسن چاوشی

 179. Alireza گفت:

  Faghat va Faghat MOHSEN CHAVOSHI.Roo Dastesh Dige Motmaenan Kasi Nist.OK

 180. یحیی گفت:

  به نظر من محسن چاوشی

  بعد سیروان خسروی و بعد محسن یگانه.یگانه در سال 88 البومی نداشت ولی کارهای خوبی در البوم لهراسبی انجام داد.چاوشی که یه دونست و واقعا صدای خاصی داره و هم تنظیم میکنه و شعر میگه و میخونه.سیروان خسروی هم که تنظیم هاش حرف نداره.اگه در سال 88 نبود میگفتم اول چاوشی بعد یگانه ولی در سال 88:

  1-محسن چاوشی 2-محسن یگانه

  3-سیروان خسروی

 181. یاس سفید گفت:

  آقای اخشابی بهترینه

 182. سونیا گفت:

  سلام آقا حمید . ببین هر کس نظری داره . ماحق نداریم به نظرات همدیگه حمله ور بشیم و اهانت کنیم . هر کسی جای خودش رو داره . اجازه بده همه حق انتخاب داشته باشند . و در آخر حق به حق دار برسه . سپاس .

 183. آزاده گفت:

  به نظر منم فقط مجید اخشابی , چون علاوه بر اینکه صدای دلنشینی دارند شخصیتی متناسب با یک هنرمند واقعی دارند متوجه منظورم که شدین ؟؟؟؟
  آقا مسعود فک نمی کنم اینجا جای شما باشه قرار نیس به هنرمندی توهین بشه اونم به دست افرادی مثل شما ……….

 184. nsking51 گفت:

  به نظر من آقای اخشابی به این دلیل ایشون با اخلاق ترین ، با گذشت ، با اعتفاد ، هستند میشه گفت ایشون توانستند آهنگ سنتی را با آهنگ پاپ در یکجا و از هردو سبک در یک ترانه استفاده کنند

 185. سپتا گفت:

  یکی گفته بود که از ده تا خواننده من یازدهمی رو هم مجید اخشابی انتخاب نمی کنم به نظر من ایشون اصلا چنین صلاحیتی ندارند که بخوان آقای اخشابی رو انتخاب بکنند کسی ایشون رو انتخاب میکنه که موسیقی رو درک بکنه وگرنه شما برین بچسبین به خواننده های غربیتون حالا به کوری چشم دشمنان فقط و فقطمجید اخشابی
  مجید اخشابی
  مجید اخشابی
  مجید اخشابی
  مجید اخشابی
  مجید اخشابی
  مجید اخشابی
  مجید اخشابی
  مجید اخشابی
  مجید اخشابی
  مجید اخشابی

 186. علی گفت:

  1.محسن یگانه
  2.فرزادفرزین

 187. مجتبی گلشنی گفت:

  تلفیق موسیقی رو همه از چاوشی یاد گرفتن از جمله اخشابی ….

  چاوشی همه نوع موسیقی رو با هم تلفیق کرده چه سنتی با پاپ چه سنتی با راک و چه راک با پاپ و ….

 188. مژگان گفت:

  سلام دوستان خواهش مي كنم دعوا نكنين آخه واسه چي اعصاب خودتونو وافرادي كه نظراتتونو ميخونن خرد مي كنين؟اگه اين اختلاف نظرا نباشه كه زندگي ارزشي نداره هر كسي يه نظري داره دليلي نداره چون به نفع ما نيست طرفمونو تحقير كنيم و نظرشو به مسخره بگيريم خواهش ميكنم ادب رو رعايت كنين آخرش هممون ايراني هستيم هموطنيم هركسي هم نظر خودش رو داره ديگه منم ميگم آقايان اخشابي فرزين لهراسبي و جهانبخش

 189. سپتا گفت:

  آخه برادر من اخشابی یا چاووشی هردو هنرمندن هر کدوم هم سبک خاص خودشون رو دارن شما بهتره به جای اینکه بی فرهنگی تو به همه نشون بدی خیلی با کمال احترام رای بدی

 190. نازنین گفت:

  به نظر من فقط علی لهراسبی بهترینه و تاثیر گزارترین آهنگهم آهنگ سزامه علی لهراسبیه

 191. masoud گفت:

  پرسیدن نداره استاد حسین علیزاده

 192. ساناز گفت:

  فرزاد فرزین فرزاد فرزین رضا صادقی

 193. علی منصوری خواه گفت:

  فقط محسن چاوشی

 194. رضا گفت:

  به نظر من هنرمند باید مردمی باشه وهنرمند مردمی قطها پرطرفدارترین خواهد بود
  وقتی شنیدم محسن چاوشی برای یکی از هم استانیهاش آهنگ کی بهت خندیده رو خوندم ،خیلی برام خلی جالب بود که انقدر ا خود گذشتگی داره که این همه نقدو در باره این این آهنگ نادیده گرفته و این تراک پر معنی رو خونده.
  محسن چاوشی یکی از پرطففدارترین شخصیت های ایران و از طفداران بی شماری برخوردار که این بر میگرده به مردمی بودن و در زبان دیگه خاکی بودن این آدم
  خیلی ها با صدای محسن چاوشی زندگی میکنن و من هم یکی از اون آدم ها هستم که هیچ وق از صداش و آهنگاش خسته نمیشم و فقط چند خواننده دایم که چنین حسی تواجراهاشون هست که هیچ کدوم اینجا نیستن
  خیلی حرفا برای نشتن در مورد این شخصیت بینظیر دارم اما دیگه بیشتر ادامه نمیدم

  پس:

  فقط محسنچاوشی

 195. Mojtaba 4u گفت:

  سلام
  1.گروه آریان {علی پهلوان،نینف امیر خاص،سیامک خواهانی}
  2.مجید اخشابی
  3.به غیر از این دو هیچکس دیگر …
  وسلام.

 196. حمید رننجبران گفت:

  با تشکر از همه ی هنرمندان متعهد در ابران، بنده فکر می کنم تلاشهای شهرام ناظری و دانش و تسلطی که بر فرهنگ و تاریخ این کشور دارند باعث شده که کارهای ایشون بسیار استوار و محکم باشه و دارای اصالت. نمونه ش همین آلبوم “سفر عسرت” ایشون هست. 

 197. مجید گفت:

  استاد احسان خواجه امیری

 198. پدرام گفت:

  محسن چاووشی

 199. محمد رضا قائدی (غریبه) گفت:

  بهترین خواننده:مهدی کاشیان

  بهترین اهنگساز وتنظیم کننده :پیام هوشمند بهترین ترانه سرا:علی بحرینی

  من که کار های پیام هوشمند را واقعا دوست دارم شما هم میتو نید البوم باید برم را هم گوش کنید که با من هم نظر بشید پیام اهنگ ساز قطعه چی شده بابک جهانبخش هم هست علی بحرینی سردبیر مجله اتفاق نو و یکی از تاثیر گزار ترین افراد موسیقی که کلام ترانه هاش خواصه مهدی کاشیان هم از اجرای کار البومش به خوبی بر اومده

 200. رعنا گفت:

  آخه تو مگه می تونی درباره ی اخشابی نظر بدی و بهش توهین کنی؟؟؟….. در یه کلام هرمند یعنی مجید اخشابی! حالا این مشکل تو هست که با حرف من داری آتیش میگیری!!! سعی کن همیشه انسانیت داشته باشی

 201. همونی که همین الآن نظرشو ویرایش کردی گفت:

  اون کسی که این نظرها رو ویرایش میکنه یا نمیدونسته که حرف این آقاهه رکیکه و توهین بوده یا راستی راستی خودش هم طرفدار چاوشیه!!!
  ——-
  پاسخ: شما با رنج آی پی ثابت و با چند اسم (مهناز، رعنا، احسان و …) کامنت گذاشتید که بعد از بررسی، کامنت های مربوط به شما حذف شد!
  طبق قوانین آی پی هایی که در یک رنج باشند حذف خواهند شد.
  لطفا بیشتر قوانین را رعایت کنید.
  با سپاس

 202. nasimbahari گفت:

  فقط استاد مجید اخشابی

 203. رضا ایمانی گفت:

  دوستان.نه توهین کنید نه دعوا.من خودم اجرای زنده آقای اخشابی رو دیدم.به عنوان یه موزیسین میگم.نه من.همه استیدی که حضور داشتن متعجب بودن از اجرای ضعیف ایشون.فقط یکبار کنسرت آریان برین و ببینین که چقدر اجرای زندشون قویه.مخصوصا علی پهلوان
  چند نفر اون بالا افتخارات بین المللی متعدد آریان رو گفتند.انصافا قابل مقاسین؟؟؟

 204. فقط”بنیــــــــــــــــــامین بهادری”

 205. مهناز گفت:

  من فقط دو بار کامنت گذاشتم هر دو بار هم بانام مهناز یکی اون بالا خطاب به اقای بنیامینی ودیگری هم همین چند دقیقه پیش که شما زحمت حذفشو کشیدی …تازه الان داره موضوع دستم مییاداینجا نباید صریح از حقایق گفت جناب مدیر محترم سایت امیدوارم اشتباه از نرم افزار مربوطه باشه وقصدوغرضی در کار نباشه من فقط یک انتقاد ساده کردم وخدا میدونه که هرگز بانام دیگری جز نام مهناز نیومدم میدونم که این کامنت رو فقط خود شما می خونید واجازه نمایش به اون نمیدید پیروز باشید …اما خوب بود یه چیزی یادگرفتم حقیقت همیشه غریب است …

 206. مختاری گفت:

  سلام.
  با احترام به همه ی هنرمندان کشور بنده به هزارو یک دلیل آقای مجید اخشابی رو به عنوان یک هنرمند واقعی انتخاب می کنم.

 207. رعنا گفت:

  با عرض سلام خدمت مدیر سایت محترم….یه سوال داشتم که میخواستم جوابشو بدید…بعد نظرمو حذف کنید… این نظر سنجی خیییلی مهم نیست…چون کاملا معلومه که هر کس طرفدار هر خواننده ای که هست یه نظر نمیذاره….بعدش هم من فقط سه تا نظر گذاشتم با سه تا اسم( رعنا=امین= احسان)…در ضمن سوال منم جواب ندادید….با نهایت احترام ازتون میپرسم که روی چه حسابی نظر این آقا رو که درباره ی اجرای زنده ی آقای اخشابی با نهایت بی ادبی بود ثبت کردید؟ نظرات باید بررسی بشه…هم درباره ی رنج آی پی و هم درباره ی عدم وجود حرف بی ربط و بی ادبانه…ولی با نهایت تعجب دارم میبینم که اون نظر ثبت شده و کسی که جوابشو میده نصف نظرش ویرایش شده…هر کس میتونه آزادانه بیاد اینجا و از خواننده ی محبوبش حمایت کنه…میتونه از خواننده ی دیگه انتقاد کنه ولی با رعایت ادب! سوالمو حتما جواب بدید…بعد این نظر رو حذف کنید…خیلی ممنونم
  ——–
  پاسخ: خوشحالیم که خودتان پی بردید کامنت گذاشتن با اسامی مختلف کار پسندیده ای نیست .

 208. مینا گفت:

  1.علی لهراسبی

  2. بهروز صفاریان 3. روزبه بمانی

  تاثیر گذار ترین قطعه هنری…انتظار از البوم 14

 209. اشکان گفت:

  یه سوال از مدیران این سایت میپرسم ؟
  خودتون واقعا باورتون میشه کلی نظر بدن و بگن اخشابی و علی پهلوان و حمید خندان ؟
  واقعا شما هیچ سایت و نظرسنجی ای اسمی از این ها نمیبینید ولی خیلی عجیبه اینجا الان این سه بیشترین رای رو اوردن !!!!!
  تو یه سایت موزیک این نظرسنجی رو معرفی کردم ولی چند نفر اول اومدن و نظرسنجی رو دیدن وقتی این نظرات رو دیدن به کل بیخیال شدن و گفتن نظرسنجیش اخر خندس حالا خود دانید
  ……………………………………………………………………
  پاسخ: دوست عزیز حقیقت با باور ما فرق داره، خب ما که نمی توانیم رای کاربران را حذف کنیم و باور خودمان را پای این رسانه ثبت کنیم، در ضمن این عزیزان بیشترین رای را هنوز نیاوردند و در ضمن جامعه آماری هنوز پایین است و چند روزی نیست که از این نظر سنجی می گذرد پس هنوز تا انتخاب نهایی فاصله زیاد است و ممکن است خیلی چیزها عوض شود

 210. تک و تنها گفت:

  آقای مولائی (مدیر مسئول) مدیر گروه آریان هم هست…
  به نظر شما نظرسنجی آمارش به نفع آریان نیست!؟؟؟
  ——-
  پاسخ: دوست عزیز، رای همه کاربران برای موسیقی ایرانیان محترم می باشد و ما حق هیچ گونه دخالت در نظر سنجی یا جانب داری از فرد یا گروه خاصی را نداریم. و در تایید یا حذف نظرات کاربران طبق قوانین سایت عمل می کنیم.

 211. عرفان گفت:

  استاد محمدرضا شجريان به خاطر آلبوم رندان مست
  و همايون شجريان به خاطر آلبوم آب نان آواز

 212. zohalbarani گفت:

  يكــــــي بــــــود يـــــــــــكي نــــــــــبود كــور بشه چشـــــــــــم حســـــــــــــــود……………..فقط و فقط و فقط ..استاد اخشابي…استاد اخشابي… استاد اخشابي… استاد اخشابي…استاداخشابي …استاد اخشابي…استاد اخشابي…استاد اخشابي…استاد اخشابي…استاد اخشابي…استاد اخشابي…

 213. سینا گفت:

  استاد اقای مجید اخشابی

 214. ghazal joon گفت:

  بازم افتخارات گروه آريان رو ياد آوري ميكنم :علی پهلوان تنها خواننده و آهنگساز و تنظیم کننده و خواننده و نوازننده ای که با اینکه کلی افتخار جهانی کسب کردن با گروه آریان باز هم با اینقدر متواضع و خاکی هستن و با طرفداراشون صمیمی.اینا رو هم که همه میدونن:
  1- ثبت نام گروه آریان به عنوان تنها گروه یا خواننده ایرانی در International Who’s Who 2006
  2 – راه یابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات جهانی موسیقی Audience Awards – 2005
  3- اخذ گواهینامه نوازندگان چیره دست بین المللی از اتحادیه موسیقی دانان آمریکا
  4- دارای رکورد گزارش و مصاحبه های رسانه ای داخلی و خارجی با رسانه های اروپا و آمریکا
  5- حضور در فعالیت های خیر خواهانه و بشر دوستانه از جمله اختصاص درآمد حاصل از کنسرت برلین به نفع زلزله زدگان بم ، اختصاص بخشی از درآمد حاصل از کنسرت ونکوور کانادا به آسیب دیدگان سونامی ، اجرای کنسرت به نفع انجمن صرع ایران ، همکاری با مراکز خیریه و حمایت از برنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد
  7- دارای رکورد بیشترین تعداد اجرا و بیشترین فروش آلبوم موسیقی در ایران
  8- همکاری با کریس دی برگ خواننده مشهور و پر آوازه ایرلندی

 215. reza گفت:

  امیر کهکشان

  فرزاد فرزین

  اشکان و کوشان فوق العاده در تنظیم و میکس و مستر

 216. 2ahang گفت:

  بهنام صفوی به خاطر علاقه ام بهت رای

  میدم

  مدیربرنامه های بهنام ببین

 217. رها گفت:

  هیچکس

  . هنرمند واقعی کسی است که اگر اثری را خلق می کنه با تمام وجودش اونو بوجود آورده باشه و نه برای شهرت و خود نمایی

 218. سارا گفت:

  اول و اخر حمید عسکری …………..

 219. 2) احسان خواجه اميري – علي لهراسبي – بهروز صفاريان //
  3) تاريكم اي يلدا احسان خواجه اميري ، كوه و دلنوازان علي لهراسبي

 220. سپیده آریانی گفت:

  بیاین سعی کنیم به نظرات هم احترام بذاریم.آقا اشکان چرا باورشون نشه که بیایم و بگیم علی پهلوان؟ببخشیدا ولی هر کی باورش نمیشه حسوده.شما اگه اجرای زنده ی علی رو دیده بودی این حرفو نمیزدی.شما اگه نمیخوای نظر بدی نده.البته دوستان اریانی بهتره با یه سری آدم های حسودی که چشم دیدن پیشرفت روز به روز آریانو ندارن کاری نداشته باشیم و خودمونو ناراحت نکتیم.بله دیگه وقتی یه گروه نمونه هست و موفقه ,دشمن هم زیاد پیدا میکنه.علی پهلوان دوست داریم.

 221. Hosseyni گفت:

  به نظر من آقای احسان خواجه امیری بهترین خواننده هستن,به نظر من ایشون در موسیقی پاپ نظیر ندارن و موسیقی سنتی رو هم عالی اجرا می کنن.

  البته تو موسیقی سنتی هم استاد ایرج بهترین هستن.

 222. maryam گفت:

  فقط و فقط علی پهلوان.دلیلاش بچه ها بالا گفتن.صدای پای امید برای یه دلیل کافیه.

 223. سامان کرمان گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید به همه عزیزان و سروران گرمای و تبریک سال نو به همه
  /////////////////////////
  1 محسن خان چاوشی 2 محسن خان چاوشی 3 محسن خان چاوشی حالا بگید چرا چون در همه چی تکه و حرف اولو میزنه تو ی صدا طرز اجرای سختترین کلمان انتخاب شعر انتخاب ملودی اهنگ و اهنگ سازی و احساس بی وصفی که خرج اهنگاش میکنه واقعا جای تقدیر دار //// قطعات برترم بخون امشب چاوشی و بانو چاوشی و خنده چاوشی و کلا البوم ژاکت چاوشی همش /راستی استاد شجریان بسیار محترم هستن ولی هیشکی مث چاوشی نمیشه چائوشی ساقه برگ ریشه

 224. shayan گفت:

  1/علی لهراسبی
  2/علی لهراسبی
  3/علی لهراسبی
  4/علی لهراسبی5/علی لهراسبی هنرمند فقط علی لهراسبی فقط سزامه دلواپسی چشاموبستم

 225. احسان علی نژاد گفت:

  دوستان عزیز دقت کنید.
  محبوبترین ضخصیت با هنرمند ترین شخصیت فرق می کند.

  همه شما سر فروش آلبوم و میزان هوادارها بحث می کنید.در حالی ک به نظر من غلط است
  .÷ر هوادارترین خواننده ایرانی رضا صادقی است.
  ولی محبوبترینشان.محسن چاووشی.
  شخصیت فوق العاده ای داره.
  من برای این نظر سنجی محسن چاووشی را انتخاب می کنم
  ……………………………………………………………………….
  پاسخ: خوشحالیم که بلاخره کسی در مورد تفاوت واژه هنرمندترین با محبوب ترین را کمی در موردش فکر کرد

 226. رضا گفت:

  1- محسن چاوشي
  2- محسن يگانه
  3- ؟؟؟

 227. حمید گفت:

  آقا سلام

  ، میخواستم بگم که…. اخ چشام کور شد…. بعدش، چیه دور برداشتین منظور من از (reading) خوندن بود، انشاا.. انگلیسی که بلدید. مطلب بعدی که میخواستم بگم این بود که اگر این اقا طرفدار زیاد داره پس چرا هر چی میگردم اسمشو تو نظر سنجی موزیک ما نمی بینم جان من اگه شک دارین برین به موزیک ما اسم این اقا رو تایپ کنین اگه بود به ما هم خبر بدین. یه چیز دیگه هم بگم و تموم: من هیچ وقت تا کسی رو نبینم نمیتونم درباره اخلاقش صحبت کنم نمیدونم این دوستان چطوری تونستن از توی یه قاب تلویزیون آمار این آقا رو دربیارن، در ضمن جواب اون خانوم رو بدم که حقیقت تلخ اکشال نداره.

 228. حسین گفت:

  بگم که اگه فقط منظورتون داخلی ها است:

  1-محمد اصفهانی
  2-مجید اخشابی 3-احسان خواجه امیری ولی اونور آبی ها خیلی بهترند !!!!

 229. amin گفت:

  آقا حمید برای این که توی موزیک ما آلبومی از اخشابی نیست که تو نظرسنجی باشه

  …ولی چون جدیدا تیتراژ خونده و هنرمند ترین شخصیت ساله و چون تو سایت هوادارای ایشون لینک دادند باعث شده که طرفداراش بریزند اینجا ولی وقتی آلبومی امسال نداده بیرون بدیهی است که تو موزیک ما هم اسمش نمیاد

 230. نيما گفت:

  1.به نظر من هنرمند واقعي كسي هست كه بتونه با هنرش مخاطب رو تحت

  تاثير قرار بده و اون رو به تامل وادار كنه

  2-محسن چاووشي—بهنام صفوي—-محسن چاووشي(به عنوان آهنگساز) 3-دور آخر(محسن چاووشي)—بخون امشب(محسن چاووشي)—-اسيري(محسن چاووشي)

 231. اها اهنگ یادم نبود بخون امشب از چاووشی دور اخر از چاووشی حراج از چاووشی ژاکت از چاووشی یه شاخه نیلوفر از چاووشی همه از چاووشی اخر سر فقط چاووشی

 232. مجتبی گلشنی گفت:

  خداییش با اومدن محسن چاووشی موسیقی پاپ بعد از سی سال زنده شد
  بخدا اینو بدور از هرگونه تعصب میگم …

  “داریوش مهرجویی” درباره انتخاب چاووشی برای فیلم “سنتوری” گفته بود
  : خیلی از خانواده
  های ایرانی برای تهیه ملزومات زندگیشون با مشکل مواجه اند ولی لااقل یک سی دی “محسن چاووشی” تو خونه دارند ……. تو اینترنت هست میتونید سرچ کنید ….

  محسن چاووشی هم محبوبه و هم پرطرفدار مگه میشه کسی محبوب باشه و طرفدار نداشته باشه!!!!!!

 233. jey2 گفت:

  فقط محسن چاووشی

 234. mersedeh گفت:

  فقط و فقط و فقط محسن چاوشی

  تاثیر گذارترین قطعه 1. خنده 2.دور آخر 3. بخون امشب

 235. ققنوس گفت:

  هنرمند باید با هنر خودش بتونه به خیلی از جنبه های انسانیت بپردازه
  . البته با رعایت شان و جایگاه هنر – هنرمند کسی است که میتونه جمعه رو با کارهاش اصلاح کنه – هنرمند نباید حاشیه داشته باشه – نباید از قالب خودش در بیاد(جو گیر بشه) – هنرمند باید در فکر جلب رضایت خدا باشه تا رضایت مردم. چون وقتی خدا رو راضی نگه داره میتونه مردم رو هم به بهترین شکل ممکن راضی نگه داره –
  من به محسن چاوشی علاقه دارم – و ترانه ای از آلبوم آخرش به اسم ” دور آخر” – خیلی ممنون از این همه توجه به هنر و هنرمندان

 236. mohammad_loveschavoshi گفت:

  1.هنر مند کسی هست که بتونه دل خیلی از دلشکسته هارو به دست بیاره….با اونا همدردی کنه….با کارهاش نشون بده که به یادشون هست….بهشون امید بده…مثل محسن چاوشی عزیز…
  2.محسن چاوشی…محسن چاوشی….محسن چاوشی…فقط محسن چاوشی
  3.چاردیواری…دریاچه مرده…اسیری

 237. sima گفت:

  یه خواننده خوب کسیه که هر چی به ذهنش رسیدو نخونه کوچه بازاری نباشه
  تحصیل کرده باشه و فقط علی لهراسبی هستش ولا غیر دلنوازان /سزامه/بعدرفتنت

 238. sogand tavakoli (mosafer) گفت:

  1 علی پهلوان

  . 2.علی پهلوان . 3.علی پهلوان . ایشون واقعا بی نظیر هستن . هم با احساس . هم خوش صدا . هم خوش سلیقه . معنای واقعی یک هنرمند .

 239. بهنام گفت:

  محسن چاوشی

 240. sogand tavakoli (mosafer) گفت:

  در مورد تاثیر گذار ترین موزیک ها هم :
  1.لحظه ها (آریان)
  2.نگو(آریان)
  3.تیتراژ پایانی سریال دلنوازان(علی لهراسبی)

 241. ناشناس گفت:

  1)mohsen chavoshi
  2) mohsen yeganeh
  3) ali lohrasbi

 242. milad گفت:

  محسن چاوشی شخصیتی فراتر از اون داره که بخوادباکسی قیاس بشه

 243. فاطمه پرویز گفت:

  هنرمند کسی است که با عشق و احساسی که دارد ساز بزندمن خودم دانشجوی موسیقی البته ساز ایرانی هستم البته خیلی های هستند که گمنام هستند بهتر است از اساتید بزرگ و گمنام یاد کنیم وآنها را بهترین بدانیم چون با عشق نگاه می کنند و می زنند البته منظورم اساتیدی هستند که معروف نیستند ولی با تمام وجود یک هنرمند هستند

 244. khak گفت:

  امسال جز چاوشی بغیه قابل گوش دادن نبودند !

 245. khak گفت:

  البته منظورم بقیه بود !!!

 246. Rafighe-Khoob گفت:

  محسن چاووشي
  محسن چاووشي
  محسن چاووشي
  محسن چاووشي
  محسن چاووشي
  محسن چاووشي
  محسن چاووشي
  محسن چاووشي
  محسن چاووشي
  محسن چاووشي

 247. محسن گفت:

  فقط محسن چاووشی

 248. سیروان گفت:

  1دماوند موسیقی ایران حضرت استاد محمد رضا شجریان 2 کلهر به خاطر انتخاب البوم ایشان به عنوان بهترین البوم سنتی دنیا و دعوت کارگردان فیلم پدر خوانده برای اهنگ سازی فیلم بعدیش
  3 و اقای علی قمصری

 249. فریذه گفت:

  امین رستمی-علی عبدالماکی-بابک جهانبخش

 250. مجتبی زمانی گفت:

  رعنا میگه : با عرض سلام خدمت مدیر سایت محترم….یه سوال داشتم که میخواستم جوابشو بدید…بعد نظرمو حذف کنید… این نظر سنجی خیییلی مهم نیست…چون کاملا معلومه که هر کس طرفدار هر خواننده ای که هست یه نظر نمیذاره….بعدش هم من فقط سه تا نظر گذاشتم با سه تا اسم( رعنا=امین= احسان)…در ضمن سوال منم جواب ندادید….با نهایت احترام ازتون میپرسم که روی چه حسابی نظر این آقا رو که درباره ی اجرای زنده ی آقای اخشابی با نهایت بی ادبی بود ثبت کردید؟ نظرات باید بررسی بشه…هم درباره ی رنج آی پی و هم درباره ی عدم وجود حرف بی ربط و بی ادبانه…ولی با نهایت تعجب دارم میبینم که اون نظر ثبت شده و کسی که جوابشو میده نصف نظرش ویرایش شده…هر کس میتونه آزادانه بیاد اینجا و از خواننده ی محبوبش حمایت کنه…میتونه از خواننده ی دیگه انتقاد کنه ولی با رعایت ادب! سوالمو حتما جواب بدید…بعد این نظر رو حذف کنید…خیلی ممنونم—————————————————————————————————————————

  به به بالاخره نمردیم و فهمیدیم این همه رای ” اخشابی ” از کجا آب میخورد. بالاخره با نرم افزارهای تغییر ip همه کار میشه کرد. بهتره که این مثلا” خواننده ( اخشابی رو میگم) 2، 3 تا طرفدار متقلب و ناشی خودشو برداره و از این سایت بره بیرون.
  امیدوارم نظرم تایید بشه تا همه بفهمن اندک طرفدارهای اخشابی چه کسانی هستند

 251. Unique گفت:

  فرزاد فرزین
  چیکه چیکه
  و بهترین تنظیم کننده : کوشان حداد

 252. ahmad reza گفت:

  اول از همه سال نو رو به همتون تبریک می گم.
  سلطان مشکی پوش (رضا صادقی)
  استاد شهرام ناظری
  محسن چاوشی

 253. farzad majlesi گفت:

  salam va tabrike sale no. be nazare man mohsen chavoshi,mohamad reza ahari,hoseyn safa. dalilamam ine ke chavoshi mese baghie khanandeha donbale neshoon dadane khodesh nis va be hame ham ehteram mizare[dehati]va ahangasham por mohtava tare baghiast.

 254. لئوناردو داوینچی گفت:

  در عصر شما خواننده ای ظهور می کنه که صدایش همچون عطر دلنشین گل شب بوست.
  1- محسن یگانه 2-mohsen yeganeh

 255. شایان ناصری گفت:

  استاد ساسی مانکن به دلیل این که صداش تکه و تو سبک خودش رقیب نداره

 256. میلاد.ع گفت:

  1.باشعور ترین خواننده ایرانی (محسن چاوشی)

 257. gol گفت:

  محمدرضا شجریان

  ( به دلیل همراهی با مردم )

 258. ساره گفت:

  1-هنرمند واقعی؟!!اگه هنرمندان خودشون باشن-خود واقعی شون-کافیه.خودشونو اونجور که هستند نشان بدن نه اینکه نقاب به چهره بزنن.
  عده ای به خودشون می بالن که بهترین هستند و هنرشون قابل تقدیره اما انسانیتشون رو به مرور زمان زیر سوال میبرن و استعداد و هنرشون به خاطر این ابهت و غرور کاذب از بین میره.این افراد عمر کوتاه هنریشون رو به عوامل مختلف و بی ربط(!) ربط میدن در حالی که یادشون رفته “از ماست که بر ماست”.هنرمندی که متواضع و فروتن باشه عزیزتر هم میشه.شاید گاهی بلغزه اما سقوط نمیکنه.
  هنرمند باید به اثر و هنرش اعتقاد داشته باشه و اثرش حرف دلش باشه.اشتباهاتش رو بپذیره و اصلاح کنه اما از هنرش دفاع کنه چون موسیقی مخصوصا پاپ تو ایران به اندازه کافی بی دفاع و بی پشتوانه هست.اما بعضی از هنرمندان ما فقط دنبال سوژه از دیگر هنرمندان هستند تا اونا رو تخریب کنن در حالی که غافلند با این کاراشون تیشه به ریشه خودشون میزنن.این وضع کنونی موسیقی ماست.در حال حاضر عرصه ی هنر میدان جنگه!ترکشش حتی به کسی هم که داره برای بهبود وضع تلاشی میکنه میخوره!

  2-“احسان خواجه امیری”به خاطر کنسرت های متعدد و همینطور فیلم امشب شب مهتابه در سال 88 و تونسته تو این اوضاع ول بشو کلاهشو بچسبه که باد نبره و خودش باشه.”روزبه نعمت اللهی”به خاطر آلبوم زیبای عمو زنجیر باف,”علی لهراسبی”به خاطر آلبوم 14و کنسرت

  3-شاید وقتی تو میرسی نباشم از احسان خواجه امیری,کوه علی لهراسبی,کاروان زندگی روزبه نعمت اللهی

 259. Trona گفت:

  Only محسن چاوشی

 260. آیدا گفت:

  واقعا جا خوردم…و باید جواب بعضی از دوستانو بدم…
  1.اینکه میبینین چند نفر با فاصله های زمانی کم به یک نفر رای دادن دلیل این نمیشه که آره!همشون یه نفرن…آقایون یا خانوم های محترم که این نظرو دادین توجه کنین که این سایتو ممکنه چندین هزار نفر در روز مشاهده کنن…اگه این چند هزار نفرو بر 24تقسیم کنین میبینین که خیلی طبیعیه که هر ساعت حداقل کم کمش حالا بگیم 30 نفر( به طور مثال) بیان یه سایت حالا از اون طبیعی تر اینه که با فاصله ی چند دقیقه اینجا نظرشونو بگن!تازه!خیلی هم امکان داره به 1 نفر خاص رای بدن!حالا من نمیدونم..اگه این اتفاق واسه هنرمند محبوب شما اتفاق می افتاد چه برداشتی میکردین… 2.من طرفدار گروه آریانم!نظرمم یه بار در مورد هنرمند محبوب گفتم…حالا به نظر شما این دلیل میشه که هر بی احترامی که خواستم به بقیه بکنم؟بابا چرا به نظر بقیه احترام نمیذارین؟؟؟اینجا باید صفات مثبت هنرمند مورد نظر خودمون بگبم نه دلیل نفرتمون از یه فرد دیگه…

  3.و الان یه مورد بگم…اگه در مورد تعداد طرفدارای آریان (و نه شخص آقای پهلوان)شک دارید میتون یه بار به کنسرتشون تشریف ببرید.میگین کنسرت همه شلوغه؟؟؟آها!پس با این طرفدارای کم نمیدونم چرا در عرض 6 ساعت بعده اعلام روز کنسرت بلیتا تموم میشن و من شخصا بلیت گیرم نمیاد؟؟ فهمیدم!الان میگیین حتما همشو یه نفر خریده…پس چطور کل سالون پر پر !
  واما من گفتم که نظرمو دادم…ولی دلیلشو نگفتم:هنرمند واقعی کسیه که واسه مردمش بخونه!واسه اونا ساز بزنه…این ویژگی ها در مورد هایی که اون بالادوستان لطف کردنو گفتن هست!میتونین ببینین! ولی اونی که واسه من مهمتر از همس برخورد اون هنرمند با مردمه… آقای پهلوان خوش برخوووردترین هنرمندیه که من دیدم!من هنرمندای زیادیو دیدم…ولی ایشون!شاید باورتو نشه ایشون بعد 14.15 ساعت معطلی در فرودگاه و کنسلی کنسرت (که خیلی آریانی ها رو ناراحت میکنه)وقتی ازشون امضا خواستم…انگار نه انگار که این همه اتفاق افتاده با خوش روی و خنده این کارو کردن…ببینم اگه کسه دیگه ای بود با من چیکار میکرد؟؟؟؟اگه هنرمند واقعی نیست چرا کسیو که اصلا اهل هنر نیست شیفته ی هنر می کنه…
  امیدوارم اون دسته از دوستان که اعتراض کرده بودن یه مقدار قانع شده باشن…
  در ضمن با خراب کردن بقیه هنرمند خودتونو بیشتر از همه خراب می کنین

 261. سلام

  . وقتی که هنرمند سال رو میخایم انتخاب کنیم نباید ازروی احساس رای بدیم .اساتیدی چون شجریان وناظری ازبهترینهای موسیقی بودند.چرا؟ مردمی بودن اینها در مواقع بحرانی ازجمله اجرای تصنیفهایی که در اینترنت قرار گرفت…کنسرتهای بین المللی که دیگران کمترتوانستند.

 262. محسن مقدم گفت:

  2 . باید قبول کرد که در بین خوانندگان پاپ ایران ، با اخلاق ترین و با شخصیت ترین خواننده ، محسن چاووشی هست . کسی که با تواضع و فروتنی بی اندازه ش تو دل خیلیا جا داره وبی شک محبوب ترین و پرطرفدارترین خواننده ی ایرانه .. به طوری که تو هر رسانه ای حرف از اخلاق باشه ، از محسن چاووشی به عنوان سرآمد همه نام برده میشه .

  3 . قطعات دور آخر ، بخون امشب و خنده از محسن چاووشی

 263. اشکان گفت:

  فقط محسن چاوشی

  هیچکس رو دستش نیست.

 264. reza گفت:

  رضا و ايران ميگه فقط: محسن چاوشي/محسن چاوشي////محسن چاوشي////
  محسن چاوشي/////
  محسن چاوشي
  محسن چاوشي////محسن چاوشي////
  محسن چاوشي/////
  محسن چاوشي

  محسن چاوشي////محسن چاوشي////
  محسن چاوشي/////
  محسن چاوشي

  محسن چاوشي////محسن چاوشي////
  محسن چاوشي/////
  محسن چاوشي

 265. مهناز گفت:

  آقای مجتبی زمانی چرا خودتو گول می زنی ؟؟!!کافیه یه سر بری سایت مجید اخشابی اون موقع می فهمی که اخشابی چقدر طرفدار داره از میون حدود دوهزار نفر عضو سایت اخشابی ایا عجیبه که دویستاشون اینجا رای بدن بهش واقعا گاهی اوقات ماهرانه خودمونو گول می زنیم برادر من دلیلی نداره من صد بار رای بدم حتی اگه این امکانو داشته باشم در حالی که استاد اخشابی این همه طرفداره فهیم داره …..فکر کنم لازم باشه شما یه کم سطح فکرتون رو بالا ببرید واطرافتون رو خوب ببینید….والله این طوری ازخیلی چیزا غافل می مونید برا خودتون گفتم خود دانیدسایت مجید اخشابی
  http://www.majidakhshabi.com

 266. نيما فرهادي گفت:

  1- بخاطر صداقت و 7 سال كار و تلاش خستگي ناپذير در كنار مردم (مردمي بودن ): محسن چاووشي2- بخاطر احترام به شعور مخاطب و استفاده مناسب از اشعار و ملودي : محسن چاووشي 3- به خاطز حفظ جايگاه والا و انساني هنرمند و دوري جستن از حاشيه هاي سخيف : محسن چاووشي

  سه اثر ممتاز سال 88 : 1-آلبوم ژاكت 2- قطعه خنده 3- قطعه بخون امشب با تشكر از دوستان گرامي و آرزوي سالي پر بار از شادي و موفقيت براي كليه هنرمندان عزيز كشور

 267. احمد کازرونی گفت:

  محسن چاوشی.
  دلیلش رو هم اگه بخوام بگم باید یه صفحه کامل اختصاص داد تا فردی که متن رو میخونه قانع بشه.پس بیخیال

 268. علی منتظری گفت:

  محسن چاوشی ی ی ی ی ی ی ی
  فقط همیییییین

 269. سارا گفت:

  حمید عسکری / اهنگ تلافی………

 270. saeed گفت:

  معذرت میخوام که کوتاه جواب دادم

  من همه نظرات رو خوندم و به جر و بحث دوستانم توجه کردم و برای برخی نظرات اشک ریختم چرا؟ چون هر نظری که همراه با دلایل منطقی بود به سمت محسن چاوشی عزیز بود ولی بقیه نظرات با تکیه بر اندام و ظاهر خواننده ها صورت گرفته بود امیدوارم دوستان تو نظرات خودشون تجدید نظر کنن با آرزوی ساعات خوش برای محسن چاوشی عزیزم و شما دوستان سال خوبی داشته باشید آهنگای برتر 1اسیری2بخون امشب3دور آخر(چاوشی)

 271. به نام خدا

  1)هنرمند واقعي يعني كسي كه از توجه مردم و شهرت خود نه تنها سوء استفاده نمي كند بلكه از اين توجه خداوند به او در راه توجه به مشكلات جامعه و مردم استفاده مي كند … خود را متعلق به همه مردم مي داند و با مخاطبين خود
  رو راست و بدون دروغ مواجه مي شود…
  ………….

  2) با توجه به ملاك هايي كه در سوال قبل اشاره كردم 1- “”” محسن چاوشي “”” 2- ” رضا صادقي ” و 3- “احسان خواجه اميري ” همچنين به عنوان تنها خواننده رپ متعهد هم ” ياس” رو انتخاب مي كنم.

  …….3) اولين قطعه “””لولاي شكسته “”” از محسن چاوشي و دومين قطعه “””دكلمه ژاكت “”” از محسن چاوشي و سومين قطعه هم “”پياده ميشم “” از ياس

 272. مهناز خانوم این شما هستید که دارید خودتونو گول میزنید!!! واقعا” پیش خودتون چه فکری کردید!!! اگه واقعا” طرفدارهای اخشابی زیادن پس چرا تا الان سلطان محسن چاوشی 50 برابر ایشون رای اوردن. جالبه میگید سایتشون 2000 نفر عضو داره در حالی که دو هراز نفر نیست بلکه 1697 نفره…

  اگر اخشابی یه سایت داره که طرفداراش توش جمع میشن ، خواننده هایی مثل محسن چاوشی بیش از ده ها سایت و صد ها وبلاگ حامی داره (میتونید با یه سرچ ساده تو گوگل یه این موضوع پی ببرید).
  در ضمن محسن چاوشی وامثال او با خوندن آهنگ تیتراژ سریال های دسته چندمی و برنامه های تلوزیونی سفارش شده به این رده از محبوبیت نرسیدن بلکه با خواندن آهنگ های زیبا و دلنشین و به طور کاملا” ناشناسی به مردم و اصحاب هنر شناسانده شدن. امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید.
  با اندکی تفکر متوجه میشید این شمایید که از همه چی غافل بودید. موفق باشید

 273. کوثر گفت:

  1-هنرمند وافعی کسی هم که هم علم و دانشش رو داره و هم تجربه داره و هم وقت و دقت کافی میذاره برای کالای موسیقیایی که میخواد به مخاطبش عرضه کنه
  2-فقط محسن چاووشی

  3_دورآخر-کی بهت خندیده و خنده از آلبوم ژاکت محنس چاووشی

 274. علی گفت:

  1=بهنام صفوی 2 =گروه آؤیان کاش میتونستم رضا صادقی رو هم جزو بهترین های سال 88 بگم ولی حیف که….حیف

 275. ابراهیم گفت:

  سجاد عزیز شما لطف کن در گوگل جستجو کن مجید اخشابی
  http://www.google.com/search?hl=en&client=firefox-a&hs=q6v&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&channel=s&q=%D9%85%D8%AC%DB%8C%D8%AF+%D8%A7%D8%AE%D8%B4%D8%A7%D8%A8%DB%8C&aq=f&aqi=g1&aql=&oq=&gs_rfai=
  نتایجی که میاد 440,000
  بعد لطف کن جستجو کن علی پهلوان (حالا خود آریان رو فعلا فاکتور می گیریم)
  http://www.google.com/search?hl=en&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&channel=s&q=%D8%B9%D9%84%DB%8C+%D9%BE%D9%87%D9%84%D9%88%D8%A7%D9%86&aq=f&aqi=g10&aql=&oq=&gs_rfai=
  نتایجی که میاد 1,230,000
  بعد جستجو کن محسن چاووشی
  http://www.google.com/search?hl=en&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&channel=s&q=%D9%85%D8%AD%D8%B3%D9%86+%DA%86%D8%A7%D9%88%D9%88%D8%B4%DB%8C&aq=f&aqi=g10&aql=&oq=&gs_rfai=
  نتایجی که مشاهده می کنی 976,000
  حالا اینا هیچ، علی پهلوان که عضو فعال و محبوب آریان هست. شاید تنها خواننده ای باشد که خارج از کار موسیقی نیز هنرمند هست!
  خارج از کار موسیقی نیز آدم حسابی هست!
  خارج از کار موسیقی در پروژه پارس جنوبی که طرح بسیار عظیمی هست مدیر کاربلدی هست …
  ایشان تنها هنرمندی هست که از حدود 11 سال پیش از طریق اینترنت ارتباط نزدیکی با هوادران گروه آریان دارد…
  http://profiles.yahoo.com/u/GV6SR7R6NP72Y3NJD7UOM2H6KA
  ایشان فردیست که تا کنون هیچ مسائل حاشیه ای نداشته، همیشه به دنبال هنر خود بود…
  از نظر اخلاقی بی همتاست…
  در ضمن کدام یک از هنرمندان فعلی ما در کارهای انسان دوستانه مشارکت فعال دارند؟ کدام یک از هنرمندان ما با سازمان های جهانی که در زمینه کارهای بشردوستانه هستند ارتباط نزدیکی دارد؟
  1) استاد آواز ایران «شجریان» – شوالیه آواز ایران «شهرام ناظری» – سیمرغ موسیقی ایران «حمید متبسم» – مهندس موسیقی پاپ ایران «علی پهلوان»

 276. قدرت اله گفت:

  سلطان یکه تاز موسیقی ایران محسن چاوشی

 277. الهه گفت:

  1-هر انچه از دل برايد لاجرم بر دل نشيند.هنرمند واقعي كسيه كه هنرش رو با عشق به هواداران خودش ارايه بده.2-بهترين خواننده پيام صالحي/بهترين اهنگساز و ترانه سرا علي پهلوان/بهترين نوازنده نينف اميرخاص3-صداي پاي اميد و نگو و گل من تاثير گذارترين ترانه ها هستن

 278. رضا آتش فراز گفت:

  سلام

  فقط و فقط سلطان محسن چاوشی.ولا غیر

 279. محمودرضا گفت:

  1. محسن چاوشی
  2. یاس

 280. علی گفت:

  1-محسن چاووشی

  2-یاسر محمودی 3-امین رستمی

 281. جواد گفت:

  سلام
  آقاي شجريان كه جاي خود را دارد و بحثش جداست ولي توي اين روزها بايد گفت محسن چاوشي …

 282. علی امینی گفت:

  کسی جز محسن چاوشی نمی تواند بهترین خواننده ایران باشد

 283. امیر گفت:

  اول محسن چاووشی و بعد سیروان خسروی احسان خواجه امیری هم خوبه

 284. امید پیشتاز گفت:

  فقط فقط محسن چاوشی.

 285. mehdi71 گفت:

  فقط سلطان محسن چاوشی بیخود نیست بهش میگن سلطان و پرطرفدارترین خواننده ایران
  اینقدر از این نظرسنجی ها شده و سلطان چاوشی تو همشون اول شده تو نظرسنجی وبلاگ رضا رشیدپور هم نظرسنجی محبوب ترین افراد تو کل سینما و موسیقی زده شده که سلطان چاوشی تو خوانندگان پاپ اول شده
  http://rezarashidpour.blogspot.com/2010/03/blog-post_12.html

 286. حامد گفت:

  1.محسن چاووشی

  2.محسن چاووشی 3.محسن چاووشی

 287. dordaneh گفت:

  ببینید اگه می گین این هنرمندا کجا بودن که تاحالا اسمی ازشون برده نمی شد (علی پهلوان) خوب دلیل نمی شه که زحمات و کارای انسان دوستانه ایشون نادیده گرفته بشه! شاید دلیلش این باشه که شما خیلی در جریان کار های گروه آریان و آقای پهلوان نیستید…به هر حال اگه نمی دونین، ایشون و کارهاشون خیلی خیــــــــــلی بیشتر از این چیزایی که بچه ها نوشتن ارزشمنده و احتیاجی به نظر سنجی نیست!
  ضمنا ما که نیومدیم اینجا باهم دعوا کنیم شما مختارین خودتون به هر کسیکه دلتون می خواد رای بدین…اجباری نیست که…!
  گروه آریان احتیاجی به تعریف و تمجید نداره دیگه هر کی باهاشون برخورد کرده خودش می دونیه که تمام اعضای گروه آریان و خصوصا علی پهلوان که اینجا مطرح شده،واقعا در روابط با طرفدارا و مردم چیزی کم نمی ذارن و به جز محبت و لطف و صمیمت، ماها چیزی ازشون ندیدیم….
  خوب این نظر ما آریانی هاست…نظرات افراد دیگه هم مثل طرفداران آقای مجید اخشابی و آقای چاووشی یا بنیامین یا… برای ما محترمه و بهش احترام می ذاریم.
  با تشکر – دردانه

 288. محمد گفت:

  سال نو رو من هم تبریک میگم
  1- به نظر من هنرمند واقعی کسی هست فقط و فقط برای مردم کار کنه و در نزد مردم محبوب باشه
  2- 1- محسن چاووشی 2- محسن چاوشی 3- محسن چاوشی
  3- 1- بخون امشب چاووشی 2- دور اخر چاووشی 3- خنده محسن چاوشی

 289. amin گفت:

  خیلی جالبه
  این همه رای به چاووشی داده شده ولی طرفدارای چاووشی طاقت ندارند چند نفرم به کسای دیگه رای بدند.بابا مگه بقیه چند تا رای آوردند؟

 290. نوشین گفت:

  1-ali pahlevan
  2-siamak khahani

 291. مهناز گفت:

  آقای زمانی من گفتم حدود دوهزارتا خوبه دقتتون رو زیاد کنید درثانی میگید که رایهای چاووشی بیشتره خوب اونم دلیل داره ما طرفدارهای استاد اخشابی نه بلدیم ونه می خوایم که از ترفندهای رایانه ای استفاده کنیم ورای ایشون رو بالا ببریم روشنه ؟؟
  ودیگه اینکه ماحوصله والبته روح لطیفمون طاقت این همه جنجال رو نداره وطاقت ندارییم به استاد توهین بشه پس میدونو به نفع کسانی که نیاز دارن خودشونو اثبات کنن خالی کردییم روشنه؟
  تواناییها واستعدادها وشخصیت بزرگ مجید اخشابی بر همه روشنه ونیاز به اثبات نداره آقا مجتبی تا قبل از راهاندازی سایت مجید اخشابی هم سایت ها ووبلاگهای بسیاری از ایشون می نوشتند وخود جوش از ایشون می گفتند استاد خودشون خواستند با راه اندازی یک سایت واحد طرهداراشون رو سازماندهی کنند
  اقای زمانی من هیچ مشکلی با چاووشی ندارم گاهی اوقات هم آهنگهاشو گوش میدم اما طرفدارهایی مثل شما باعث کاهش محبوبیت هنرمند می شوندالبته من همیشه کارهایی رو می پسندم که از آغاز قانونی هنرمندش عمل کرده باشه سنتوری واون ماجراها روشنه که؟ولی من هرگز در مورد شخصیت کسی که در موردش تحقیق نکردم ومصاحبه هاشو نخوندم کنسرتاشو نرفتم قضاوت نمی کنم ونمی گم خودش داره این رای هارو به خودش میده البته همه اینارو بااحترام به همه هنرمندا وهوادارهاشون والبته شما گفتم.

 292. نوشین گفت:

  motmaenan har ki Ali pahlevano karasho dide bashe,shak nadare ke Ali pahlevan Setare ast..
  Siamak ham dar eine binazir budane honaresh,khosh barkhordo besiar mardomie..

 293. سعید گفت:

  در مورد هنرمند با نظر شما موافقم و بجز قسمتهایی ، بقیه تعاریفتون و قبول دارم .
  1.محسن چاووشی
  2. محسن یگانه
  3. پرهام ابراهیمی
  تاثیرگذارترین قطعه هنری و موسیقائی سال
  1. دور آخر محسن چاووشی
  2. بغض پرهام ابراهیمی
  3. ……

 294. احسان پیشنهاد گفت:

  با عرض سلام و تبریک سال نو خانوم نوشین واقا مسخرست از کجای علی پهلوان خوشتون اومده که میگید ستارست؟ نکنه از قیافش خوشتون اومده که هر روز یه جور ژست میگیره جلو دوربین. خدمت شما عرض کنم که محبوبیت به تیپ و قیافه نیست به شخصیته به مردونگیه به مردمی بودنه به وفاست…….. اگه بازم بگم یه طومار میشه چون همه این صفاتو کسی داره که همیشه تو قلب ماست ….اون کسی نیست جز محسن چاوشی…. فقط وفقط محسن چاوشیییییییییییییی….. عشق بچه های کرج

 295. حمید گفت:

  بله مهناز خانوم شما ترفند رایانه ای بلد نیستین ولی این دوستتون کیه که طرفدار اخشابیه!!! آهان (رعنا=امین= احسان) خودش اعتراف کرد که تقلب کرده، در ضمن مشتم نمونه خرواره.

 296. مهدي كريمي گفت:

  هميشه خسته از روزهاي برفي عشق پريشون شده ي 2حرفي گفته بودم اگه دلت گرفته است كنج دلم جا واسه ي دلت هست. واقعا هر وقت خواننده اي تونست ما رو با همين 2بيت عاشق كنه اون وقت تازه شايد بشه با محسن مقايسه ش كرد البته اونم محاله چون واقعا صدا خيلي مهمه مي فهمين كه. اينم بگم كه من قبلا راي دادم بعد نگين هواداراي چاوشي دستشون كجه ها.

 297. شبنم گفت:

  1-علی پهلوان 2-پیام صالحی3-نینف امیر خواص

 298. یکی از طرفدارای آقای لهراسبی گفت:

  واه واه مهندس موسیقی پاپ ایران علی پهلوانه !!!!!!!!!!از کی تا حالا چه حرفا یه نفر بیکار چپ و راست میگی پهلوان بابا کوتاه بیا نکنه نمیدونی بقیه خوانندهامونم مهندسن فکر کردی تو دنیا فقط ÷هلوانه که مهندسه!!؟؟!!؟؟ واقعا که: علی لهراسبی عزیزم منم مهندس الکترونیکه حالا باز بیا اسمتو عوض کن بگو علی پهلوان تا اموراتت بگذره هر کی یه عقیده ای داره چرا میخوای تحمیل کنی عقیدتو *خدا میدونه* سلطان عششششششششششششق: علی لهرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااسبی

 299. پویا آریانی گفت:

  اونایی که اسم آقای پهلوان رو نشنیدن معلومه هیچی از موزیک پاپ نمیدونن.تو این 11-12 سال تولد موزیک پاپ روز به روزشو زندگی کردم باهاش و هر خواننده و آهنگسازی که وارد میشد کاراشو گوش میکردم.آریان اولین گروه موسیقی پاپ بعد انقلابه(اونم گروه مختلط)
  با کلی افتخارات جهانی.میشه بگین بزرگترین افتخار محسن چاووشی چیه؟؟؟فروش همه آلبومهاش رو هم به پای آریان2 نمیرسه!!!آریان در همه زمینه ها رکورددار موزیک پاپ ایرانه.در فروش آلبوم.در فروش بلیط کنسرت.در سرعت فروش بلیط کنسرت.در تعداد کنسرت.در اولین بودن(اولین گروه پاپ-اولین استفاده لیزرشو-اولین مسترینگ خارج از کشور-اولین تجربه بین المللی(کریس دی برگ)) و کلی افتخارات بین لمللی داره.آلبوم 3 آریان جز 4 تا آلبوم برتر دنیا شده.آهنگ صدای پای امید رو سایت رسمی فائو هست.آهنگ آریان و کریس دی برگ هم که دیگه تو همه سایتهای معتبر دنیا هست.آهنگای محسن چاووشی کجاست؟؟تو وبلگای ایرانی؟؟؟بازتاب بین المللی داره؟؟؟هیچ افتخار جهانی ای داره؟؟؟؟؟هیچ جایزه ای برده؟؟؟؟هیچ رکوردی زده؟؟(رکورد رسمی-نه اول شدن تو فلان سایت)
  ببینین.دایرت المعارف موسیقی پاپ دنیا که رسمیترین مرجع موسیقی پاپ دنیاست از ایران فقط آریان رو به رسمیت شناخته.بازم بخونین تا یکم اطلاعات موسیقی پاپتون بره بالا:
  1- ثبت نام گروه آریان به عنوان تنها گروه یا خواننده ایرانی در International Who’s Who 2006
  2 – راه یابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات جهانی موسیقی Audience Awards – 2005
  3- اخذ گواهینامه نوازندگان چیره دست بین المللی از اتحادیه موسیقی دانان آمریکا
  4- دارای رکورد گزارش و مصاحبه های رسانه ای داخلی و خارجی با رسانه های اروپا و آمریکا
  5- حضور در فعالیت های خیر خواهانه و بشر دوستانه از جمله اختصاص درآمد حاصل از کنسرت برلین به نفع زلزله زدگان بم ، اختصاص بخشی از درآمد حاصل از کنسرت ونکوور کانادا به آسیب دیدگان سونامی ، اجرای کنسرت به نفع انجمن صرع ایران ، همکاری با مراکز خیریه و حمایت از برنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد
  7- دارای رکورد بیشترین تعداد اجرا و بیشترین فروش آلبوم موسیقی در ایران
  8- همکاری با کریس دی برگ خواننده مشهور و پر آوازه ایرلندی

 300. ناشناس گفت:

  اگه از شعرهای قویتری استفاده کنه مطمئنا محسن چاوشی لیاقت بهترین خواننده ایران بودن رو داره .

 301. dordaneh گفت:

  با پویا موافقم
  من اون بالا نوشتم باز هم می گم ما که نیومدیم اینجا با کسی دعوا کنیم که!!!!
  چرا قاطی می کنین؟!؟!؟
  خوب سلیقه ها متفاوته شما از چاووشی خوشتون میاد خوب قبول ما هم آریان رو دوست داریم اعمال نظر نمی کنیم که …و ضمنا آقای(احسان پیشنهاد ) که می گین محبوبیت به تیپ و قیافه نیست به شخصیته به مردونگیه به مردمی بودنه به وفاست!!!خوب شما از کجا می دونین که آقای پهلوان اینا رو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اگه باهاشون برخوردی داشتین و چیزی به غیر از اینا دیدین و یا برخوردشون بد بوده؛حرف شما درست!
  اما خوب وقتی ندیدینشون انتقاد شما با عرض پوزش اصلا وارد نیست! ندیده که نمی شه قضاوت کرد!!
  آقای پهلوان اینقدر با محبت و هنر مند هستن که احتیاجی واقعا به تعریف ندارن شما تو کنسرت های آریان اگه نگاه کنین می بینین این همه طرفداری که میان همه تمام آهنگهای آریان رو حفظن چه در ایران چه درخارج از کشور…همین برای ما کافیه و هممون می دونیم که ایشون چه جایگاهی دارن!
  ضمنا من چون روی محسن چاووشی شناخت ندارم به طرفداراشون سرکوفت نمی زنم و نظرشون رو محترم می دونم!
  ممنون

 302. dordaneh گفت:

  در جواب یکی از طرفدارای آقای لهراسبی هم باید عرض کنم به خدمتتون که کسی نگفته فقط علی پهلوان مهندسه و در عین حال کارای هنری هم می کنه!… اینجا بحث بحث کاملا هنریه…مگه ما گفتیم آقای لهراسبس اگه مهندس بود بهتر بود؟؟؟ یا مثلا گفتیم ایشون چون مهندس نسیتن نمی تونن بهترین هنرمند موسیقی باشن که شما این جوابها رو می دین؟!؟!؟!؟!؟ مگه ما مهندس ندیده ایم که اینجوری جواب نوشتین… به هر حال بازم می گم به نظرات همدیگه احترام بذارین لطفا…ممنون.

 303. پرنیان گفت:

  یک کلام هم از مادر عروس(مجتبی گلشنی می‌گه:
  تلفیق موسیقی رو همه از چاوشی یاد گرفتن از جمله اخشابی )…. آقا مجتبی موقعی که آقای اخشابی می خوندند محسن شما داشت دنبال زیر زمینی می گشت تا بره بخونه

 304. حامد رنجبر گفت:

  سلام
  واقعا سخته باور كردنش يا بهتره بگم باور نكردنيه كه افرادي مثه علي پهلوان و مجيد اخشابي حتي تعداد كمي هم راي بيارن چه برسه اين همه راي
  اگر باورش ااسون بود كه خيلي ها شك نميكردن و اعتراض نميكردن
  خوب ديگه همه افراد ميدونن تو جامعشون كي محبوبه كي نيست همه ميدونيم مثلا عادل فردوسي پور ادم محبوبيه و مطمئننا طرفداراي زيادي داره ولي از طرف مقابل ميدونيم يه شخصي مثه مايلي كهن حالا نميگيم منفوره ولي مسلما طرفداري هم نداره حالا اگه تو يه نظرسنجي اينترنتي بيان بگن محبوب ترين شخصيت فوتبالي كيه چند نفر خيلي تابلو و اشكار پشت سر هم بگن مايلي كهن خوب مطمئننا غير قابل باوره
  من خودم هميشه سايت هاي موزيك سر ميزنم و ميرم براي مثال نظرسنجي زده ميشه محبوب ترين خواننده كيه يا كدوم خواننده رو دوست داريد يه بارم نديدم كسي بياد و بگه ععلي پهلوان يا اخشابي البته شايد تك و توك گفته باشن گروه اريان ولي ديگه نيومدن شخص خاصي از تو گروهشو جدا كنن بگن
  تو اين نظرسنجي هم راي هايي كه به اين دو داده شده كاملا شبهه انگيزه و خيلي از نظراتش بوسيله اسم هاي مختلف چندين و چند بار داده شده
  اگه يه نفر ميگفت غير قابل باوره دو نفر ميگفت سه نفر ميگفت ميشد گفت دارن بهونه الكي ميارن ولي الان اكثرا دارن ميگن كه غير قابل باوره راي هايي به علي پهلوان و اخشابي داده ميشه

 305. مهتاب گفت:

  با عرض سلام می خواستم بگم که زیاد به این نظر سنجی دل خوش نکنید شاید خیلی از موسیقی دوستان واقعی از این نظر سنجی با خبر نباشند خوب این سایتو همه اریانیا بلدند مدیرانشم که طرفدار و مدیر سایت اریان هستند تعجب نکنید که همه مینوسند علی پهلوان چون طرفداران اریان ایشون رو واقعا دوست دارند و باهاشون زندگی میکنند (منم از طرفداران ایشون هستم) ولی خوب موسیقی دیگه رو یا گوش نمیدند یا کمتر گوش میدند این خوب میشه هواداری از یک خواننده نه انتخاب هنرمندترین شخصیت سال من به همه ی طرفداران گروه اریان احترام میذارم خود بنده هم یکی از اونها هستم چون اقای پهلوان واقعا باشخصیت و تحصیل کرده و با اخساس هستند ولی در زمینه هنر نمیتونم بگم ایشون بهترین هستند فکر میکنم هم در مورد بقیه کسانی که نظر دادند هم این موضوع صدق کنه ود ر اخر میخوام بگم که نمیتونم بگم که هنرمند ترین شخصیت چه کسی هست چون اطلاعات بنده کافی نیست دوستان بیایید در مورد تعریف هنر دوباره بیندیشیم وزود قضاوت نکنیم به نظرات همدیگر هم احترام بگذاریم با تشکر

 306. Noushin گفت:

  mosallaman Ali pahlavan nafare aval hastesh,ham az lahaze ahang sazi okhanandegi va ham az lahaze barkhord ke hanuz roo daste ishun kasi ro nadidam enghadr khub ba hava daraneshun bar khord konan !bad az Ali ye aziz,Farzad farzin ham honar mande fogholade ee ye,in 2honar mand vaghean dar hameye zamine ha bi naziran.

 307. آیدا گفت:

  آقای رنجبر محترم…این از کم لطفی اون سایت هاست که حتی اسم آقای پهلوان و گروه آریان رو نیاوردن!بهتره یک مقدار اطلاعاتشونو از فعالیت های هنرمندان بیشتر کنن !این واسشون بهتره آخه فردا پس فردا یکی بگه شما که ادعاتون میشه بگین ببینم هنرمند x(نه حالا فقط آریان یا علی پهلوان) چی کارا کرده ؟! اون وقته که….
  در ضمن بله راست میگین آریان یه گروهه و نه فرد خاص!ما ایشونو به نمایندگی از آریان اینجا نوشتیم…
  شما با توهین یا تهمت زدن به ماها نه چیزی از ما کم می کنین نه از شخصیت آریانی ها…فقط خودتونو زیر سوال می برین…

 308. sara moein گفت:

  سلام

  این واقعا مایه ی تاسفه که داریم به نظرات هم توهین می کنیم…
  کسایی که حتی یکبار هم بچه های آریان و یا علی پهلوان رو ندیدن لازم نیست در مورد برخورداشون صحبت کنن!اینجا باید گفته شه که چرا یه نفر از نظر شما محبوبه!نه اینکه چرا فلانی گفت آریان یا علی پهلوان یا هر کس دیگه!!کسی که توهین می کنه دلیل محکمی واسه طرفداریش نداره…! من فکر نمی کنم الآن کسی به خاطر قیافه بیاد طرفدار شه! خیلی از کسایی که اینجا گفتن علی پهلوان بخاطر قیافه نگفتن!خود من اون اوایل اصلا نمی دونستم تو آریان کی به کیه!اما آهنگاشون به من حس خوبی می داد و می ده!همین انتظارم از موسیقی میره!
  آریان 10 ساله که مونده…استوار…و از این به بعد هم میمونه!استوارتر….!این همه افتخارو نمیشه ندیده گرفت…کارای خیرخواهانه…کنسرتای موفق داخلی و خارجی…فروش بالا…!متاسفم که به جای اینکه بقیه ی هنرمندا خودشونو بیارن بالا سعی می کنن ارزش کار بقیه رو بیارن پایین!!!! هنر اینی نیست که شماها سنگشو به سینه می زنین….!

 309. پویا آریانی گفت:

  محض اطلاع دوست عزیز.آقای حامد رنجبر.طرفداران هیچ خواننده ای مثه آریان با هم متحد و در ارتباط نیستن.اولین سایت رسمی هواداران در ایران هم واسه هواداران آریانه.جالبه بدونی که سال 87 گروه آریان یک کار بی سابقه دیگه کرد.کنسرت ویژه هواداران.یعنی کنسرت بدون هیچ تبلیغ رسانه ای.فقط دهان به دهان از طریق طرفداران گروه آریان.سه سوت بلیطها تموم شد(بازم رکورد زد دیگه!ما که عادت داریم به رکورد زدن آریان.کور بشه اون که نمیتونه ببینه).بعد سایت ایران موزیکمصاحبه کردن با آقای پهلوان.به ایشون گفتن که سایتشون تا حالا حدود 4000 ایمیل گرفته از کشورهای مختلف مثه:کانادا-آمریکا-انگلیس و .. که بدونن کنسرت بعدیه آریان کی برگزار میشه که بیان.
  تو یه نظرسنجی تو همین سایت که به این صورت نبود(یعنی گزینه داشت.با هر سیستم میشد یه رای داد فقط) علی پهلوان به عنوان بهترین ترانه سرای ایران انتخاب شد.
  میدونی که.موقع جام جهانیه 2002 آهنگ آریان تو اکثر نظرسنجی های معتبر اول شد.ضمنا.اگه نکاتی که تو کامنت قبلیم نخوندی بدون.چون بحث طرفدار و محبوبیت رو مطرح کردی به 2 بند حرفام بازم اشاره میکنم(بحثای فنی هم تو اون کامنت هست.میتونی ببینی):
  1-دارای رکورد گزارش و مصاحبه های رسانه ای داخلی و خارجی با رسانه های اروپا و آمریکا
  2-دارای رکورد بیشترین تعداد اجرا و بیشترین فروش آلبوم موسیقی در ایران

 310. سجاد اروجي هستم گفت:

  سلام خسته نباشید.من نمی خوام کسی رو
  تخریب کنم.آقای اخشابی،آقای لهراسبی و ….به جای خودشون خیلی خیلی خوبن.ولی اینجا بحث بحث یه شخصی هستش که تمام وجودش رو تو این کار گذاشته و تنها و تنها داره یه جورایی درد های جامعه رو می گه همین و بس. يعني محسن چاووشي

 311. maleka گفت:

  من توی این نظر سنجی شرکت کردم وبه اقای اخشابی رای دادم چون از نظر من ایشون خیلی از معیار های یه خواننده خوب رو دارن (والبته چون ایشون رو خوب میشناسم از نزدیک باهاشون صحبت کردم راجع بهشون (وفقط ایشون چون ازشون شناخت دارم )نظر میدم ودنبال خراب کردن بقیه هنرمندا نیستم وفقط نظر خودمو میگم وبه نظر دیگران هم احترام میذارم )از جمله صدای خوب ,دانش موسیقی ,اخلاق خوب وخیلی از نکات مثبت دیگه که نیاز به گفتنش نیست واسه کسایی که یه کم ایشون رو بشناسن.
  در مورد دوستانی که به رای های ایشون شک دارن اگه یه سری به سایت ایشون بزنید(که ازش برای اطلاع رسانی هم استفاده میشه و یکی از وضایف سایته ) حدود 1500یا 1600تا عضو داره اگه همین تعداد بیان ورای بدن کافیه که شک تون برطرف شه . اگه هم که باز به خودتون شک دارین نیازی به برطرف کردنش نیست چون قرار نیست ما خودمون رو به یه این جور ادمایی ثابت کنیم . پس لطفا” به نظرات دیگران احترام بذارید فقط هم خدا رو شکر میکنم که با بی شخصیتی بعضی از ادما چیزی از بزرگی وشخصیت وهنر دیگران کم نمیشه راستی من یه بار رای دادم سوئ تفاهم نشه !

 312. مهناز خانوم من فکر کنم شما خودتونو دارید میزنید به کوچه علی چپ.
  در مورد سنتوری هم باید بگم شما از تمام مردم ایران نظر سنجی کنید ببینید آهنگ های سنتوری سلطان محسن چاوشی مو به تن آدم سیخ میکنه یا آهنگ محله بنده نواز اخشابی در برنامه محله بنده نواز.
  فکر کنم جواب هم برای خودتون روشن باشه ، البته اگه محل بنده نواز رو یادتون باشه .
  در مورد سایت اخشابی هم باید بگم که اگه اخشابی یک سال فهمیده باید سایت رسمی بزنه محسن چاوشی از سال 83 سایت رسمی هواداران داره و اگه این سایت توسط عده ای مریض هک نمیشد الان بیش از یازده هزار نفر عضو داشت .
  البته من تکرار میکنم شما و همه ی هواداران خواننده های دیگر برای ما کاملا” قابل احترام هستید. ولی یادتون نره هر موقع به اسم اخشابی و دیگر خواننده ها نگاه کردید یه مقدار سرتون رو بالاتر بگیرید تا ببینید اسم سلطان محسن چاوشی مثل ستاره در آسمان موسیقی ایران می درخشد

 313. سپتا گفت:

  سلام
  ببخشید ساسی مانکن از کی تا حالا استاد شدن
  بعد هم دوستان بی ملاحظه و کاملا بی ادب به جای توهین به آقای اخشابی رای خودشون رو بدند بعدشم وقتی مجید اخشابی به عنوان بهترین خوش اخلاقترین خواننده انتخاب شدند شما کجا بودید کور شود هر آن که استاد گل ما رو نتونه ببینه

 314. پویا آریانی گفت:

  ما آریانی ها کلی دلیل آوردیم.دوستانی که طرفدار آقای چاووشی هستن فقط میگن ایشون سلطلانه.ایشون ستاره آسمان موسیقیه
  خب منم بیام بگم من خدام.یالا.همه تعظیم کنید.اینکه نمیشه.با مدرک و دلیل حرف بزنید.نه اینکه بگین:چون آهنگاش خداست و به شعور مردم احترام میذاره و همه زندگیشو گذاشته واسه کارس و اینا نه.اینا رو آدم میتونه راجع به هرکی بگه.هیچ مدرک ثبت شده ای هم واسش وجود نداره.افتخارات خواننده های مورد علاقتون رو بگین.باشه؟؟؟آقای بنیامین-چاووشی-لهراسبی -اخشابی و … همه محبوب و دوست داشتنی هستن و طرفدار دارن و کارای خوب ارائه کردن.ولی افتخاراتشون چیه؟؟؟؟اگه بگین ممنون میشم.چون من افتخاراتشونو نمیدونم.میخوام بیشتر آشنا شم باهاشون.مثه این افتخارات:
  1- ثبت نام گروه آریان به عنوان تنها گروه یا خواننده ایرانی در International Who’s Who 2006
  2 – راه یابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات جهانی موسیقی Audience Awards – 2005
  3- اخذ گواهینامه نوازندگان چیره دست بین المللی از اتحادیه موسیقی دانان آمریکا
  4- دارای رکورد گزارش و مصاحبه های رسانه ای داخلی و خارجی با رسانه های اروپا و آمریکا
  5- حضور در فعالیت های خیر خواهانه و بشر دوستانه از جمله اختصاص درآمد حاصل از کنسرت برلین به نفع زلزله زدگان بم ، اختصاص بخشی از درآمد حاصل از کنسرت ونکوور کانادا به آسیب دیدگان سونامی ، اجرای کنسرت به نفع انجمن صرع ایران ، همکاری با مراکز خیریه و حمایت از برنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد
  7- دارای رکورد بیشترین تعداد اجرا و بیشترین فروش آلبوم موسیقی در ایران
  8- همکاری با کریس دی برگ خواننده مشهور و پر آوازه ایرلندی

 315. خوب مثل اینکه همه چیز معلوم شد
  از یه طرف مدیر این سایت مدیر گروه اریان هم هست
  از طرف دیگه تقلب هم داره از سر و کول سایت میره بالا(رعنا-احسان و…)که واسه حفظ ابروش همینارو گفت
  حالا ببینید اگه 20 نفر به همین روش عمل کنن میشه چتنا رای!!!
  مجتبی راست میگه شما برین همون محله ی بنده نوازتونو گوش بدین
  و باهاش عشق کنین
  اگه گروه اریان-اخشابی و… خیلی
  موسیقی دان هستن
  چه خدمتی به موسیقی کردن؟؟؟ها؟؟؟
  میدونین چرا به چاوشی رای دادم؟؟؟
  واسه خدمت مهندس بودن لازم نیست
  فکر میکنید کی یگانه رو به این درجه از محبوبیت رسوند؟؟؟
  کی فرزین رو به مردم شناسوند؟؟؟
  کی با خوندن اهنگ با هاکان باعث شناخته شدنش شد؟؟؟
  کی واسه امری اهنگ سازی کرد که البومش شنیده بشه؟؟؟
  چرا شهاب اکبری واسه علی باقری تبلیغ میکنه ولی طرفدارای چاوشی
  تبلیغ اون البوم رو میکنن؟؟
  با چه خاطره ای؟؟؟؟
  فقط ب خاطر محسن این کارو میکنیم
  بخوام تمام کاراشو بگم 20 خط دیگه باید تایپ کنم
  متاسفانه مردم ایران نمک نشناسن
  الانم داره با وارد کردن سبک پاپ به موسیقی به جهانی شدنش خدمت میکنه کاری که سیروان علی یزدانی و چند نفر دیگه تلاش میکنن ولی نمیتونن
  ولی چاوشی از محبوبیتش استفاده میکنه تا باعث پیشرفت موسیقی بشه
  هرچند ازش انتقاد کنن و دلشو بشکنن
  چاوشی به قران عاشقتم
  به قران حاظرم واست بمیرم
  به قران هرکاری بگی میکنم واست
  چاوشی تو عشقی هستی که
  میدونیم خیانت توی کارت نیست
  میدونیم حتی اگه مثل قدیما زیر پتو هم اهنگاتو بخونی بازم واسه دل ما هم شده
  به جون این مشکلاتو میخری
  به هرجا برسی حقته
  خدا کنه به هرچی میخوای برسی
  خدایا به عزتت قسم عاشقتم چون کسی مثل چاوشی رو به من شناسوندی
  ………………………………………………………………………………………………….
  پاسخ: کاربر عزیز قربونت برم بارها گفتیم که کسانی که با چند اسم میایند و رای می دهند شاید در قسمت نظرات بماند ولی در نهایت و در شمارش آرا محسوب نخواهند شد، شما هم مطمئن باشید که امکان ندارد ما مصلحت و نادرستی را فدای حقیقت کنیم، مطمئن باشید

 316. SK گفت:

  فقط گروه آریان … فقط علی پهلوان …

 317. م ج ت ب ی گفت:

  1. محسن چاوشی2.محمد رضا آهاری

 318. farzaneh.z گفت:

  سلام دوستان عزيز ضمن تبريك سال نو، به نظر من هنرمند كسي است براي هنر ارزش قائل باشه، دركش كنه و بتونه احساسات دروني و حسي اش را به بهترين نحو به مخاطب انتقال بده…با غرور بيگانه باشه خودشو جدا از مردم ندونه و هيچ وقت يادش نره اونم از بين همين مردم بوده و هست…و هميشه لبخند و چهره بشاشش رو به هوادارنش تقديم كند.

  با اينكه حتما هنرمندان بسياري اين شرايط رو دارند ولي من علي پهلوان رو انتخاب ميكنم چون ايشون بيشتر از 10 ساله كه تغيير نكردند و عوض نشدند و هميشه هواي هوادارن رو داشتند و…

  هنرمند جديد و پديده سال 88 بهنام صفوي.

 319. farzaneh.z گفت:

  در جواب بعضي دوستان اضافه ميكنم من به شخصه با اينگونه نظرسنجي ها مخالفم چون تاحدي كليشه ايست و همونطور كه ميبينيم حاشيه زياد دارد.متاسفانه هنوز نقد هنر در كشور ما جا نيفتاده به خصوص موسيقي كه امري كاملا سليقه ايست. مسئله اينجاست كه موسيقيس در ايران علي الخصوص پاپ با گذشت بيش از يك دهه هنوز اول راه است و به قولي نوپاست و متاسفانه يا بدبختانه با وجود اينكه بسياري از هنرمندانمون ميشه گفت رابطه دوستي نزديكي دارند ولي بعضي از طرفداران و هنردوستان گرامي فقط هنرمندان محبوبشان را برتر ميدونند و قبولش دارند و لا غير!! كه اين خيلي مخربه و زيان آوره و در در درجه اول به وجهه خود هنرمندان آسيب ميزنه…ببينيد به طور مثال من صدا و سبك آقاي محسن چاوشي رو خيلي نميپسندم ولي براي ايشان و تمامي هوادارانشون احترام تام قائلم و صد در صد هميشه از ايشون به عنوان هنرمند خوب كشورم حمايت كرده و خواهم كرد در كنار اين بيشتر از 8ساله كه طرفدار گروه آريان هستم وهرجا لازم باشه تا جايي كه حق با من باشه از آريان و آرياني دفاع ميكنم و خواهم كرد ولي هيچ وقت نميام بگم فلان هنرمند (چون من كارشو نميپسندم) بده يا حتي هنرمند نيست!!! همونطوركه آقاي مولايي گفتند اين نظر سنجي جنبه اينو نداره كه بگيم بهترين يا محبوبترين كيه چون به هر حال هرطور هم كه باشه بازم نتيجه كاملا قطعي و همگاني نيست.
  هدف سنجيدن مفهوم هنر و هنرمند به طور كلي از نظر افراد مختلف جامعه….
  به عنوان يه خواهر كوچكتر از همه ميخوام اينو در نظر بگيريم كه سليقه ها خيلي متفاوته و از اون مهمتر اينكه هنر هر هنرمندي در صورت حضور بقيه هنرمندان جلوه و معنا پيدا ميكنه پس خواهشا هيچكس رو تخريب نكنيم.
  اميدوارم دوستان عزيز و نكته سنج اين بحث ها رو كنار بذارن و هركس بياد و تعريفي كه از هنر و هنرمند داره رو بيان كند و اگر مصداق واقعي ميشناسد اعلام كند…بهتر است به نظرات همديگر احترام بگذاريم. ممنونم. پيروز باشيد.

 320. CIVILAR گفت:

  من هم با نظر این دوست آخرمان کاملا موافقم . من موسیقی سنتی گوش میدم و میگم مثلا استاد شهرام ناظری و بقیه دوستان هر نوع موسیقی و خواننده ی مورد علاقه ی خودشان رو میگن .
  این طور نظر سنجی ها به نظر من هم هیچ وقت درست نتیجه نمی ده .

  فقط می خواستم یگم سال قبل سال خیلی بدی برای سنتور بود .

  در مورد هنرمند هم میشه گفت کسی که چیزهایی رو می بینه که بقیه نمی بینند ، مثل دانشمندان و فرزند خلف آن ها مهندسین که خیلی قبل از این که موزیسین ها و معمارها و اهالی به اصطلاح هنر سینما چیزی رو بفهمند ، می فهمند ، درک می کنند ، به کار می بندند .

  زندگی چیزی نیست جزپیشرفت و در این راه برخی راه ها انحرافی است .

 321. CIVILAR گفت:

  دوستان عزیز من طرفدار آقای اخشابی نیستم ، اما ایشان هم مهندس در اولین رشته ی مهندسی عمران هستند .

  ما ایرانی ها هم خودمان رو کشتیم با این اولین !

 322. دادا گفت:

  محسن چاوشی

 323. علیرضا گفت:

  1- نمیدونم
  2- بنیامین – فرید احمدی – محسن چاووشی (با تقدیر از محمد رضا آهاری)
  3- رفیقا میگن – رفیق نیمه راه من – خنده

 324. مهناز گفت:

  آقای زمانی فکر نمی کنم هنر این باشه که مورو بر تن کسی سیخ کنی هنر اینه که با کار هنریت به مردم آرامش بدی یک خاطر آروم وشادکه ترانه زیبای محله بنده نواز با اون موسیقی بی نظیرش وهمچنین ترانه فوقالعاده گمگشته کوچ خانه بدوش همراز و……..این کارو با روح آدم انجام میدن
  ترانه هایی که اندوه رو به ادم هدیه میدن وافسردگی رو به ارمغان می اورندهنری ندارند جز اینکه بشر رو باغم هاش تنها می ذارن واونو غمگین تر می کنن آیا هنرمند اونه که غمی کاذب رو به شنوندش القا کنه یا کسی که با اهنگاش روح زندگی رو تو کالبد بشر بدمه برادر من آدمی توای عصر آهن وماشین به خودی خود با غم عجین هست وهنرمند کسی است که اونرو از این حال رخوت خارج کنه نه اینکه به اون دامن بزنه ترانه های زیبای مجید اخشابی در ماه مبارک رمضان خیلی ها واز جمله منو از سقوط نجات داد در ضمن شما گفته بودیین که مجید اخشابی سریالهای دسته چندمو می خونه ایا به نظر شما گمگشته همراز خانه بدوش یک وجب خاک مهتاب محله بنده نواز سفر بخیر جشن رمضان دست چندمه ؟پس ممکنه دست اولهارو معرفی کنید سریالهای ماه رمضون وبرنامه های مناسبتی دست چندمه واقعا خنده داره !پس ممکنه بگید دست اولهارو کی میخونه.
  آقای حیدریان یک بار در مورد تعداد طرفدارهای استاد حرف زدم فکر کنم کافی باشه اما یه چیزی!! گمونم شما برره زندگی می کنید که هر کی طرفداره مجید اخشابی باشه مسخرش می کنن
  عجیب نیست که محسن چاووشی تو همه نظر سنجی ها اول میشه !هر جا یه نظر سنجی می شه شما طرفدار های محترم ایشون می ریزید اونجا واینقدر طرفدار های بقیه خواننده ها رو اذیت می کنید وبه اونها بی احترامی می کنید که اون هاهم مبنی بر اینکه به خواننده محبوبشون توهین نشه می ذارن می رن وکلا بی خیال می شن بعد هم آقامحسن اول می شه وپزشو جای دیگه می دن واین جریان ادامه داره بله خواننده آلبوم های خودکشی لنگه کفش خواننده آهنگ تیغو می کشم رو رگهام …….حرفی نمونده خوش باشید خوش باشید

 325. مسعود گفت:

  1.محسن چاوشی
  2. محمد رضا شجریان

 326. احسان tm گفت:

  احسان خواجه اميري هنرمندترین شخصیت موسیقی ايران و جهان و باشخصيت ترين خواننده+*+*

 327. اشکان گفت:

  بهترین هنرمند از نظر بنده و البته منطقی :
  1.استاد محسن چاووشی چون از همه صلیقه ها و از همه سنین مخاطب خیلی زیادی داره

  2.استاد شجریان که میشه گفت پیش کسوت در عرصه هنر موسیقی هستند

 328. امین solid گفت:

  طبیعتا هر کس ار دوستان به هنرمند محبوب خودش رای میده اما نباید با اغراق و بزرگ نمایی نجام بشه که به نظر من باعث تحریک دیگر هوادارها شده و جو نظرسنجی حالت تدافعی پیدا می کنه ……

  — به نظر من این روزها در این آشفته بازار موسیقی ایران کمتر هنرمندانی پیدا می شن که با سبک و هنرشون بتونن بدون تکیه به تیلیغات و رسانه ها هنرشون رو به مخاطب ارائه بدن …….

  — با احترام به رای سایر دوستان من “”محسن چاوشی “”” رو انتخاب می کنم چون هم از ابتدای فعالیت ایشون باهاشون آشنا هستم و این چند سال رو با آثار فاخر و دلنوازشون زندگی کردم .

 329. اول بگم که من یکی از طرفدارای محسن چاووشیم
  کاملا با نظر farzaneh.z موافقم
  و خانم مهناز نظر شما تماما غیر منطقیه
  1 نظر سنجی 2 نظرسنجی 3 نظر سنجی 10 – 20 خلاصه چند جا چاووشی یکه تازی میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی همجا این صدق میکنه!!!!!!!!!!!!طرفدارهای چاووشی اینقدر زیاد هستند که این مسائل پیش نیاد
  و کاملا این حرفتون بهم برخورد
  اینجا یه فضای رسمی
  باید یاد بگیریم به دیگران احترام بذاریم حتی اگه نظر شخصیتون باشه
  ما داریم تو یه فضای اجتماعی زندگی میکنیم شما الآن به هزاران نفر توهین کردید
  امیدوارم این رویه فکری رو کنار بذارید

 330. سپیده آریانی گفت:

  من با نظر پویا و دردونه و دیگر ذوستان آریانی کاملا موافقم.واما آقای سجاد حیدریان شما اول افتخارات آریانو بخونید بعد واسه خودتون حرف بزنید.شما نگران اینکه باید 20 خظ تایپ کنید نباشید خوشبختانه اینجا به اندازه کافی جا هست.(البته اگه به 5 خطم برسه خوبه)و البته همشم با دلیلو مدرک بگید.یعنی باعثو بانیه همه ی این افتخارات محسن چاوشیه؟پس یه دفه بگید خداس دیگه.البته ما قصدمون توهین نیستو تا حالا هم همچین کاری نکردیم.شما هم اگه خیلی دوسش داری طرفداریشو بکن.ولی حق توهین به علی پهلوان و آریانو نداری.(علی پهلوان دوست داریم)

 331. پویا آریانی گفت:

  هیشکی جواب مدادا!!!طفره نرین جواب این کامنت رو بدین.البته اگه مییتونین:
  ما آریانی ها کلی دلیل آوردیم.دوستانی که طرفدار آقای چاووشی هستن فقط میگن ایشون سلطلانه.ایشون ستاره آسمان موسیقیه
  خب منم بیام بگم من خدام.یالا.همه تعظیم کنید.اینکه نمیشه.با مدرک و دلیل حرف بزنید.نه اینکه بگین:چون آهنگاش خداست و به شعور مردم احترام میذاره و همه زندگیشو گذاشته واسه کارس و اینا نه.اینا رو آدم میتونه راجع به هرکی بگه.هیچ مدرک ثبت شده ای هم واسش وجود نداره.افتخارات خواننده های مورد علاقتون رو بگین.باشه؟؟؟آقای بنیامین-چاووشی-لهراسبی -اخشابی و … همه محبوب و دوست داشتنی هستن و طرفدار دارن و کارای خوب ارائه کردن.ولی افتخاراتشون چیه؟؟؟؟اگه بگین ممنون میشم.چون من افتخاراتشونو نمیدونم.میخوام بیشتر آشنا شم باهاشون.مثه این افتخارات:
  1- ثبت نام گروه آریان به عنوان تنها گروه یا خواننده ایرانی در International Who’s Who 2006
  2 – راه یابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات جهانی موسیقی Audience Awards – 2005
  3- اخذ گواهینامه نوازندگان چیره دست بین المللی از اتحادیه موسیقی دانان آمریکا
  4- دارای رکورد گزارش و مصاحبه های رسانه ای داخلی و خارجی با رسانه های اروپا و آمریکا
  5- حضور در فعالیت های خیر خواهانه و بشر دوستانه از جمله اختصاص درآمد حاصل از کنسرت برلین به نفع زلزله زدگان بم ، اختصاص بخشی از درآمد حاصل از کنسرت ونکوور کانادا به آسیب دیدگان سونامی ، اجرای کنسرت به نفع انجمن صرع ایران ، همکاری با مراکز خیریه و حمایت از برنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد
  7- دارای رکورد بیشترین تعداد اجرا و بیشترین فروش آلبوم موسیقی در ایران
  8- همکاری با کریس دی برگ خواننده مشهور و پر آوازه ایرلندی

 332. سپیده آریانی گفت:

  و راستی آقای سجاد حیدریان و همه ی اونایی که تا حالا اسم علی پهلوانو نشنیدین همون بهتر که راجع بهش نظر ندین چون اونوقت ما آریانیا هم مجبوریم راجع به محسن جان شما نظر بدیم.اونوقت ناراحت نشینا.خوب معلومه اتحاد هوادارای اریان چشم هرچی حسوده کور میکنه.زنده باد آریانو آریانی.

 333. ghazal joon گفت:

  به نظر من اين نظرسنجي اگه نتيجش هم معلوم شه ..چيزي به هيچ كس نميرسه…نه به اون هنرمند نه به اين آدمايي كه ميان اينجا و نظر بدن…پس بهتره به جاي اينكه بيشتر از اين شخصيتتون رو زير سوال ببرين..به نظر هم ديگه احترام بذارين…بابا 5 تا انگشت هم مثه هم آفريده نشدن شما چرا ميخواين زوري بگين آقاي چاووشي هنرمنه !! سلطانه !!
  دليل منطقي بيارين…با مدرك حرف بزنين…من ميگم آريا (علي پهلوان) دليلش ::::1- ثبت نام گروه آریان به عنوان تنها گروه یا خواننده ایرانی در International Who’s Who 2006
  2 – راه یابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات جهانی موسیقی Audience Awards – 2005
  3- اخذ گواهینامه نوازندگان چیره دست بین المللی از اتحادیه موسیقی دانان آمریکا
  4- دارای رکورد گزارش و مصاحبه های رسانه ای داخلی و خارجی با رسانه های اروپا و آمریکا
  5- حضور در فعالیت های خیر خواهانه و بشر دوستانه از جمله اختصاص درآمد حاصل از کنسرت برلین به نفع زلزله زدگان بم ، اختصاص بخشی از درآمد حاصل از کنسرت ونکوور کانادا به آسیب دیدگان سونامی ، اجرای کنسرت به نفع انجمن صرع ایران ، همکاری با مراکز خیریه و حمایت از برنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد
  7- دارای رکورد بیشترین تعداد اجرا و بیشترین فروش آلبوم موسیقی در ایران
  8- همکاری با کریس دی برگ خواننده مشهور و پر آوازه ایرلندی….طرفداراي آقاي چاووشي شما بفرمايين افتخارات رسمي هنرمند عزيزتون رو ؟!!!!!!

 334. هادی تیمورپور گفت:

  استادشهرام ناظری بخاطر اینکه هیچکس به اندازه ایشان برای این کشور افتخار کسب نکردند و موسیقی سنتی ایران را جهانی کردند.

 335. مازيار گفت:

  من كه بيشتر عمرم وقت موسيقي و آهنگ كردم نظر م اين كه :
  اول: محسن چاوشي
  دوم: محسن يگانه
  سوم: استاد چاوشي
  چهارم: سلطان چاوشي
  دليل : تا حالا خواننده اي را مثل محسن چاوشي نتوسته دل جوان ها را بدست بياره. اين هم به دليل اين كه اشعاري كه محسن چاووشي مي خونه داراي مفهوم بالا و حقيقت جامعه و زندگي مردم است .
  استاد مي فرمايد: نمونده از جوونيام نشوني / پير شدم پير تو اي جووني (هفتاد رنگ غم)

 336. ghazal joon گفت:

  البته اگه افتخاراتي دارن ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

 337. من امينم گفت:

  به نظر من

  اول محسن يگانه بعدشم محسن چاووشي

  بهترين هاي ايران تو پاپ

  منتظر انفجار يگانه اي در سال جديد باشيد.

 338. vahid-chavooshi گفت:

  1 استاد محسن چاووشی

  2 هیچ در سنتی 1 استاذ شجریان 2 استاد مشکاتیان
  بهترین آهنگ یخون امشب(چاووشی) بهترین شاعر ارجینی بهترین تنظیم محسن چاووشی

 339. یک مخاطب گفت:

  آقای مسعود محترم اگه اسم آقای اخشابی رو نشنیدی واسه اینه که ….. لا اله الا الله … جواب شما خاموشیه اما نه چرا بذارین روشنتون کنم آقا هنرمندی که قراره الگو باشه حتی با شنیدن اسمش یاد خدا بیافتی کسی هنرمنده که تلخ و شیرین زندگی رو کنار هم بهت نشون بده نه که فقط بهت عکس امضا شده بده کسی که برات به عنوان یه مخاطب وقت و احترام بذاره عالم بی عمل نباشه و اون یه ذره شناخت و عشقی که به خدا داری رو ازت نگیره که هیچ یادت بده به عنوان یه آدم مسوولی ؟

 340. vahid-chavooshi گفت:

  نمیدونم چرا بعضیا حرفای نامربوطی میرنن ! نمیحوان قبول کنن که چاووشی لقب بهترین خواننده بهترین آهنگسازو یدک میکشه ؟
  به خدا این محسن از سر مردم قدر نشناس ما زیاده !
  کاشکی میدونستید اونایی که میگیدو محسن بزرگشون کرد ! کاش ! قدر این لطف خدادادی رو بیشنر بدونیمو دلشو نشکنیم !

 341. vahid-chavooshi گفت:

  خانوم مهناز ! دیگه توهین نکن ! ما هم بلدیما ! تا حالا جواب این سوالو دادین کخ بیشتریت فروشتون چقدر بوده ؟ این جواب پیدا کنید دیگه با ما بحث نمیکنید

 342. farhad گفت:

  فقط سلطان صدای کهکشان راه شیری استاد محسن چاوشی

 343. محمد بخش گفت:

  انتخاب من
  سالار عقیلی

 344. kasi ke qablan rai dadeh گفت:

  salam

  chetouri ba shenidane esme majide akhshabi yade khoda mioftid agar manzouretan mahe ramezan ast ke khanandegan digar ham dar in mah titraj mikhoonand agar ebraze eshqe asemanist ke in jomle ham emrouzeh

  afrade ziadi be kar mibarand vijeye honarmande moteahhed nist melak avval kare honarie na ehsasi barkhord kardan.

 345. best4ir گفت:

  بهترین هنرمند سال کسی نیست جز محسن چاووشی

  ————————-
  محسن چاووشی

 346. با سلام من به استاد اخشابی رای میدم به این دلایل:1-کارشون رو کاملا حرفه ای انجام میدن و مثل این خواننده ای که بارها توی همین نظرسنجی بهش رای داده شده 24 قطعه در یک سال و نیم نساختند بلکه ایشون 24 قطعه طی 4 سال ساختند و این نشون میده برای وقت شنونده آثارشون واقعا ارزش قائلند 2-صداقت و بی ریا بودن ایشان 3-مغرور نشدن با وجود 18 سال سابقه در دو عرصه موسیقی سنتی و پاپ و کارنامه درخشان ایشان هنوز نه اخلاقشون تغییر کرده و نه تیپ و ظاهر 4-تا همین حالا یک بار علیه هیچ هنرمند دیگه ای اعم از بازیگران و خواننده ها مصاحبه نکردند و اما خلافش زیاد بوده و علیه استاد مصاحبه زیاد شده و دلایل بسیار دیگه که لزومی نمی بینم همشو اینجا بگم

 347. مجتبی محمودی گفت:

  من انتخاب های همیشگیم رو می کنم .
  1 – سنتی ( همایون شجریان )
  . 2 – پاپ ( محسن چاووشی و احسان خواجه امیری) . 3- تنظیم (بهروز صفاریان و سیروان خسروی ) . 4 – نوازنده (امید حجت و میثم مروستی ) 5- شاعر ( دکتر افشین یدالهی)
  ……………………………………………………………………………………….
  پاسخ: دوستان فکر کنم نظرسنجی این سایت را با سایت دیگر اشتباهی گرفته اید، قالب نظرسنجی ما سه سوال است که پاسخ دوستان متفاوت از قالب سوال های ما است، یادآور می شویم که اینگونه پاسخ ها در شمارش آرا محسوب نخواهند شد

 348. مجتبی محمودی گفت:

  در ضمن یه صحبتی هم داشتم با دوستانی که اینجا نظر میدن . اولا لطف کنید به همدیگه احترام بذارین چون این یه نظر ستجیه و با کل کل کردن هیشکی نظرش عوش نمیشه. ثانیا دوستانی که از طرفداران گروه آریان هستن ، باید عرض کنم که عضو بودن در یک جمع دلیل بر مثل اون جمع بودن نیست . منم اگه به اندازه ی این گروه پول خرج می کردم الان از مایکل جکسون سبقت گرفته بودم . با این حال زحمت های این گروم و آهنگ های خاطره انگیزشون رو هم از یاد نمی برم .خواننده هایی مثل محسن چاووشی یا یگانه و … توی 5-6 سال به این محبوبیت رسیدن . پس حتما دلیلی داره . مواظب رفتارمون باشیم که به هیچ کس توهین نکنیم . در ضمن افتخارات رو به رخ نکشیم چون سوتی ها هم به رخ کشیده میشه . اگه کلیپ ها و کنسرت گروه آریان رو با کریس دی برگ دیده باشین متوجه تفاوت فاحش علم موسیقی میشین . البته بازم بگم که بیاین کاری کنیم که دیگران باعث افتخار ما نشنبلکه خودمان افتخار سازی کنیم . یا علی

 349. می دونستم با جواب دادن به عزیزانی که طرفدار اخشابی هستن فقط خواننده اونارو یه ذره معروف تر میکنم ، مهناز خانوم من متعجبم که شما علنا” به من و تمام هواداران سلطان محسن چاوشی گفتید افسرده  اگه از نظر شما این توهین نیست پس چیه ؟؟!!!این در حالیه که من با کمال احترام به شما و تمامی عزیزان صحبت کردم.اگه واقعا” به نظر شما آهنگ محله بنده نواز از آهنگ سنتوری قشنگتره به حال شما تاسف می خورم…..
  در پاسخ به تمامی عزیزانی که می گویند افتخار محسن چاوشی چیه باید عرض کنم که افتخار محسن چاوشی اینه که در یک برنامه معروف رادیویی میان و به راحتی می گن که من اعتقادی به مجوز ندارم و مجوز رو باید مردم بدن و این در حالیه که خواننده هایی مانند اخشابی دستمال صدا و سیما به حساب میایند ، در ضمن فروش آلبوم یه شاخه نیلوفر در سال 87 که پرفروشترین آلبوم سال شد و همچنین فروش آلبوم ژاکت که در عرض یک ماه به هفتصد هزارتا رسید برای پاسخ به شما کافیه. اینارو گفتم که یه چیزایی براتون روشن شه تا بفهمید با چه کسانی سر و کار دارید ( با هواداران بی شمار سلطان محسن چاوشی)

 350. پویا ا گفت:

  این خانومی که که همش با اسمای کذایی سمانه زهرا نیلوفر حنیفه رعنا عاطفه ترمه محبوبه سهیلا محدثه شمسی گل نسا …..و 1000 اسم دیگه همش میگه اخشابی خیلی تابلوه یه نفره که هی می یاد نظر میده یه آدم با هوش متوسط از نوع جمله بندیش می فهمه یه نفره.من فکر میکنم این خانوم یا همسر آقای اخشابی هستند یا خواهرشون شایدم خودش باشه به هر حال ما فهمیدیم ایشون هم یه نفر طرفدار داره بهتره خودشو دیگه خسته نکنه از مدیرای سایت هم درخواست دارم کاری کنن هر کس بتونه یه بار نظر بده
  راستی من نظر خودمو نگفتم .هنرمند یعنی استاد محسن چاوشی
  ……………………………………………………………………………………
  پاسخ: دوست عزیز مطمئن باشید آی پی های یکسان در نظرسنجی محسوب نخواهند شد، در حال حاضر هم تا آنجا که امکان دارد آرای تکراری با آی پی های یکسان حذف می شود، فقط تا به حال حدود 90 رای باطله داشته ایم، بعضی ها با یک آی پی یکسان هم به چاووشی هم به اخشابی هم به پهلوان هم به لهراسبی رای داده اند که واقعا جای تعجب دارد.

 351. محمد چرا؟؟؟ گفت:

  واقعا من نمیدونم این چه کاری که میکنید اخه مجید اخشایی کیه علی پهلوان چیه؟؟؟؟
  اقایون مدیر من اول نظراتو ندیده بودم حالا که دیدم واقعا نمیدونم چی بگم
  اصلا تو همین نظراتی که دادن چند بار یه نظر رو کپی پست کردن این چه جورشه مهناز سحر غزل جون همیه اینا یه نفر هستن به خدا
  این چاوشی کسایی رو معروف کرد که الان اسماشون تو این نظر سنجی هست اینو یادتون باشه
  من این نظر رو فقط به خاطر سلطان پاپ ایران محسن چاوشی زدم

  1. محسن چاوشی
  2. محسن چاوشی
  3. محسن چاوشی
  تاثیر ترین آهنگها هم
  1. کی بهت خندیده
  2.بخون امشب
  3. دریاچه ی مرده
  ………………………………………………………………………………………………………….
  پاسخ: دوست عزیز مطمئن باشید آی پی های یکسان در نظرسنجی محسوب نخواهند شد، در حال حاضر هم تا آنجا که امکان دارد آرای تکراری با آی پی های یکسان حذف می شود، فقط تا به حال حدود 90 رای باطله داشته ایم، بعضی ها با یک آی پی یکسان هم به چاووشی هم به اخشابی هم به پهلوان هم به لهراسبی رای داده اند که واقعا جای تعجب دارد.

 352. حسام علیپور گفت:

  این نظر شخصی منه.
  محسن چاوشی از پاپ
  استاد شجریان از سنتی.
  دلیل هنرمند بودن این 2 سالهاست که همه میدونن.
  اگه اسم این 2 توی لیست نبود شاید میشد درباره گزینه های دیگه بحث کرد

 353. نرگس سمایی گفت:

  محسن چاوشی.
  دلنشین ترین آهنگ ها رو داره.
  حرف همه مردم رو میفهمه
  مردم هم میفهمنش

 354. اشکان گفت:

  نظرسنجی رو بذارید در کورزه ابشو بخورید
  تنها فایده ای که این نظرسنجی داشت برای خندیدن خوب بود و فهمیدیم افرادی مثه علی پهلوان و مجید اخشابی وجود دارند که نمیدونستیم محبوب ترین افراد موسیقی هستند :لول

 355. tooran گفت:

  فقط آقای استاد مجیداخشابی عزیز!

  به این دلیل که آقای اخشابی ، علم موسیقی فراوانی دارن ، صداشون واقعاً دلنشینه،
  خوش اخلاق و متین هستن .وخدارو شکرکه روز به روز هم در هنرشون پیشرفت می کنند

 356. بهشید گفت:

  سوال خیلی کلی و جوابش بسیار مفصل است!هنر واقعی،هنر ماندگار و تاثیر گذار است…هنری فراموش ناشدنی که انسان را به عالم بالا متصل می کند…چنان ارتباطی با روح آدم برقرار می کند و چنان تاثیری می گذارد که در نهایت و در دراز مدت دید انسان و سطح آگاهی روحش ارتقا می یابد…به راستی که تاثیر هنر واقعی از هر چیزی بیشتر و عظیم تر است…. هنرمند واقعی کسی است که” این هنر” را خلق می کند…

  ….

  در مورد 3 نفر از برترینها:

  1- استاد شهرام ناظری-2-استاد محمد رضا شجریان-3-استاد لطفی

  -پاسخ سوال 3: سفر عسرت (که اثری بسیار قوی و متفاوت و زیباست -که بعد از مدتها انتشار یافت…تمام قطعات این اثر زیبا و تاثیر گذار است)

 357. dordaneh گفت:

  اگرم این نظر سنجی فایده ای نداشته باشه به خیلیا از جمله خود من ثابت کرد که فرهنگ کنونی جامعه هنوز نمی تونه با نظرات مخالف افراد کنار بیاد!
  همیشه با هر چیزی به بدترین شکلش برخورد میشه! …
  هنوزم می گم احترام حرف اول رو می زنه به عقاید هم احترام بذارین!
  با تمام این حرفها که ظاهرا تو گوش کسی نمی ره…نظر من همچنان گروه آریان و علی پهلوان هست.
  موفق باشید.

 358. 1351 گفت:

  سلام
  استاد مجیداخشابی چون برا مخاطب ارزش قایل هست و من هم برا گوش وهوش و زمان خودم ارزش قایل هستم

 359. hamid گفت:

  agha mojtabaye zamani, doost aziz chera to jomalatet az sefat tafzili estefade kardi, akhe akhshabi key maroof boode ke bekhad ba nazar shoma maroof tar beshe

 360. پویا آریانی گفت:

  آقای مجتبی محمودی.حرفتون بامزه بود.حال کردم.من 8 تا افتخار بین المللی گفتم.تو میگی آریان پول خرج کرده؟؟؟اگه منظورت همکاری با کریس دی برگه که باید بگم متاسفم.ماشالا مصاحبه های مربوط به این شاهکار(چه مصاحبه های اعضای گروه چه کریس دی برگ) تو هر روستایی هم که بگی پخش شده بود و دیگه تکراری شده این حرف.که کریس دی برگ هیچ پولی بابت اینکار دریافت نکرد و تنها با خوندن دیگر افتخارات آریان قبول کرد باهاشون بخونه.حتی آریان با اینکه میتونست برای فروش آلبومش از این قضیه استفاده کنه اومدن اسم کریس دی برگ رو ریز به عنوان خواننده مهمان زیر آلبوم نوشتن.که آدمای حرفساز نگن فروش آلبوم بخاطر اون بوده.
  از همه مهمت.خود کریس دی برگ حتی خارج از آریان تو مصاحبش گفت:من افتخار میکنم که با آریان همکاری کردم و خودم طرفدار پروپاقرص آریانم
  میمونه بقیه افتخارات که واقعا به پول ربط داره!!!!!!!!!:
  – ثبت نام گروه آریان به عنوان تنها گروه یا خواننده ایرانی در International Who’s Who 2006
  2 – راه یابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات جهانی موسیقی Audience Awards – 2005
  3- اخذ گواهینامه نوازندگان چیره دست بین المللی از اتحادیه موسیقی دانان آمریکا
  4- دارای رکورد گزارش و مصاحبه های رسانه ای داخلی و خارجی با رسانه های اروپا و آمریکا
  5- حضور در فعالیت های خیر خواهانه و بشر دوستانه از جمله اختصاص درآمد حاصل از کنسرت برلین به نفع زلزله زدگان بم ، اختصاص بخشی از درآمد حاصل از کنسرت ونکوور کانادا به آسیب دیدگان سونامی ، اجرای کنسرت به نفع انجمن صرع ایران ، همکاری با مراکز خیریه و حمایت از برنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد
  7- دارای رکورد بیشترین تعداد اجرا و بیشترین فروش آلبوم موسیقی در ایران
  مخصوصا سه تای اول

 361. مهران بيگي گفت:

  فقط محسن چاوشي و بس

 362. رضا گفت:

  این نظرسنجی فاقد وجاهت علمی و آماری است. لطفاً نسبت به ایجاد تغییر در آن اقدام نمایید.
  ………………………………………………………………………………………………………………………
  پاسخ: امیدواریم برای نظرتان دلیل هم بیاورید

 363. استقامت گفت:

  بهترين خواننده فقط شجريانيها
  همايون و پدرش !!!

 364. آیدا گفت:

  نمیدونم والا!تورو خدا بسه دیگهوووچقدر می خواین به اینطور صحبت کردنتون ادامه بدین..هر چی میگیم انگار قصه تعریف کردیم!میخونین و باز شروع!آقایون محترم!باب شما طرفدار آقای چاووشی هستین؟قبول!چرا اینگارا رو میکنین؟؟!!!من نمیدونم هیچ کس حتی کسی که واقعا استاد در این زمینه(هنر)نمیتونه اینجوری که شما هنرمندی بقیه رو رد کردین رد کنه!…..

 365. آیدا گفت:

  مدیریت محترم سایت:ضمن خسته نباشید من می ترسم آخر این نظر سنجی به جاهای بد کشیده بشه…ما آریانی ها واقعا اعصابمون خورد شده..ما واقعا داریم با ادب با این مردم رفتار میکنیم…ولی بقیه؟! یه فکری بکنین لطفا
  …………………………………………………………………………………
  پاسخ: این نظرسنجی نمایی از جامعه ایرانی هست، ما نمی تونیم پرده ای بر روی زشتی یا زیبایی مردمانمان بکشیم، متاسفانه این زشتی و زیبایی در هوادارای همه خواننده ها دیده می شود

 366. دنیا گفت:

  رای من “علی پهلوان” و در کل گروه آریان هست…

  نمی دونم
  چرا این نظر سنجی تبدیل شده به یه چیز سرنوشت ساز !! هر کسی نظر خودش رو داره… حالا چرا ما بیایم بشمریم؟؟… شاید کسانی باشن که رایشون چیز دیگه ای باشه و اصلا به اینجا نیان و اگه بیان چند برابر بقیه رای بیارن… اصلا اگه 1000 نفر یکیو دوست داشته باشن999 نفر اونیکیو چه تفاوتی داره؟… مهم اینه که هر کس اونیو که دوست داره دوست داره… مگه شما خواننده مورد علاقتو دوست داری که بقیه چششون در بیاد؟!…اگه اینطوریه خوب باید بشینی ببینی مشکلت چیه !!! من آریان دوست دارم و آریان گوش می دم و لذت می برم و به کسی هم توهین نمی کنم و برای نظر دیگران (اگه منطقی باشه و بی احترامی نکنه) ارزش قائلم و اصلا مشکلی با کسی که یه نفر دیگرو دوست داره ندارم و جلوشو نمی گیرم و نمی گم که چرا؟؟ هر کسی نظر و سلیقه خودشو داره… امیدوارم روزی برسه که نظر مخالف باعث جوش آوردنمون نشه!!! با این نظر سنجی و نتیجش نه چیزی از خواننده مورد علاقه من کم میشه نه از خواننده مورد علاقه تو… کسی هم جلومونو نمیگیره که آهنگ مورد علاقمونو گوش بدیم…

 367. سپیده آریانی گفت:

  آقا اشکان خواهشا بس کن.اونایی که اهل موسیقی بودن از اولم میدونستن علی پهلوان وجود داره.فایده مهم این نظر سنجی در واقع نشون دادن سطح فرهنگی شما و خیلیای دیگه بود که به قول دردونه نمیتونین با نظرات مخالف کنار بیایید و البته خیلی چیزای دیگه که اینجا جاش نیست که بگم.و آقای محمد آقا شما لازم نیست چیزی بگی.همون هیچی نگی بهتره.شما که علی پهلوانو نمیشناسی از همون (مثلا)خواننده تون (سلظان پاپ)دفاع کنید.یه سری هم به افتخارات آریان بزنید تا بفهمید علی پهلوان کیه.

 368. بهاره گفت:

  1تعریف من از هنرمند شخصیه که بتونه آهنگ رو جوری بسازه که بشه حسش کرد که تا اینجا فقط گروه آریان اونو رعایت کرده-2-گروه آریان بهترین ها هستند واقعا نظیر اونا وجود نداره-3-صدای پای امید که کاری تاثیر گذار و انسان دوستانه بود و در آخر هم که کاری کرد که همه به کمک این مردم رو بیارن

 369. ارزو گفت:

  بنيامين بهترينه. چشم حسود بتركه رفت تو كيش هم بهترين بودنشو به كسايي كه نمي خوان ببينن هم ثابت كرد.

 370. سلام.
  واقعا متاسفم چون توی هر سایتی که رفتم و توش نظر سنجی برگزار شده همه با هم دعوا میکنند.اگر طرفدار واقعی باشیم سعی میکنیم شان خواننده محبوبمون رو حفظ کنیم.با تحقیر و توهین نه تنها کاری از پیش نمیره بلکه فکر میکنم کسانی که این نظرها رو میخونند از حمایت در زمینه موسیقی واقعا پشیمون میشن.

  به نظر من هیچ یز به اندازه آمار فروش آلبوم ها نمیتونه میزان موفقیت و محبوبیت یک خواننده رو مشخص کنه.امیدوارم طرفداران خواننده ها دست از این جنگ و جدل بردارند و فقط از خواننده محبوبشون حمایت کنند.
  اما به نظر من هنرمند واقعی کسی هست که کارش جنبه بازاری نداشته باشه و به کاری که میکنه اعتقاد داشته باشه نه اینکه هر کاری رو اجرا کنه فقط برای اینکه کاری اراثه داده باشه.برای مخاطبش ارزش قائل باشه و خواست مخاطبش رو در نظر بگیره و بعد از اینکه در جامعه جایگاهی پیدا کرد دچار غرور و تکبر نشه.
  من در بین خواننده های خوب کشورمون کارهای علی لهراسبی رو بیشتر می پسندم چون ایشون تمام این فاکتور ها رو دارند و به نظرم موفق ترین هنرمند سال 88 بودند.تاثیرگذارترین قطعه هم به نظرم قطعه سزامه از آلبوم 14 و قطعه خدایا(تیتراژ دوم سریال دلنوازان)بود.

 371. سمانه گفت:

  فقط علی لهراسبی….

  1: علی لهراسبی…2:علی لهراسبی…3:علی لهراسبی….تا بی نهایت علی لهراسبی…

 372. بختيار بابايي گفت:

  بايد از ته دل بخونه و احساساتش واقعي باشه. 1

  -محسن چاوشي

  2-محسن يگانه

  3-هيچ كس
  تاثيرگذارترين آهنگ 1-بازار خرمشهر و دور آخر از محسن چاوشي

 373. pouya گفت:

  محسن چاوشی

 374. ali-sari گفت:

  فکر میکنم اینایی که به کسی غیر از بهنام صفوی رای دادن اهنگای بهنام صفوی رو گوش ندادن به نظر من بهنام صفوی بعد از ابی سلطان صدای ایرانه و هر چی ازش بگم کمه.واقعا از مویسقی سرش میشه هر چرت و پرتی نمیخونه.حتما یه سری به سایتش بزنین.www.behnam-safavi.com

 375. محمدرضا گفت:

  در قسمت دوم :
  1- محسن چاوشی
  ______ در قسمت سوم : 1- دور آخر 2- حراج 3- بازار خرمشهر همگی از سلطان محسن چاوشی

 376. آیدا گفت:

  بله حق با شماست اینجا نمایی از یک جامعه ی ایرانیه…شاید مشکل از خود من هم هست… به هر حال!من حرفای که باید میزدم رو زذم و رایمو رو هم 1 بار گفتم…دوست عزیزم طرفدار هر کی می خوای باش!به بقیه بی احترامی نکن…چه گروه آریان یا آقای پهلوان باشه که من طرفدارشم چه کسه دیگه ای مثلا اقای اخشابی باشه!هیچ کی حق مسخره کردن طرف مقابل رو نداره !والسلام.

 377. سپیده آریانی گفت:

  آهنگای بهنام صفوی هم گوش دادیم و البته متوجه شباهت صداشون به رضا صادقی هم شدیم.اگه به صدا باشه پس بین این دوتا باید به رضا رای داد چون بالاخره اون سابقه اش بیشتره.ببخشید من نظرمو گفتم.ناراحت نشید.ولی کلا صدا فقط صدای علی پهلوان گلم.(علی پهلوان دوست داریم).

 378. سپیده آریانی گفت:

  آرزو جان شما اگه کیش بودی خوب کنسرت آریانم میرفتی دیگه.اونوقت مشخص میشد بنیامین یا علی پهلوان.(علی دوست دارم):):):):):):):):)

 379. ELAHE گفت:

  KHILI KHOSHHAL SHODAM KE MOHSEN CHAVOSHI 1 SITW DARE KE HAME BETONAN BAHASH HARF BEZAZNAN VA INKE MAN KHILI DOSESH DARAM

 380. hamed9535 گفت:

  با توجه به تعاریف ارایه شده در بالا بهترین گزینه کسی نیست جز : (( هیچ کس ))

  خیلی سادست چون مثلا اکثر افراد حوزه موسیقی مخصوصا تازه به صحنه امده ها فقط و فقط به خاطر شهرت به این کار رواورده اند چون اکثر اینا جزو طبقه مرفه جامعه هستند پس مادیات باز در مورد اکثرشون صادق نیست و بقیه موارد که به عنوان تعریف بیان شده و نهایتا من به گزینه (( هیچ کس )) رسیدم هر چند ممکن است استثناهایی وجود داشته باشد مثل رضا صادقی که به نظر من خیلی صادق و دوست داشتنی هست هر چند من زیاد با کاراش ارتباط برقرار نمی کنم

  اما بهترین هاس سال موسیقی 88 از نظر من :
  1 – پرفروشترین البوم سال : بنیامین 88 (بر اساس جامعه اماری خودم – چون هیچ منبعی امار رسمی نداده)

  2 – بهترین البوم سال :ساعت 9 (سیروان خسروی)

  3 – بهترین ترک های سال : زندگی همین امروزه – دلم گرفته –اون روزا (ساعت 9 –سیروان خسروی)
  ای وای دلم – رفیقا میگن (بنیامین بهادری – بنیامین 88)
  عید اومد بهار اومد – صدای پای امید (گروه اریان )
  چشمای تو (حمید عسگری – کما2)
  نقطه سر خط (رضا صادقی)

  4 – بچه مایه دار ترین البوم سال : البوم زیر بارون (سهراب پاکزاد – امیر طبری)

  5 – نخود هر اش ترین و بی سواد ترین و کم استعداد ترین چهره موسیقی سال : محمد رضا گلزار

  6 – پدیده سال : بهنام صفوی (عشق من باش )

  7 – بهترین کنسرت سال : کنسرت 6 روزه گروه اریان در برج میلاد (ادر ماه )

  8 – بازنده سال : محمد رضا شجریان

  9 – بهترین البوم سال 2009 :
  Yanni voices & voces

  10 – بهترین ترک سال 2009

  اندر توماس – کلویی (البوم یانی 2009 )
  Mi Todo Eres Tu (Until The Last Moment(

  ¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬———————————————————————————————————————————-
  یک سوال از طرفداران محسن چاووشی : چرا اقای چاووشی تا حالا کنسرت برگزار نکرده؟ کی قراره برگزار کنه ؟چرا خواننده هایی که همزمان با او مطرح شدن الان کنسرت میذارن ایشون نه ؟ راستی چرا؟! فکر کنم توفیق نمی شه!
  ———————————————————————————————————————————-
  توضیح :گروه اریان بیش از 400 کنسرت در ایران – اروپا – شرق اسیا – امریکای شمالی اجرا کرده فقط مونده بره افریقا که اون هم میره

  دوستان اریانی هم با کپی پیست کردن افتخارات اریان از سایت رسمی ان به تعداد کافی و بلکه بیشتر خیلی حال می کنن – کلا کپی پیست کردن خیلی خوبه و حال میده !

 381. ELAHE گفت:

  va inke mohsen ham ahang sazi va ham ashar va ham az nazare seda betarine on 1 padide hast ke khili ha ghdresh ro nemidonan chon hanoz be on darki ke bayad naresidan va inke ehsase shekastesho be hame montaghel mikone va ahang hash behtarin mishe man arezoome ke yek roz betonam bebinamesh va yek roz betonam ahang saz besham va kash hame mesle on bodan ofsoos

 382. hamed9535 گفت:

  باز به نظر من بنیامین و رضا صادقی و محسن چاووشی پرطرفدارترین خواننده های حال حاضر ایران هستن و نباید به این شک کرد

 383. زهرا گفت:

  سلام نظر سنجي جالبيه!
  ولي از نظر من جناب استاد مجيد اخشابي عزيزم

  !
  آره داداش نشنوم كسي توهين كنه ها!
  تازه استاد گلم آلبوم جديدشون در راهه

  و فقط و فقط مجيد اخشابي

 384. رامین گفت:

  فقط سلطان محسن یگانه

 385. mohammad ali گفت:

  به نظر من هنرمند ترین با احساس ترین بهترین خواننده محسن چاووشی است

 386. اقا یا خانم حامد9535:
  چاوشی به خاطر این تا حالا کنسرت نداده چون اهنگ مجازش فقط البوم یه شاخه نیلوفر بود حالا هم که تازه البوم جدیدشو داده و تمرینی هم نداشته
  خودش گفته توی امسال یه کنسرت برگزار میکنه
  منطق داری؟؟؟؟
  با هرچقدر منطق که داری حساب کن ببین توی کنسرت محسن چند نفر میان
  اعم از طرفدارای بیشمارش.کسایی که گوش میدن و کسایی که هنوز به صداش شک دارن
  حساب کن ببین میشه چند نفر
  اگه خیلیم به صداش شک داره برو مصاحبه ی صوتیشو گوش کن تا
  بفهمی صداش همین خش همین قدرت همین صلابت و همین وسعت رو داره
  اگرم زیاد موسیقی حالیت نیست و توی کارش نیستی و مصاحبه های خواننده هارو نشنیده بگو تا واسه اپ کنم بزارم

 387. سپیده آریانی گفت:

  جالبه!این مصاحبه علاوه بر نشون دادن سطح فرهنگیه بعضیا نشون دهنده حسادت خیلیا هم بود.آره آریان همه جا رفته آفریقا هم میره ما هم بهش افتخار میکنیم.یه خواننده وقتی واسه کنسرت تونست بره خارج از کشور حرفی واسه گفتن داره.اصلا به کنسرتای خارجی هم کاری نداریم.شما به سابقه ی اجرای کنسرت تو ایرانش هم نگاه کنید کافیه.هر وقت تعداد کنسرتای آقای چاوشی به اندازه ی نصف کنسرتای آریان رسید اونوقت حق دارین راجع به آریان نظر بدید والا شما حق توهین به آریان و هواداراشو ندارید.(علی پهلوان دوست داریم).

 388. زهرا_73 گفت:

  براي آخرين بار مجيد اخشابي
  و مجيد اخشابي بهترينه به نظر من !

 389. در جواب برخي دوستان بايد خدمتتون عرض كنم لطفا يه بار ديگه سوال ها رو بخونيد و ببينيد چي از شما پرسيده شده…
  هنرمند كسي نيست كه به مرحله نهايي فلان مسابقه را يافته باشه يا فلان گواهي نامه ! رو گرفته باشه … از نظر من هنرمند يعني اخلاق و تعهد

 390. هیلدا فدایی گفت:

  هنرمند یعنی کسی که واسه مخاطبش ارزش قائل باشه

  .1-علی لهراسبی2-علی لهراسبی3-علی لهراسبی.تاثیرگذارترین قطعه:1-سزامه2-کوه3-انتظار

 391. یاس گفت:

  واقعا” باید به حال بعضیا تاسف خورد.خانما آقایون این یه نظر سنجیه چاله میدون نیست که هی توش بهم می پرین.من یه بار 8فروردین رایم رو دادم گفتم علی پهلوان دلیلم رو هم توضیح دادم هر شبم نظر سایرین رومیخونم تاببینم دلیل انتخاب سایرین چیه اما همه فقط اسم کسی رومیگن بدون دلیل بعدشم وارد معرکه میشن و شروع میکنن به دعوا و صدور دفاعیه های بی اساس و منطق.از شماهم به عنوان یه وبمستر حرفهای می خوام این چرندیات رو وارد سایت نکنید تا این معرکه خاتمه پیدا کنه وهم اینکه ای شخصیتهای محترم{هنرمندان}توسط به سری افراد…به اصطلاح هوادار زیر سوال نرن{که البته چندان هم مهم نیست وولی خب بهتره بعضی حرفا زده نشه-درصورتی که کسایی به نظر بقیه احترام نمیذارن به شخصیت خودشون خدشه واردمیکنن ونشون میدن که نتونستن ارزش هنر و هنر مند رو درک کنن}وهمچنین بهتره به جای اینکه فرد منتخب از روی اکثریت آرا اننخاب بشه از روی منطقی ترین دلیل برگزیده شه به این ترتیب هم منصفانه تره هم این قاعله خاتمه پیدا می کنه.باتشکر

 392. امین ب گفت:

  به نظر من فقط محسن چاوشی عزیز با آهنگ دور آخر از آلبوم ژاکت

 393. بهراد گفت:

  1- علی پهلوان

  2- سالار عقیلی

 394. ملیکا شکوهمند گفت:

  به نظر من علی لهراسبی بهترین بود

 395. + سینا گفت:

  حتی چاوشی هم به صدا یکانه شک نداره میگید نه . این یگانه بود که با ملودیاش و آهنگاش اونها رو پر و بال داد
  یک نگاهی به آهنگ های قدیمیشون بندازید. الان هم واسه همه آهنگ و ملودی میسازه مثل لهراسبی و چاوشی و فرزاد فرزین و روهام و فرخ و… تازه آهنگ دلنوازان هم از بک وکال محسن یگانه هست که به لهراسبی داده 1-یگانه 2-رضا صادقی 3- فریدون آسرایی

 396. محسن گفت:

  1-محمدرضاشجريان

  2شهرام ناظري 3وحيدتاج

 397. حسین گفت:

  1-یاس

  2-نیما علامه

 398. اقا یا خانم +سینا:
  شما یکی از کار هایی که یگانه واسه چاوشی ملودی ساخته رو بگین!!!!
  اگه منظورت اهنگ اهای خبر نداریه که اونو قبلا هم یگانه خونده بود و برای خودش ملودی ساخته ولی چون هیچکس گوش نمیداد با سوء استفاده توی البوم خودکشی ممنوع هم گذاشتش تا شنیده بشه بعدشم بگه این اهنگ مال من بوده
  در ضمن یادت نرفته که اهنگ نفس بریده رو توی کنسرت کیش با فرزین بدون اجازه ی چاوشی اجرا کردن ولی چاوشی بازم سکوت کرد این نشون میده هنوز چاوشی الگوشونه و ناراحت و پشیمونه که از چاوشی فاصله گرفته و دیگه هیچکس البوم هاشو گوش نمیده
  تا حتی اسمی هم از البومش نباشه و هیچ کس شور و حالی هم واسه اومدن البومش نداشته باشه
  اخی یگانه ی بی چاره
  یعنی واقعا همتون نمک نشناسید
  تازه مگه البوم 14 چیه دلت خوشه تو؟؟؟
  همین فرزین 100 شرف لهراسبی با البومش رو داره فرزینم که شعراشو از چاوشی میگیره

 399. سهیلا کامروا گفت:

  1-علی لهراسبی2-علی لهراسبی3-علی لهراسبی

  .تاثیرگذارترین قطعه:1-کاکا(علی لهراسبی)2-سزامه(علی لهراسبی)3-بعد رفتنت(علی لهراسبی)

 400. armaghan sh گفت:

  aval ke fek mikonam in naza sanji mikhad dalayelo beshmare na ray ha ro be tanhaee…dovom ham inke doostaye golam be nazarhaye ham ehteram bezarin hamoontori ke doost darin be khanandeye morede alaghatoon ehteram gozashte beshe baraye shakhsiate digaran ham arzesh ghael beshin…man be shakhse beyn in asami ke borde shode ba karhaye aghaye khandan ziad ashenaee nadaram vali yeki az tarane ha ro ke az ishoon az radio pakhsh shod shenidam vaghean sedaye khoobi dara va shakhsiate jalebi ham hastan!az ishoon gozashte be nazare man honar bayad roohe adamo seyghal bede yani omid,eshgh ,vafa,sedaghat va balatarin maratebe rooho be adam yadavar beshe,ye honarmand bayad aval khodesh be karesh iman dashte bashe ta tuye ghalbe adama beshine,chand sal pish ke albome benyamin biroon oomad roozi hezarbar goosh kardamesh ama tanha chizi ke baram dasht afsordegi bood.hame az bivafaee sohbat shode bood ya eshghe bi samar!vajhe tamayoz Arian va be shakhse aghaye pahlavan baraye man va doostanam ine ke sherha va ahanghaye ishoon por az omid o eshghe,hichvaght az naomidi chizi nemishnavi,ba sade tarin kalame ha baraye nasle javane ma bozorgtarin maani ro darbardare.motmaenam kheyli az shoma karhaye Ariano nashnidin ya be deghate man o doostam oona ro goosh nakardin ta maaniye vagheisho begirin.aghaye pahlavan vaghean ba tamame vojood baraye kareshoon va tarafdaraye Arian maye gozahtan va dar har halati akhabare jadido be ma miresoonan che iran bashan,che nabashan!hamin eshgho alaghashoon baes mishe ma roozi 1000 bar montazere harfashoon be page ishoon sar bezanim va har commenteshoon o barha bekhoonim.ishoo ka30 hastan ke tuye khaste tarin halat baraye ma kam nazashtan na dar barkhord ,na dar ax o emza dadano,,,,haka30 nazari dare.vali ta HAMIShe baraye MAN O DOOSTAM bozorgtarin honarmande ALI PAHLAVANE!

 401. امیر منتظری گفت:

  – به نظر من هنرمند واقعی کسی هست فقط و فقط برای مردم کار کنه و در نزد مردم محبوب باشه
  2- 1- محسن چاووشی 2- محسن چاوشی 3- محسن چاوشی
  3- 1- بخون امشب چاووشی 2- دور اخر چاووشی 3- خنده محسن چاوشی

 402. با سلام این به نظر من فقط یه آمار گیری ساده است که تنها نشان دهنده میزان گرایش  مراجعه کنندگان به ابن سایت را ار  نگاهی به خواننده در بر گرفته نه آن بحثی که مورد نظر بود
  ……………………………………………………………………………………………
  پاسخ: متاسفانه بازدیدکنندگان بحث را به آن سمت کشیدند وگرنه ما همچنان منتظر یک تعریف فکر شده وریشه ای از یک هنرمند هستیم

 403. بهادر گفت:

  از نظر من محسن چاوشی لیاقت این عنوان را دارد

 404. مسعود درویشیان گفت:

  1. فقط محسن چاوشی و سیروان خسروی

 405. ارمغان:
  بنیامین که شعراش امیدوار کنندست و منم بعد از صداش از شعراش بدم میاد
  اگرم بخوام امیدوار بشم میرم صدای زیبای صادقی رو گوش میدم نه اینارو که معلوم نیست از کجا در رفتن شدن خواننده
  هروقتم غمگین یا شاد باشم فرقی نداره چاوشی باید گوش بدم
  چاوشی حتی مصاحبه ی صوتیش رو هم روزی یه بار گوش میدم
  چون صدای یه صدای اسمانیه
  نه مثل این همه صداهای تکراری
  حتی دیگه از پاپ هم خسته شدم
  دیگه اهنگای قدیمی چاوشی هم گوش نمیدم فقط البوم جدیدش و اهنگای(خنده-چاردیواری-دلشوره)بعدشم اهنگای اسیری-دور اخر-بخون امشب و دریاچه ی مرده
  ————-
  به قول محسن:این همه البوم پاپ تکراری نیست؟؟؟!!

 406. vahid-chavooshi گفت:

  محسن چاووشی

  تاثیر گذار ترین آهنگ بخون امشب و دور آخر !

 407. hamidreza گفت:

  1-هنرمند کسيه که بتونه با هنرش احساسات مردم و طرفدار هاشو تحريک کنه و بتونه روی مخاطبش تاثير بزاره
  2-محسن چاووشی(خواننده و اهنگساز)-شهاب اکبری و محمد رضا اهاری و کوشان حداد(تنظيم کننده)و حسين صفا هم ترانه سرا
  3-قطعه دور اخر و چار ديواری محسن چاووشی و رفيقا میگن بنيامين بهادری….

  البته يه نکته ای رو بگم که من 5 تا خواننده رو خيلی دوست دارم و هميشه اهنگشونو گوش میدم محسن چاووشی-بنيامين بهادری-محسن يگانه-علی اصحابی-فرزاد فرزين

 408. حجت گفت:

  با سلام.

  راستش جای پای استاد شجریان و استاد ناظری در عرصه موسیقی ماندگاره واسه همیشه و دو اسطوره هستن.

  در سنتی : سالار عقیلی به پیشرفتهای زیادی در عرصه آواز ایرانی دست یافته . همینطور علیرضا قربانی .

  در پاپ : خواننده ی که موسیقی بلد هستش و دارای صدای خوبیم هستش و در ضمن از یک پدر بزرگوار و خوش صدا ( ایرج – خواجه امیری پدر ) زاده شده . احسان خواجه امیری هستش که در این چتند سال اخیر به پیشرفتهای قابل توجهی دست یافته هست.

  البته من خودم طرفدار سر سخت موسیقی ایرانی و اساتید گذشته ی : چون بنان . شجیان و گلپا و ایرج و…… هستنم
  اما با موسیقی خوب پاپ هم میونه ای دارم .

 409. ارزو گفت:

  سپيده خانم كدوم علي پهلوان؟ منظورت گروه اريانه !من علي رو با گروه اريان ميشناسم .من ارادتمند همه يه بچه هاي ترانه شرقي هستم. در ضمن علاقه اي به كنسرت اونا ندارم.

 410. سپیده صولتی گفت:

  به نظر من یه هنرمند خوب کسیه که با کارش به آدم آرامش بده نه آدم رو از زندگی سیر کنه
  .علی لهراسبی این آرامش رو به آدم میده.فقط علی لهراسبی

 411. روح الله مدرسی گفت:

  هنرمند استاد حمید عسگری. حمید جون خیلی دوست دارم
  …..وای که چقدرتورو دوست دارمو …

 412. احسان پیشنهاد گفت:

  دوردونه عزیز من قصد جسارت به نظر شما و هوادارای آقای پهلوانو نداشتم فقط از خانوم نوشین گلایه کردم که چرا دلیل منطقی برای انتخاب ایشون نیاوردن همین که شما دلیل منطقی اوردید من قانع شدم…………………………… این معذرت خواهیو فقط به خاطر روی ماه داش محسن کردم تا پرچم همه هواداراش بالا بمونه……………….

 413. oscar گفت:

  براي اون كساييكه از محسن چاوشي و علي پهلوان و بنيامين و…..(تازه با صفت استاد) بعنوان هنرمندترين شخصيت هاي موسيقي اسم بردند متاسفم.
  تا وقتي بزرگاني مثل استاد ناظري واستاد شجريان هستند،اسم آوردن از افراد ديگه بعنوان برترين ها واقعا كار مسخريه.(ضمن احترهم به همه اين خوانندگان)

 414. مجید گفت:

  – به نظر من هنرمند واقعی کسی هست فقط و فقط برای مردم کار کنه و در نزد مردم محبوب باشه
  2- 1- محسن چاووشی 2- محسن چاوشی 3- محسن چاوشی
  3- 1- بخون امشب چاووشی 2- دور اخر چاووشی 3- خنده محسن چاوشی

 415. احسان پیشنهاد گفت:

  OSKARE عزیز دوستان اگه از کلمه استاد استفاده کردن منظورشون موسقی پاپ بوده وگر نه من و همه دوستان میدونیم که استاد ناظری و استاد شجریان تو موسیقی سنتی واقا استادن منم این دو عزیزو دوست دارم من این احترام گذاشتن از محسن چاوشی یاد گرفتم شما هم خیلی چیزا از ایشون میتونید یاد بگیرید فقط کافیه وارد سایتش بشید
  …………………………………………………………………….
  محدوده ی نظرسنجی شامل همه ی سبک ها می شود

 416. وحید گفت:

  مگر قراره هر کس که مهندس نفت باشه هنرمند واقعی هم باشه.
  به نظرات دوستان که دقت می کردم.50 درصد هواداران علی پهلوان تاکید کرده بودند که مهنس نفته.خوب که چی.
  هنرمند باید تو دل مردم و به خاطر موسیقی هنرمند باشه نه تو شغلش.اگه قرار به داشتن مدرک مهندسیه پس من هنرمند ترین فرد روی کره زمین هستم.
  !!!!ما در عرصه موسیقی افرادی داریم که مدرک دیپلم دارند ولی در زمینه موسیقی استاد هستند.
  مثال:محسن چاووشی که لقب سلطان موسیقی پاپ رو با خودش به یدک می کشه
  مجید خراطها:کار با بیش از 15 ساز موسیقی در حد استادی بلده.

 417. سعید گفت:

  1)استاد محسن چاوشی
  2)استاد محسن چاوشی 3)استاد محسن چاوشی

 418. kasi ke qablan rai dadeh گفت:

  salam

  be nazare man alaveh bar aramesh dar tanine seda sedaqate honarmand ham ahamiyat darad kasani ke be majde akhshabi rai midand ehtemalan factore dovvom barashoum mohem nist

 419. hadi گفت:

  1.محسن چاوشی

  2.محسن چاوشی3.محسن چاوشی
  1.بخون امشب2.بخون امشب3.بخون امشب

 420. parasto گفت:

  soltan mosighi faghat ostade pap faghattttttttttttttttttttttttttttttttttt……………………………………………………………………………..hamid hami faghat hamid hami…………………………………

 421. hamid گفت:

  aghaye sajad heydarian dige nashod ke be m.yegane tohin koni ha, age mibini esmi az mohsen yegane to in nazar sanG nist be khater ine ke mohsen 2 sale ke albom nadade age albomesh montasher mishod motmaen bash …

 422. رامین گفت:

  محسن چاوشی

 423. mehdi گفت:

  پاسخ سوال دوم….2…محسن چاووشی بهترین هنرمند سال بود
  3…بهترین قطعه ها هم….بخون امشب..دور آخر و حراج از محسن چاووشی

 424. مژگان گفت:

  سلام من از مسؤول اين نظرسنجي خواهش ميكنم آرامش خودشو حفظ كنه موهاشو نكنه و سه تا نفس عميق بكشه من 15-16تا از اين نظراتو خوندم از بس ناخنامو جويدم ديگه واسم ناخن نمونده!!!!!
  من قبلا راي دادم ديگه چيزي نميگم آقا يا خانوم مسؤول اميدوارم خداوند به شما صبر جميل عطا فرمايد
  ………………………………………………………………………………..
  پاسخ: واقعا بدجور حرف دل را زدی، دوست عزیز دیگه مویی نمونده همه از ته کنده شده

 425. مهناز گفت:

  شما که قبلا رای دادین برای شما یک پیشنهاد دارم تا زمانی که حرفهای یک انسان رو نشنیدی ودرمورد اون خوب تحقیق نکردی درموردش قاوت نکن شما با کدوم مدرک می گید مجید اخشابی صداقت نداره در حالی که ما هوادارهای ایشون ایشون رو صادق ترین هنرمند می دانیم مجید اخشابی شاید به دلایلی نتوانسته قولهایش رو عملی کنه ولی استفاده از صفت دروغگو برای کسی مثل مجید اخشابی عین گناه است واقعا هنوز دلیل استفاده شما از این کلمه رو نمی دونم در حالی که می توان گفت مجیداخشابی یکی از بااخلاقترین هنرمندهای ایران است خودتون این روخواهید فهمید اگه صحبتهاشو بشنوید شناختن ادم ها اونقدر هم سخت نیست کافیه پای حرفاشون بشینی ادم ها با چشماشون حرف می زنند وشک نکنید که یکی از دلایل محبوبیت مجید اخشابی رفتار متواضعانه وصادقانه ی اوست اگه شما حرفتون رو بی غرض زده باشید وقصد تخریب نداشته باشید حرف منو می پذیرید. اندازه کافی

 426. احمد گفت:

  1.محسن چاوشی 2.محسن چاوشی-سیروان خسروی-شهرام ناظری 3.دور آخر-حراج-خنده (در ضمن بخون امشب هم خوب بود)

 427. سپیده آریانی گفت:

  آقا وحید کی گفته هنرمند بودن به شغلو مدرکه.کسی به مدرک علی پهلوان نمیباله.مدرکش واسه خودشه.اگه دقت کنی بیشتر بچه ها به خاطر اخلاق بسیار خوب و گرمو دوستانه ی علی بهش رای دادن.والبته صدای زیبا و آهنگای قشنگش.ما هم به علی میگیم هنرمند چون تو دل ماست.در ضمن ما آریانیا چندین بار افتخارات آریانو متذکر شدیم.شما حرص نخور.شما هم از افتخارات آقا سلطانتون بگید.(علی پهلوان دوست داریم).

 428. اقای حمید کی گفته من به یگانه توهین کردم
  اتفاقا به خاطر خاطرات خوبی که دارم ازش با دوران چاوشیش حتما هر البومی بده گوش میکنم من اینو میگم که تا حالا واسه چاوشی ملودی نساخته چون امکان نداره کسی که خودش به عنوان بهترین اهنگ ساز انتخاب شده حالا ملودی هاشو از دیگران بگیره
  چاوشی-شجریان-ناظری-ایرج-صادقی-خواجه امیری-یگانه ابروی موسیقی هستن کسی نباید بهشون توهین کنه اینایی که توهین میکنن خودشون ابرو ندارن میخوان همه بی ابرو بشن

 429. Ali گفت:

  محسن چاووووووووووووووووووووووووووووشی

 430. نهال شرافتی گفت:

  این نظر سنجیه یا میدون جنگ و دعوا؟کاشکی نمیذاشتید این بحث ها پیش بیاد.به هر حال من نظرم رو میگم.علی لهراسبی.چون هم به نظر مخاطب احترام میذارن-هم به کاری که میکنن اعتقاد دارن و هم خیلی مردمی هستند.

 431. fazel گفت:

  1

  .دراین مورد نظر نمیدم

  20فقط استاد محسن چاووشی 3.اسیری_بازار خرمشهر_ظهر عطش=استادمحسن چاووشی

 432. shabnam ariani گفت:

  voyyyyyyy ta ali pahlvan hast baghie bikhial fereshteye mahie vala eeshghe ali jan love uuuuuuuuuuuuu

 433. سلام! اومدم يك بار ديگه كاملا مفصل دليل انتخابم رو بگم و اينم بگم كه نظرات همتونو تك به تك خوندم و سعي دارم جواب بعضي هاتون رو بدم منتهي با ادب و نزاكت
  قابل توجه بعضيا!!و من دووست ندارم مثل خودتون توهين كنم چون در شان طرفداران استاد مجيد اخشابي نيست .
  اونايي كه ميگن مجيد اخشابي اومده به خودش راي داده لازم به ذكر ميدونم كه اينو بهتون بگم كه خوب شير فهم بشيد
  ايشونبيشتر وقتها سرشون شلوغه و مشغول كارهاشون هستن و الان هم كه ميخوان از پايان نامه شون دفاع كنن و آلبوم جديدشون ::آيينه رو :: هم كم كم مياد به بازار موسيقي!
  ايشون حتي وقت ندارن به سايت سر بزنن چه برسه بيان اينجا به خودشون راي بدن و اقعا كه بعضيها خيلي كوته فكرن به قول يك نفر كه ميگفت :‌‌ ( بعضي آدمها حتي اگه روي قله ي كوه هم بايستن باز هم فكرشون كوتاهه!)
  و اينكه شمايي كه ميگي مجيد اخشابي ا ِله و ب ِله مواظب باش با ما مواجهي!!!!
  اينايي كه به استاد اخشابي راي دادن اصلا يك نفر نيستن من همشون رو ميشناسم :
  زهرا ،مريم ،رها، ترمه، توران، سپتا ،سپيده، سمانه جعفري، سونيا، مريم پور محمدي، جواد جروند،سامان و …..برو تا آخرش
  و اونا توي سايت رسمي استاد عضو هستن و به نوعي كاربر رسمي سايت استاد محسوب ميشن و سايت استاد عزيزم 1600 كاربر عضو داره!!! بازم قابل توجه بعضيا!!!
  دليل انتخاب من اينه كه استاد اخشابي به ممعناي واقعي كلمه يه هنرمند واقعي اند
  ايشون واقعا مرد بزرگواري هستن و بسيار با كمالات هستن.
  ايشون بي ريا دانا پاك با ايمان مهربان متعد مردمي دوست داشتني و ….صد ها خصلت خوب ديگر كه اينجا مجالي براي گفتنش نيست!
  و صحبتي هم براي طرفداران محسن چاووشي دارم !
  واقعا بارتون متاسفم چون شما آبروي خودتون برديد و آبروي ريخته شده رو به هيچ وجه نميشه جمع كرد!
  و نشون داديد طرفداراي چاووشي چه آدمايي هستن و به قول خودتون براي سلطان چاووشي هم متاسفم به خاطر اين طرفدادارش!
  /////////////////////////……………………………..////////////////////////////
  در آخر از بهترين آثار استاد اخشابي نميشه بهترين رو انتخاب كرد چون واقعاا سخته !!
  ولي روياي برفي و مهتاب و قطعه ي بهار بهترينن
  و كلام آخر استاد عزيز برادر عزيزم كه واقعا جاي برادر نداشته ام رو پر كردي طرفدارتم و هميشه هستم و خواهم بود!
  ***اراتمند و دوستدار شما زهرا***
  خدايا ازت ممنونم و واقعا خيلي دوستت دارم كه مجيد اخشابي رو به من شناسوندي!

 434. علیرضا شکیبا گفت:

  بهترین هنرمندان:محسن چاووشی . حسین صفا . محمد رضا اهاری
  بهترین قطعه:اسیری.چاردیواری.خنده

 435. سید گفت:

  فقط استاد بنیامین بهادری

 436. نیما گفت:

  بهترین هنرمندان:
  فقط و فقط و فقط محسن چاووشی عزیز

 437. خانم زهرا:
  حالا این همه ….. گفتی منظورت چی بود؟؟؟
  چه ربطی به این سایت داشت؟؟؟
  مثلا میخواین با طرفدارای چاوشی در بیفتین؟؟؟
  نمیدونید تا حالا همین طرفدارا چه کارایی کردن؟؟؟
  برای مثال واستون میگم
  یکی همین البوم هشت که میخواد به زودی بیاد
  این البوم قرار بود 8/8/88 بیاد که تاخیر کرد تا اونجا که گفتن اصلا نمیاد
  این طرفدارای چاوشی بودن که با صدور یک بیانیه و امضا اون و با پا فشاری های بیش از حد باعث شدن که به زودی منتشر بشه
  حالا یکی دیگه:
  حرف های بهمن بابازاده که قطعه ی نفرین چاوشی رو دانگی بین چاوشی و کبیری تقسیم کرد و با این کارش
  گور خودشو کند و طوری شد که خشم طرفدارای محسن گریبان گیرش شد
  تا اونجا که همین چند وقت پیش اضهار پشیمانی کرد و رفت به ملاقات محسن که حلالیت بطلبه
  امثال این کارا زیادن که همه بر میگردن به عشق ما به محسن
  پس به نفعتونه توی فنز این سایت اسمش بد در نره که طرفدارای چاوشی بریزن اینجا و این سایتو کل اینترنتو با خاک یکسان کنن

 438. vahid-chavooshi گفت:

  فقط سلطانه استاد محسن چاووشی
  ….بهترین آهنگم بخون امشب ….
  آره دیگه ! همه اومدن و به خودشون دلدلری میدن ! یکی میگه استاد بنیامین ! یکی میگه استاد عسکری و ……
  محسن چاووشی به این خاطر بهت استاد میگم که استاد همه این بچه های تازه کار و تازه به شهرت رسیده هستی ! ؟ کی یگانه رو با او اهنگ هر وقت که بارون میزنه شناسوند ؟ کی یگانه رو با نشکن دلمو مشهور کرد ؟ کی فرزاد فرزین و با نفس بریده به همه شناسوند ؟ کی باعث فروش آلبوم امید عامری شد ؟
  حیف که سلطان چاووشی با مرامه و دلش نمیخواد تنها خودش مشهور باشه وگر نه الان شماها هیچ کدوم از اونا رو نمیشناختید !

 439. vahid-chavooshi گفت:

  خانوم زهرا از افتخارات استاد اخشابی بگین ! از محله بنده نوازو و تند نرید تصادف میکنید و …
  ما هم از رکورد فروش چاوشی و هوادارای بیشمارش میگیم !

 440. من از طرفداران محسن چاووشی هستم و باید بگم که گرچه محسن در آلبوم ژاکت امسال ایراداتی داشت نظیر شعر هایی که نسبت به اشعار و ترانه های قبلی ضعیف تر بود ( نیاز است اضافه کنم که گرچه ضعیف تر بود اما همچنان از ترانه های دیگر خوانندگان سر بود …) و با توجه به اینکه در یکی دو جا خش بی مورد و نابجایی به صدایش داده بود که احساس می شد که از ته دل نبوده است … اما بهترین آلبوم سال 88 را آلبوم محسن عزیز می دانم و در ادامه باید بگم که در سال 88 یکی از شخصیت های موسیقی ما جایگاه ویژه ای پیدا کرد و آن هم رضا یزدانی بود که با کارهای بسیار زیبای محاکمه در خیابان و این اواخر با کار سیم آخر در فیلم طهران تهران مهرجویی و کرم پور که بی نظیر ترین بود مخصوصا ترانه ای که اندیشه فولادوند برای کار سیم آخر گفته بود …

  به هر حال از نظر من دو شخصیت برتر در سال 88 داشتیم … محسن چاووشی

  * رضا یزدانی

 441. اضافه می کنم که با احترام به نظر دوست عزیزمون خانم زهرا …
  مجید اخشابی با این حال که از سنین کودکی … شروع به کار موسیقی کرده اما در کار هاش همش تکرار به خرج میده و انگار کسی مجبورش کرده که بخونه منظورم توهین نیستا می خوام نوع خوندنش رو به دید خودم بیان کنم … پش به نظر من ایشون شایسته نیست اگر قرار بود 20 نفر رو انتخاب کنیم شاید نفر 20 مجید اخشابی بود … تازه شاید …

 442. میلاد گفت:

  هنرمند در این زمینه کسیست که با احساس کلام را بیان کند
  , من در 88 از 14 علی لهراسبی, بهروز صفاریان و مجید یحیایی خوشم اومد.

 443. دانیال گفت:

  1.شادمهر عقیلی
  2.محسن چاوشی 3.بهرز صفاریان

 444. علی گفت:

  بدون شک کسی که هم برای هنرش ارزش میذاره هم به فکره دله مردمه

  1-محسن چاوشی
  ……………..

 445. هومن گفت:

  1- حمید عسکری

  2- بهنام صفوی

 446. هومن گفت:

  بهتربن ترانه :

  چشمای تو (( حمید عسکری ))

  دونه دونه (( فرزاد فرزین ))

 447. fatemeh akhtari گفت:

  2-علی لهراسبی-بهروز صفاریان3-دلنوازان-سزامه-کوه

 448. Ti Amo 101 گفت:

  آهنگ سازی: محسن چاوشی

 449. hamid گفت:

  agha vahid chavoshi aziz, fekr konam ba khodet to ro dar baisti gir karD ke in harf ro darbare yegane zadi, akhe pesar khoob to hamoon ahang” har vaght ke baroon mizane” ke khode yegane hamoon tikei ke chavoshi khond ro ghablesh kheili ghashang tar va ba ehsas tar khodesh khond bad shoma migi ke yegane ro chavoshi be mardom moarefi kard, dorost chovoshi kheili tavanmande vali in baes nelishe ke shoma in harf ro bezanid

 450. علیرضا گفت:

  فقط علی عبدالمالکی چون خداییش هم صداش فوق العاده هست و هم تمام آهنگهاش تا الان قشنگ بوده.تو کل ایران هیچ خوانندهای مپل علی عبدالمالکی پیدانمیشه که تمام این خصوصیت ها رو داشته باشه.

 451. محمد گفت:

  شکی توش نیست
  پرکارترین وبهترین
  محسن یگانه بود
  وهمچنین از حق نگزریم محسن چاوشی
  ولی محسن یگانه عالی بود هم شعرای با احساسی گفت وکنسرت های خوبی گذاشت چاوشی هم که آلبوم خوبش همه چی هست
  پس بهترین های سال
  محسن یگانه
  محسن چاوشی
  در ضمن خوب نیست با اسمهای مختلف بیایید اینجا بنویسید مجید اخشابی
  کسی که فقط واسه تلوزیون بخونه در حد خواننده های خوب پاپ نیست.

 452. ارزو گفت:

  عزيزم لازم نيست من از افتخارات مرد برتر پاپ بگم .اره حرص مي خورم چشم دارين و نمي بينين غوغاي بنيامين تو دنيا صداش پيچيده شما مي گين بنويس واقا كه!!!

 453. مهناز تقي زاده گفت:

  1.هنرمند واقعي كسي هست كه به روز كار كنه و به سليقه مخاطباش احترام بزاره و مغرور نباشه
  2. 1.علي پهلوان
  2.احسان خواجه اميري
  3.رضا صادقي
  3. 1.اسيري(محسن چاووشي)
  2.الكي(سياوش قميشي)
  3.اينقدر تو رو دوست دارم(امين رستمي)

 454. ملیکا سنایی گفت:

  علی لهراسبی.

  چون صداش واقعا زیبا و با احساسه و به نظرات مخاطبانش خیلی خیلی احترام میذاره

 455. توكا گفت:

  حميدمتبسم
  محمدرضا شجريان
  مسعود شعاري

 456. خانم ارزو اگه این حرفو سال 85 میزدی یه چیزی ولی با این البوم مسخرش که
  فقط خودش و اقوام درجه یکش گوش دادن(که شاید توی فامیلش باشی) 600هزار تا هم به زور البوم قبلیش فروخت
  واقعا وقتی گوش دادم متاسف شدم
  که البوم از اول تا اخر گوپس گوپس داشت
  این اون همه هم تبلیغ کردن
  واقعا واسه موسیقی ایران متاسف شدم که چنین البومی و چنین ادمی توشه

 457. kasi ke qablan rai dadeh گفت:

  DAR PEIE NEVESHTEHAYE ASHKANE AZIZ BAYAD BEGAM 20 NA 120

 458. hamed گفت:

  1.محسن چاووشی

 459. Hooman گفت:

  shadmehr aghili
  hamid askari
  mohsen chavoshi

 460. حانیه گفت:

  ای بابا شما هم که یا میگین محسن چاووشی یا بنیامین
  من به نظراتتون احترام میذارم ولی اگر شما یه بار آقای پهلوان رو با اون ها مقایسه کنید می بینید که من راست می گم و آقای پهلوان همیشه تک هستند مرد خواننده با اخلاق تر از آقای پهلوان هیچ جا پیدا نمی کنی!!

 461. سینا گفت:

  اولا فقط محسن چاوشی
  اما اگه بخوام شرکت کنم 1- محسن چاوشی 2- رضا یزدانی / بهترین تنظیم کننده : الیاس شیرزاد

 462. حميده گفت:

  سلام خواهروبرادراي مهربونم

  عيدتون مبارك.چراباهم دعوامي كنيد؟؟؟مااومديم اينجاكه هركدوممون محترمانه ظرمونوبديم وهرنظري نشان دهنده ي شخصيت نظرگوهست شماداريدمناظره مي كنيديامناقشه؟؟؟هيچكس نميتونه كسي رومجبوركنه كه به فلان خواننده راي بده ياباسركوب كسي مانع ازانتخاب اوتوسط ديگران بشه آقاي چاووشي عزيزندولي فقط براي دوستداراشون ومحترمندبراي همه ي كساني كه هموطن وهمدين وهم آيين ايشون هستندوهمينطورآقاي اخشابي وآقاي پهلوان(البته درسته كه هركسي ميخوادخواننده ي محبوب خودش اول بشه امابازوركه نمي شه)قابل توجه همه تون بايدبگم اكثرخواننده هاوحتي اين آقايون هنوزدارن شاگردي مي كنن پس شمابه چه حقي اونارواستادخطاب مي كنيد.من به آقاي اخشابي راي ميدم ولي ازاينكه بعضي ازبه ظاهرطرفداراشون رفتن چندتا راي دادن واقعا متاسفم وازطرف اوناازشماعذرميخوام ويقين دارم آقاي اخشابي هم ازدست اينگونه افرادآزرده خاطرهستند.درآخرهم ميخوام به عنوان كوچكترين خواهرتون ازتون خواهش كنم كه فقط نظرتون روبديدآنهم بانهايت احترام.ممنونم

 463. حانیه گفت:

  آقا این چه حرفایی که میزنید
  من واقعا برای مدیر سایت نه اصلا برای خودم و کشورم متاسفم که به جای نظر دادن توی سایت دعوا را میندازن در ضمن آقا پویا منم مثه شما طرفدار پروپا قرص آریانم ولی هرکی نظر داد که فوری پشت سرش نمیایم نظرش نقدو بررسی کنم شما صبر داشته باش همه چی درست میشه.
  …………………………………… جناب مدیر سایت امیدوارم تا پایان نظر سنجی در این سایت آسیب جدی نبینید

  فقط تا یادم نرفته بگم هرکی میخواد براش توضیح بدم که چرا آریان از همه پیشتاز تره بگه. درضمن خوانندگان آریان اصلا کلا آریان یه گروه هنرمند وتحصیل کرده است نه فقط صرفا به خاطر صدا و با یه مدرک دیپلم گل کنن

 464. خانم حانیه:
  پس خودتونم قبول دارین که گروه اریان کلا صدای همشون … و همتون فقط به خاطر مدرکشون گوش میکنین؟
  عجب منطقی دارین عجب
  خب برو طرفدار انشتین بشو اون دانشمنده خیلیم بهتره همه هم میشناسنش افتخاراتشم خیلی زیاده
  ….

 465. اره نظر منو سانسور کنید چون قدرت درک واقعیت رو ندارید
  بایدم سایت موسیقی ما به عنوان بهترین سایت موسیقی انتخاب بشه چون حداقل نظرات مختلف رو بدون سانسور انعکاس میده
  واسه همتون متاسفم
  خوبه حالا هیچکس این گروه اریان رو با این صدای…….نمیشناسه اگه
  کمی معروف میبود چیکار میکردید؟؟؟
  واقعا حالا میفهمم که مغرور نشدن چقدر سخته
  محسن با اون همه معروفیت و محبوبیت و سایت هواداران که تاثیرش توی اینترنت تا حدیه که باعث انتشار البوم 8 شده
  هنوز اینقدر مغرور نشدن
  متاسفم واسه جامعه ی مجازی که همچین سایت مسخره ای توشه
  باشه خودتون خاستین پس به کارتون ادامه بدین تا عاقبتشو ببینید
  ——–
  پاسخ: ممنون از لطف بی نهایت شما!

 466. رضا گفت:

  سلام
  منم با اکثر دوستان موافقم

  علی پهلوان امسال بهترین بود . محسن چاوشی هم خوب بود ولی این آلبوم آخرش (ژاکت) نظر من رو کاملا تغییر داد به نظر من این آلبوم خیلی بی مضمونه.

 467. EterNaL_BoY گفت:

  حمید عسکری

 468. afro0z گفت:

  1. حمید عسکری
  2. سعید مدرس

 469. من تازه این سایتو دیدم و وقتی این همه
  سانسور رو میبینم متاسف میشم
  بهتره از سایت هایی که از شما جلوترن
  الگو بگرین با خلاقیت خودتون جمع ببندید
  و باعث پیشرفت سایت و مجلتون بشین
  نه با سانسور کردن باعث از دست دادن
  مخاطباتون بشین
  درسته مدیر گروه اریان هستین
  ولی دلیل نمیشه توی جامعه ی مجازی و مجلتون از اونا طرفداری کنید
  البته بازم اگه میخواین پیشرفت کنین
  این طرفداری ها رو تموم کنید
  نه من بلکه تمام طرفدارای چاوشی روی
  اون حساسن کسی به چاوشی توهین کنه از 100 تا فوش واسش بدتره
  شایدم یه اخلاق بد باشه ولی
  تمام طرفدارای چاوشی متحدالشکل
  اینطورین پس بهتره نظراتی که توش
  کوچکترین توهینی به چاوشی هست رو تایید نکنید تا امثال من به کسی توهین نکنن
  اونایی هم که ای پی هاشون یکسانه رو
  همین الان حذف کنید نه بعدا چون
  معلوم نیست که ایا حسابش میکنید یا نه چون مدیر گروه اریان هم هستین این شک وجود داره
  منم از لطف شنا بابت سانسور نظراتم ممنونم
  …………………………………………………………………
  پاسخ: 1. دوست عزیز ما هیچ نظری را سانسور نمی کنیم، اتفاقا نقطه مثبت ما بر عکس دیگر سایت ها این است که هر چقدر هم به خود ما توهین شود نظر را تایید میکنیم ولی نه توهین به دیگران
  2. شما خودتان را هوادار خواننده ی خوبمان چاووشی ندان، به این دلیل یک هوادار واقعی نه توهین و فحش میزنه که متاسفانه بارهادر نظراتتان این مسئله وجود دارد.نکته مهم تر این است که احتمالا شما یا اختلال حواس دارید یا یک مجرم اینترنتی هستید و قصد در اختلال سایت دارید، عجیب است که شما با نام های مختلف به اخشابی، لهراسبی، آریان و چاووشی رای داده اید و جالبتر این که خودتان را طرفدار خواننده هم می دانید و نکته ی باریکتر این که چند بار با نام های مختلف با خودتان کل کل کرده اید.

 470. Rouzbeh گفت:

  1.Ostad Shajarian
  2.Ostad Shajarian
  3.Ostad Shajarian
  …..

 471. قسم بخورین که من به کسی جز چاوشی رای دادم
  قسم بخور
  من همینجا جلو چشم 1000ران نفری که این سایتو میبینن به خدا قسم میخورم که
  1 بار به محسن چاوشی رای دادم بعد از اون توهین هارو جواب دادم
  اگه میخواستم میتونستم با ای پی های مختلف نظر بدم چون همین الان
  4 تا خط تلفن دارم ولی با هرکدومشون
  اومدم توی اینترنت فقط و فقط با نام
  سجاد حیدریان نظرم رو گفتم
  این طرز حرف زدنتونم اصلا در شان سایت و مجله ای نیست که حدودا معروفه
  خداییش یه ذره نه سایت داره بلدین نه
  طرز برخورد
  اینم که میگم از سایتای دیگه یاد بگیرین منظورم دقیقا موسیقی ما بود که
  دموکراسی کاملش باعث سر بودنش از تمام سایت های موسیقی شده
  کمی توی نظر سنجیش تقلب هست ولی در مقابل این نظر سنجی که شما گذاشتین هیچی نیست
  تازه اون یه ذره تقلب توی نظرسنجی پایان سال کاملا برطرف شده بود
  حالا هی مثل کبک سرتونو بکنید زیر برف و فکر کنید این طرز برخورد و تایید نظرات درسته
  ای خدا ما به مدیر سایت موسیقی ما گیر میدیم که چرا تقلب هست حالا میایم اینجا که مثلا خیر سرش یه مجله هم دارن میبینیم تقلب که هست هیچ توهین هم هست مدیراشم یه ذره سایت داره بلد نیستن
  ………………………………………………………….
  پاسخ: ممنون از اظهار لطفتون نسبت به مجموعه، ولی دوست عزیز شماره ی آی پی ها این مسئله را به ما نشان داد، شما از دو آی پی نظر دادید که در آی پی اول به خواننده های مختلف رای دادید، در هر صورت ما چیزی را که دیدیم اظهار کردیم
  ايميلتان را هم چک بفرمایید

 472. Pooriya.HP گفت:

  فقط محسسسسسسسسن چاووشييييييييييييييي

 473. منم از شما ممنونم با طرز رفتارتون با مخطباتون
  من یه وبلاگ دارم که شاید روزی 100 نفر هم نیاد توش اگه کسی انتقاد کنه یا بهم توهین کنه
  یا خیلی منطقی و مودبانه جوابشو میدم یا کلا بی خیالش میشم
  خب من میگم با جنتا ای پی رای دادم
  ولی اگه خدا رو قبول دارین به همون خدا قسم خوردم که با یه اسم(سجاد حیدریان)نظرمو گفتم
  میرم ببینیم ایمیلم چیه حالا اگه میخواستین ای پی من رو بدین من مشکلی ندارم همینجا بزارین

 474. امیر گفت:

  به نظر من هنرمند واقعی استاد شجریان حمید حامی سعید رضایت

 475. alirez گفت:

  خوب این که معلومه فقط سلطان محسن چاووشی

 476. پویا آریانی گفت:

  دوست عزیز.آقای حیدریان.من که ندیدم کسی از طرفداران گروه آریان به آقای چاووشی توهین کنه!!ولی خیلی دیدم دوستان شما به آقای پهلوان توهین کردند.اگه ندیدین یه دور کامنتا رو خوب بخونین.شما که به قول خودت اینقدر آروم و منطقی هستی اینو گفتی: به نفعتونه توی فنز این سایت اسمش بد در نره که طرفدارای چاوشی بریزن اینجا و این سایتو کل اینترنتو با خاک یکسان کنن.این منطقه؟؟؟؟؟
  آریام اگه معروف بود؟؟؟؟؟؟حالا خوبه ما چندبار افتخارات دست نیافتنی و بین المللی آریان رو یادآوری کردیم.باز شما چنین حرفی میزنی واسم جالبه!شما میدونی اولین خواننده ای که طرفداراش سایت رسمی هواداران تشکیل دادن کی بود؟؟؟میدونی تو موسیقی پاپ دنیا از ایران فقط آریان رو میشناسن؟؟؟میدونی آریان تو 3 ساعت 50000 تا بلیط کنسرت فروخته؟؟؟میدونی اتحادیه موسیقیدانان آمریکا به آریان گواهینامه نوازندگان چیره دست داده؟؟؟؟میدونی آلبوم دوم آریان دو میلیون . هفتصد هزار نسخه فروخته؟؟؟؟؟آلبوم چاووشی چقد فروخت؟؟؟؟؟میدونی کریس دی برگ اعلام کرده من هوادار پروپاقرص آریانم؟؟؟چاووشی با بزرگترین خواننده ای که خونده کیه؟؟؟یگانه؟؟فرزاد فرزین؟؟؟حتما اینا از کریس دی برگ بالاتر و معروفترن دیگه!!!میدونی آلبوم سوم آریان تو مسابقاتAudience Awards – 2005 جز 4 تا آلبوم برتر دنیا شد؟؟؟؟؟؟؟میدونی معتبرترین مرجع موسیقی پاپ دنیا یعنی International Who’s Who 2006 از ایران فقط گروه آریان رو به رسمیت شناخته؟؟؟؟؟؟میدونی آریان رکورد فروش آلبوم-بلیط کنسرت-رکورد گزارش و مصاحبه های رسانه ای داخلی و خارجی با رسانه های اروپا و آمریکا-رکورد سرعت فروش بلیط-پیشتاز بودن در خلاقیتهایی مثه:استفاده از لیزرشو-مسترینگ آلبوم د خارج از کشور(اونم متروپلیس) همراهشه؟؟؟؟؟؟؟؟خواننده شما چه کارای انساندوستانه ای کرده که اینقدر از منش و بزرگیش میگین؟؟حتما انسان خیلی دوستداشتنی هستن و همینکه به طرفداراش اینقدر اهمیت میده خیلیه.قبول دارم حرفتو.ولی کار انساندوستانه کرده؟؟؟؟؟ولی آریانو ببین:حضور در فعالیت های خیر خواهانه و بشر دوستانه از جمله اختصاص درآمد حاصل از کنسرت برلین به نفع زلزله زدگان بم ، اختصاص بخشی از درآمد حاصل از کنسرت ونکوور کانادا به آسیب دیدگان سونامی ، اجرای کنسرت به نفع انجمن صرع ایران ، همکاری با مراکز خیریه و حمایت از برنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد.آریان از اولش مجاز کار کرده.مگه نه؟؟؟؟شایدم مثه چاووشی اول زیرزمینی بوده و من نمیدونم.اما تا جاییکه من میدونم همیشه روزمین بوده و تو سختترین شرایطی که نه مجوز آلبوم میدادن نه کنسرت باز هم مجاز موندن.و برای اولین بار در تاریخ کشورمون یه کار گروهی 10 سال طول کشید

 477. امیر خباز گفت:

  آقا آریان من با نظر شما موافقم و هم محسن چاوشی که من خیلی دوستش دارم وهم گروه آریان برای این مرز و بوم زحمات زیادی کشیدندو نه تنها اینها تمام دوستان دیگر هم مورد احترامند. اما در مورد کارای انسان دویتانه این به خود شخص و وضعیتش مربوطه و نمیشه بر فلان شخص خرده گرفت که مثلا از مالش به کسی نبخشیده کما اینکه شاید این کار رو کرده باشه.واز طرفی محسن چاوشی اصلا کنسرت نداده که بخواد حالا یه کنسرت انسان دوستانه بده .

 478. erfan گفت:

  چاوشیه دیگه

 479. ارزو گفت:

  اقاي مولايي نازنين حرف شما حق
  اما من بايد جوابشو بدم

  . اقا سجاد نازنين فروش البوم نشانگر موفقيت البومه چيكار كنم تو فرق بين البوم خوب و پرفروش و بكر و نمي دوني!! همه يه اين خانم واقا كه مطلب مي نويسن با خواننده يه محبوبشون فاميلن ؟پس منم فاميلم

 480. مریم گفت:

  معلومه دیگه.خواننده ی پر فروش ترین آلبوم سال عللللللللللللللللی لهراسبی

 481. مژگان گفت:

  سلام هنوز كه درگيرين اومدم يه حالي از مسؤول نظرسنجي بپرسم فكر كنم از دست شما دوستان گل بنده خدا سر گذاشت به بيابون!!مسؤول جان خوبين هنوز؟الان دوستان عزيز فكر ميكنن با شما فاميلم البته طبق آخرين نظر ميگم
  ……………………………………………………….
  پاسخ: باز دمتان گرم و دلتان شاد که از ما خبری می گیرید.

 482. پردیس گفت:

  سال نو مبارک هر چند که خیلی دیر است .از نظر من شخصیت سال باید کسی باشد که طرفدران و منتقدان ،او راقبول داشته باشند .آقای علی پهلوان به عنوان بهترین ترانه سرای سال 88انتخاب شدند وبا آهنگ صدای پای امید ثابت کردند که لیاقت این مقم را دارند . امیدوارم که که رای من مورد قبول قرار گیرد.امیدوارم علی پهلوان به این مقام دست یابد. پردیس

 483. سپیده آریانی گفت:

  آقای مولایی درسته اما این حرفو به کسایی بزنید که دارن علنا به علی پهلوان و آریان توهین میکنن. پویا جان من با تمام حرفات موافقم. اما خودتو ناراحت نکن ما آریانیا که میدونیم علی و آریان چه کارایی کردن.اما من خیلی دلم میخواد بدونم این آقا سلطان موسیقی چه کارایی انجام داده. آقای سجاد حیدریان شما که طرز برخورد بلدین چرا انقدر بی ادبانه به علی پهلوانو آریان توهین میکنید؟ ما به خواننده مورد علاقه شما توهین کردیم که شما راحت هرچی دلت میخواد میگی؟بی ادبی هم حدی داره. اگه به نظرت سایت خوبی نیست پس نیا و نظر نده ما رو هم راحت کن.شما نه تنها به ما بلکه به تمام عزیزانی که نظری مخالف نظر شما داشتن بی احترامی کردی.واقعا متاسفم…

 484. سپیده آریانی گفت:

  راستی آرزو خانم منم قصد ناراحت کردنتونو نداشتم ولی حتی اگه میخواستین برین هم بلیط گیرتون نمیومد چون ماشالا هوادارای آریان بلیط نمیذارن بمونه.

 485. سپیده آریانی گفت:

  در ضمن آقا سجاد فکر کنم قبلا چندین بار راجع به مدرک اعضای آریان حرف زدیم.خواهشا دیگه بس کنید.

 486. اقا یا خانم پویا اریانی:
  ما گفتیم طرفدارای اریان تقلب نکنن(خوتونم اعتراف کردین که تقلب کردین)بعد شروع کردین از چاوشی بد گفتن
  اگه توی فنز بپیچه که اینجا اینجور حرفایی میزنن میدونین چی میشه من نمیگم ولی اگه خواستین ببینین به توهین هاتون ادامه بدین
  خوب دیگه سایت طرفدارانتون با این همه قدمت که میرسه به دوره ی ماموت ها هنوز در حد سایت چاوشی که 3 ماه از تاسیس مجددش میگزره عضو داره همین نشون دهنده ی تعدد هواداران چاوشیه دیگه
  مگه مجاز کار کردن خوبه؟؟؟چاوشی از وقتی غیر مجاز بود تو دل ما عزیز بود
  در ضمن غیر مجاز به کار هایی مثل ساسی مانکن میگن نه کار های شریف چاوشی
  کریس دی برگ کیه مگه؟؟؟من دارم میگم چاوشی بزرگ ترین خواننده ی دنیاست تو میگی کریس دی برگ؟؟؟
  هروقت دیدی کسی مثل استاد بزرگ شجریان که توی سنتیه و کلا با پاپ مشکل داره ازت تعریف کرد بدون 100سر و گردن از همه ی خواننده ها بالا تره
  در مورد فروش هم اخه عزیز دلم اگه کمی به مغز کوچیکت فشار بیاری میدونی رکورد دست افتخاریه بعدشم بنیامین بعد صادقی بعد خواجه امیری
  چاوشی هم اگه البوم متاسفمش با مجوز منتشر میشد حالیتون میکردم رکرد دست کیه حیف 100 حیف که اون البوم مجاز نبود حالا البوم ژاکت داره اونو تکرار میکنه و همونطور که میدونید به عنوان پر فروش ترین البوم اسفند ماه انتخاب شد
  —————————
  فکر کنم هنوز مصاحبه هارو نخوندین و نشنیدین الان افتخارات چاوشی رو براتون میگم:

  اول مصاحبه ی صوتی خود محسن جون
  http://sajadup.persiangig.com/audio/Interview%20With%20Mohsen%20Chavoshi.wma

  اینم مصاحبه ی حمید عسکری در مورد چاوشی

  http://sajadup.persiangig.com/Interview.ogg

  اینم مصاحبه ی یاس در مورد چاوشی

  http://sajadup.persiangig.com/mosahebeyeh%20yas%20dar%20morede%20chavoshi.mp3

  حرف های استاد شجریان رو هم که گفته بود بهترین خواننده ی پاپ
  محسن چاوشیه که یادتون نرفته؟؟؟؟

  یا حرفای قمیشی و جمشید رو در مورد محبوبیت چاوشی رو
  از یاد نبردین؟؟؟؟
  —————————
  خانم پردیس:
  منبعت کجاست که بهترین ترانه سرا پهلوان شده؟؟؟
  من با منبع و مدرک میگم حسین صفا بهترین شد(نظرسنجی مجله ی ترانه ماه)

 487. به نام خدا ،

  سلام ، خدمت تمامى شما نازنينان و تبريك سال نو به شما و آرزوى سالى خوش ! عرضم حضورتون كه هنر مند واقعى كسي است كه علاوه بر هنر خود در زمينه ى مورد نظر اخلاق را در بالاترين درجه قرار دهد و دچار غرور كاذب نشود چون مسلماً اين غرور و در حاشيه رفتن هنر او را مورد سوال قرار مى دهد ! و مردم را نسبت به خود با واكنش هاى منفى همراه مپ كند ، هنرمند واقعى كسي است كه هيچ وقت از ادامه دادن و كسب تجربه و انتقاد فرار نكند ، چون هنر تمامى ندارد ! 2. گروه آريان و … 3. قطعه اى به ذهنم نمى
  رسد !

 488. آقاى سجاد عزيز ، آريانيها هرگز از كسى بد نمى گن ، تمامى هنرمندان عرصه هفتگانه ى هنر چه موسيقى چه سينما چه … همه و همه مورد احترام و عزيز هستند پس محسن چاوشى عزيز هم در نزد ما هواداران آريان قابل احترام هستند !

 489. امید گفت:

  اعجوبه ی موسیقیه ایران
  محسن نامجووووووووووو

 490. حانیه گفت:

  بین آقا حدت نگه دار ماطرفدارای آریان هرچی میایم با شما با ادب و درست حرف بزنیم خودتون نمی ذارین آقاجون حالا که این سایت بده برو مارو هم راحت کن من طرفدار انیشتین هم هستم ولی یادت باشه یه خواننده با سواد بهتر از یه خواننده ……………………………… دیپلمی
  اصلا حالا که این آقا شاکیه خب نذارین نظر بده من که اعصابم بد خط خطی شده
  درضمن خواستم به این آقا بگم جناب سجاد خان حواست باشه داری چی میگی من قبلا صدای آقای چاووشی رو دوست داشتم اما حالا وقتی میبینی چنین طرفدارانی دارند واقعا براشون متاسفم همین در ضمن شما هم رو خودت کارکن تا اینقدر بد حرف نزنی برا سلطانتون افت داره

 491. dj_alishiba گفت:

  1-

  محسن چاووشی

  2-حمید عسکری 3-علی لهراسبی

 492. sepideh گفت:

  فقط وفقط باید بگم علی پهلوان.چون آهنگ سازی خوانندگی ترانه سازی نوازنگیش در ایران تکه تکه

 493. پریسا کوشانی گفت:

  فقط علی لهراسبی

 494. پویا آریانی گفت:

  آقای مولایی عزیز.شما اگه طاقت شنیدن توهین رو دارین باریکلا به صبرتون.اما چطور اجازه میدین هرکی از راه برسه و به ماها توهین کنه؟؟؟؟؟؟؟چطور به خودتون اجازه میدین نظرشون رو تایید کنین؟؟؟؟؟فقط چون گفتن نظرشونو ادیت نکین؟؟؟؟واقعا که.اصلا ازتون انتظار نداشتم.
  خیلی عصبانی شدم.ولی چون نمیخوام طرفداران آریان رو بدنام کنم درنهایت صبر سعی میکنم جواب این آقا رو بر خلاف خودشون به صورت موئدبانه جواب بدم

 495. پویا آریانی گفت:

  سجاد حیدریان.من گفتم افتخارات آریانو گفتیم.اما نگفتم با اسمای مختلف.من 3 بار با اسم خودم یادآوری کردم.بقیه کسایی هم که گفتن همه طرفداران شناخته شده آریان هستن.این میشه تقلب؟؟؟؟
  میشه بگی من چه توهینی کردم؟؟؟من که همش تعریف کردم از چاووشی.ولی بعدش از افتخارات آریان گفتم.شما هی گفتی آریانیها با اون صدای …..
  مجاز کار کردن؟؟؟هه هه!!!خب بله.یه سری آدم باید تلاش کنن در چارچوب ضوابط و مقررات ترانه بگن.آهنگ بسازن و … و برای آماده شدن هر تراکشون کلی منتظر مجوز و … باشن بعد یه سری آدم بشینن تو خونشون هرچی دلشون میخواد بخونن بدن بیرون؟؟؟؟اگه مشکلی نداشت چرا اومد مجاز شد؟؟؟؟
  همین که میگی چاووشی بزرگترین خواننده دنیاست نشون میده چقدر منطقی هستی!!!!!حق با توئه.کریس دی برگ کیه؟؟؟؟همه دنیا چاووشی رو میشناسن و بهش افتخار میکنن.بی شک معروفترین و بهترین و محبوبترین خواننده دنیاست(ولی بی شک هر غیر موزیسینی میتونه بفهمه که چاووشی تو همین آلبوم ژاکت یه آهنگ رو فالش میخونه.چه برسه به من موزیسین)
  این توهینت رو هم میذارم به حساب ادب و منطقت!!!!!!!!!تمام مراجع رسمی(از جمله دفترچه جشنواره موسیقی فجر) اعلام کردن که آریان 2 (و اما عشق…) پرفروشترین آلبوم تاریخ موسیقی پاپه.27000000 نسخه.این با کمیت و مرجع.برو ببین و چک کن.شما هم که کاملا با مدرک و مستدل صحبت کردی.اینم نشونه منطقی بودن شماست!!!!!!
  مسلما جمشید و قمیشی و یاس و یگانه از انجمن موسیقیدانان آمریکا بیشتر میدونن و معتبرترند.حق با توئه!!!!
  من استاد شجریان رو قبول دارم.اما در زمینه موسیقی سنتی.ایشون نظر شخصیشون رو گفتند.مسلما گردآورندگان دایرتالمعارف پاپ دنیا موسیقی پاپ رو از ایشون بهتر میشناسند و در زمینه موسیقی پاپ از ایشون معتبرترند.تاکید میکنم.فقط در زمینه موسیقی پاپ
  خانم پردیس:چرا با دقت نمیخونین؟؟؟؟گفتم در نظرسنجی همین سایت.محض اطلاع شما عرض میکنم.اینجا سایت ترانه ماه نیست.سایت مجله موسیقی ایرانینانه.اینم آدرسش(www.musicmagazine.ir)

 496. amin گفت:

  به نظر من هنرمند به معنای واقعی نداریم و همه فکر منافعشون هستند
  ولی یک سوال دارم کجا شجریان گفته چاووشی بهترین خواننده پاپه
  ما که خبر نداریم شما بگید

 497. علی اندرو گفت:

  من هم با امین موافقم
  کجا شجریان این صحبتها رو کرده؟
  من تو مصاحبه معتبری که از ایشون می خوندم گفته بودن در ایران از اونهایی که پاپ می خونن کار هیچکدومشون رو دوست ندارم و گوش نمی کنم …
  در ضمن آقای چاووشی هنرمند بسیار محترمی هست ولی ما نباید از اسم هنرمندانی همچون شهرام ناظری و شجریان به راحتی بگذریم …
  در ضمن آقای چاووشی تنها محبوبیتشون به خاطر آهنگ های غمگین بود. مطمئن باشید در زندکیتون اگر غم و غصه ای نداشته باشید یک بار هم آهنگ های آقای چاوشی را گوش نخواهید داد چون انرژی منفی به آدم میده!

 498. ghazal گفت:

  من قبلاً نظرمو دادم (6 فروردین) ولی الان خواستم کامل بگم و توضیح بدم…
  1_ به نظرمن به هر کسی نمی شه گفت هنرمند! هنرمندِ واقعی کسیِ که با اثری که ارائه می ده بتونه به خوبی حس درونیش رو به مخاطب منتقل کنه و برای مخاطبی که قرارِ اون اثر رو گوش کنه ارزش قائل بشه! و با طرفدارا و دوستدارانش برخوردِ خوبی داشته باشه وچون بیشتر مواقع هنرمند حکم یه الگو رو پیدا میکنه شخصیت قابلِ قبولی هم داشته باشه.
  2_ من به آقای پهلوان رای دادم (به عنوان نماینده ی گروه آریان) چون واقعاً شایستگیِ نام هنرمند رو دارن …شعرها و آهنگ های آریان درعین سادگی، پر معنی، پرازعشق، امید، و انرژی مثبتِ و گروه هم داره روز به روز بیشترتو دنیا شناخته می شه و با این افتخاراتی هم که دوستان گفتن (که ایشالا همین طور به تعدادش اضافه بشه!) دیگه جایِ بحث نمی مونه! خودِ آقای پهلوان هم که دیگه همه می دونن جزو بهتریـــنان…از همون 11-10 سال پیش با طرفدارایِ آریان ارتباط نزدیک داشتن و از اون موقع تا الان کلی وقت گذاشتن برایِ طرفداراشون و همیشه با اخلاق فوق العاده و برخوردِ عالی شون ما آریانیا رو شرمنده ی خودشون کردن…همیشه به خودشون گفتم اینجام میگم، واقعاً ممنونیم ازشون به خاطرِ اهمیتی که به طرفداراشون می دن وهمه ی ما آریانیا امیدواریم با حمایتمون ازگروه آریان بتونیم کمی از لطفهای ایشون و بقیه ی اعضای عزیـــز آریان رو جبران کنیم! 3_ آهنگِ صدای پای امید (گروه آریان)
  علی پهلوان خیــــــــــــــــلی دوسِت داریـــــــــــــم…

 499. ghazal گفت:

  در جواب بعضی از دوستان هم باید بگم که چون خیلی ها نظر دادن و از خوبی ها و شخصیت بی نظیرِ آقای پهلوان و افتخاراتِ آریان گفتن دلیل نمی شه همشون یه نفر باشن و تقلب کرده باشن که!!!!! ما طرفدارای آریان ، در جریانِ تمام اخبار و افتخاراتی که گروه آریان کسب می کنه هستیم و وقتی هم خبردار شیم جایی نظر سنجی هست حتماً شرکت می کنیم. پس وقتی چیزی نمی دونین بی خودی توهین نکنین لطفاً!!!

 500. setare گفت:

  فقط حمید عسکری ی ی ی… یه دونس… عاشقتم  م م م ……………………هیشکی کی مث من تورو دوست نداره

 501. حسام گفت:

  منتظر آلبوم محسن یگااااانه باشید وقتی معین هم تو مصاحبه ای که داشت محسن یگانه را بی نظیر ترین خواننده جوان میدونه – وقتی خوانندهای اسپانیایی و ترک از آهنگ هاش تقلید میکنن – وقتی شادمهر عقیلی ملودی های یگانه را شبیه ذوق خود می داند – وقتی حبیب صدای گیتار یگانه را تحسین میکنه-پسدیگه چی می خواهین- حتی چاوشی هم به صدا یکانه شک نداره میگید نه . این یگانه بود که با ملودیاش و آهنگاش اونها رو پر و بال داد
  یک نگاهی به آهنگ های قدیمیشون بندازید. الان هم واسه همه آهنگ و ملودی میسازه مثل لهراسبی و چاوشی و فرزاد فرزین و روهام و فرخ و… تازه آهنگ دلنوازان هم از بک وکال محسن یگانه هست که به لهراسبی داده 1-یگانه 2-رضا صادقی 3- فریدون آسرایی

 502. هانیه فراهانی گفت:

  به نظر من علی لهراسبی.چون هم کاراش خیلی با احساسه و هم اهل غرور و تکبر و قیافه گرفتن نیست.

 503. عابد گفت:

  احتیاج به این پرسیدن نداره که معلومه محسن چاوشی

 504. hAmiD گفت:

  salam, dar javab bazi az doostan bayad begam doroste aghayooni ke shoma azashoon nam mibarid az behtarin haye pop iran hastand vali be nazar man ba moosighi bayad ertebat bargharar kard va farghi ham nemikone ke oon khanande diplom dashte bashe ya sikl, kasi ke betoone ba dele khodesh tarane bege va mosighi benevise oon karesh doroste hala man be shoma migam mohsen yegane baz shoma begid nemidoonam madrako diplomo… ……
  agha man az modiriat site khahesh mikonam ye khabari az albom jadid m.yegane be ma bedan, merC

 505. maryam گفت:

  مسلما استاد شجریان،امسال ثابت کرد علاوه براینکه یک هنرمند عالیه،یک هنرمند مردمیه و در همه حال درکنار مردمشه

 506. رها آرياني گفت:

  خسته نشديد از اين همه بحث وجنگ وجدل وتوهين به خوانندها!!!!يكي پيدا نميشه كه بگه بابا موسيقي سليقه ايي .هر كسي يه نظري داري يكي پاپ دوست داره يكي رپ.يكي شاد دوست داره يكي غمگين.ما از طرفداري فقط اينو فهميديم كه متعصب خشك وخالي باشيم واگه كسي پشت سر خواننده مورد علاقه مون حرف زد سريع جبهه بگيريم وطرف مقابل و خورد كنيم وبهزور حرف خودمونو به كرسي بشونيم.هر خوانندهاي تو ايران بالاخره يه عده طرفدار داره.طرفداراي آريان زيادن چون آريان اولين گروه موسيقي تو ايرانه كه 10 سال مداوم گروهي كار ميكنه.محسن چاووشي زياد طرفدار داره چون سبكش جديده.مجيد اخشابي طرفدار داره چون همه اقشار جامعه حداقل يه بار صداشو از تلويزيون شنيدن.علي لهراسبي طرفدار داره چون سلطانه غمگين خوندنه.هر كسي با هر عقيده ايي يكي رو انتخاب ميكنه ممكنه آهنگهاي همه ي اين خواننده هارم گوش بده ولي از نظرش يه خواننده برتر باشه.
  هنرمند اسمش روشه كسي كه هنر داشته باشه وموسيقي متفاوتي توليد كنه نياز جامعه وجووناشو تو موسيقي بشناسه يه اثري خلق كنه كه مردمش بتونن دركش كنن.
  انتخاب من براي خواننده بابك جهانبخشه چون جنس صداش و دوست دارم.براي ترانه سرا گروه آريانه چون شعرايي كه ميگن يه جور متفاوته با بقيه وبهترين آهنگسازم سيروان خسرويه چون سبك آهنگاشو دوست دارم.

 507. مهیار خیرآبادی گفت:

  علی لهراسبی واقعا یکی از بهترین های 88 بود.

 508. مجتبی محمودی گفت:

  نظر من محسن چاووشیه . و نظر هم ، همون طور که از اسمش پیداست کاملا شخصیه . پس لطف کنید و با هم به جر و بحث های الکی نپردازید . در ضمن لطف کنید جز به استاد شجریان به هیچ کس لقب استاد ندین . با تشکر

 509. parasto گفت:

  kamelan ba nazare amir agha movafegham erci amir jooon faghat hamid hami

 510. ابراهيم گفت:

  استاد شجريان

 511. ابراهيم گفت:

  خداوندگاران زنده ساز موسيقي و هنرمان را ارج نهيم

 512. farzaneh.z گفت:

  دوستان عزيز يه عده بي انصافي ميكنند…با احترام تمام به نظرات همه عزيزان ولي من گفتم از حق آريان و آرياني دفاع ميكنم حالا ميخوام وظيفه آرياني ام رو ادا كنم. دوستان من، وقتي موسيقي پاپ در ايران مجاز شد چند نفر باور ميكردند كه بتواند زنده بماند پا بگيرد ريشه كند طوريكه حالا جشنواره ، نظر سنجي و رسانه هاي اختصاصي و… برايش داشته باشيم..؟؟؟!!! اگر اون قديمي ها نبودند اگه با علاقه و اراده استارتي محكم نميزدند قطعا الان از اين هم كلي عقب تر بوديم….
  پاپ ايراني ميشه گفت با خشايار اعتمادي معرفي شد و با زحمات ساير هنرمنداني مثل محمد اصفهاني، عليرضا عصار، سعيد شهروز ، شادمهر عقيلي ، گروه آريان و…كم كم رشد كرد ولي چند نفر از اين بنيانگذران هنوز در عرصه هنر حضور فعال و كاملا ملموس دارند؟؟ چند نفر با حفظ تعهدات گذشته همچنان به عشق هوادارانشان و هنرشان به تكاپو ادامه ميدهند؟؟؟
  اون روزايي كه بسياري از هنرمندان خيلي خوب امروز تازه به فكر هنرمند شدن بودند يا خيلي ها بازار موسيقي غيرمجاز و زيرزميني كه متاسفانه هميشه داغ و پرمخاطب است رو انتخاب كردند…فقط چند نفر انگشت شمار حاضر شدند با احترام و قبول قانون كشورشان بيايند جلو و خودي نشان دهند.
  آريان اگر به اينجا رسيده اگر افتخارات بين المللي دارد اگر ركورد برگزاري كنسرت را دارد در كنارش سختي هاي خيلي خيلي زيادي رو تحمل كردند تا امروز راه براي جوانان باز شده است…. كمي منصفانه قضاوت كنيم امروزه كدام هنرمند (مجاز) فقط به علت محبوب بودن پوسترهايش توقيف ميشودو از سطح شهر جمع ميشود؟؟ ارشاد از جندتا از هنرمندان قبل از صدور مجوز تست كامل ميگيرد؟؟! آمار كنسلي كنسرتها رو نگاه كنيد….الان شكر خدا واقعا كمتر شده حداقل در تهران اگر هم اجرايي لغو شود دليلش اكثرا دروني ست و بين تهيه كننده، مسئول سالن و خود هنرمند است و خيلي ساير نهادها مشكلي ندارند اميدورام اين روال به خصوص در شهرستانها ادامه پيدا كند اما واقعا 10 سال پيش هم اينگونه بود؟ چند وقت پيش كنسرت رضا صادقي به دليل شايعه بمب نصفه تموم شد و خيلي صدا كرد و اعتراضها بلند شد ولي باور كنيد قبلا هم خيلي از اين اتفاقها مي افتاد ولي نميشد اعتراضي كرد! طبيعي بود!! شرايط فرق ميكرد…كنسرتهايي كه اخيرا اجرا ميشود روز به روز پيشرفت ميكند و پرهيجان تر و جذاب تر ميشود ولي قبلا يه مدتي كنسرتها از نظر تعداد خوب بود اما…هنرمندان فقط ميخواندند و ميرفتند چراغهاي سالن خاموش نميشد برخورد مسئولين متفاوت بود و به قولي دست و پاي هنرمندان بسته بود…البته الان هم در جشنواره فجر هم هنوز تا حدي مشكلات اينچنيني دارد ولي توجه كنيم كه اين جشنواره هنوز جون نگرفته…. مثلا كنسرتهاي آريان به دلايل عجيب و غريبي مثل ترافيك، فوتبال و هزار و يك دليل نا معلوم ديگه كنسل شده!!!! فاجعه باشگاه انقلاب كه به قول محسن رجب پور اگه فقط يك شب از آن كنسرت برگزار ميشد ترس خيلي ها از موسيقي پاپ ميريخت…
  از ده شب كنسرت شب اول باران سيل آسا باريد همه چيز داغون شد ولي بچه هاي گروه و ترانه شرقي باز هم آمادگي اش را داشتند كه حداقل 4شب از برنامه اجرا بشه ولي….يا براي مثال چندوقت پيش احسان خواجه اميري در كانادا كنسرت داشت كه خدا رو شكر شنيدم بسيار عالي برگزار شد و با سلام و صلوات برگشتند ولي حدود 7سال پيش قبل از حضور آرياني ها پوسترها و تبليغاتشان در منچستر پاره شده بود و يه عده هم از ميان نمايندگان موسيقي ايران به دنبال پناهنده ميگشتند!!!!!! خيلي ها در سطح جهان موسيقي پاپ ايران را با آريان شناخته و ميشناسند همه اينها رو گفتم كه ثابت كنم بچه هاي آريان هم مثل هر هنرمندي با سختي هاي بسياري دست و پنجه نرم كردند اما الان واقعا اگه هر كدوم هنرمندان بخواهند اين سختي ها رو تجربه كنند مطمئنم كه 90% جا ميزنند… اعضاي آريان قابل احترامند اينو به عنوان يك هموطن هنر دوست ميگم…براي تك تك عزيزان هنرمند آرزوي موفقيت روز افزون دارم.

 513. ابراهيم گفت:

  az modiriyate site khaheshmandam sabkharo az ham joda konan,ghataan hameye khanandehaye ma azizan va doostdashtani,amma miyane mahe man ta mahe gardoon tafavot az zamin ta asemanast,sabkhaye motefavet roohiyat va sharayete senniye motefaveti mitalabe.

 514. bahareh گفت:

  به نظرم این آقایون از همه بهترن:
  سیامک خواهانی
  علی پهلوان

  موفقیت اینا فکر کنم به همه ثابت شده مگه اینکه نخوان پیشرفتشونو ببینن

  هنرمند واقعی کسیه که بتونه زیباترین بخش شخصیتش رو تو قالب محسور کننده ی هنر و در همه جای زندگیش به اجرا بذاره
  یه هنرمند نباید احساسش با دیدن کفشای پاره یا نو عوض شه،یکی باشه

 515. در جواب اقای امین:
  توی فکر کنم مجله ی همشهری جوان بود
  اگه یه اسکنر میداشتم همینجا واستون لینک عکسشو میزاشتم من چه میدونستم شما اصلا تو کار اخبار دنیای موسیقی نیستین
  ————————–
  خانم غزل:
  فکر کنم تو در درجه ی اول طرفدار ساسی مانکن هستی ولی اینجا چون میبینی زشته اسم اون بیاد میای از پهلوان تعریف میکنی
  چون شعر های ساسی مانکن هم پر از عشق و امیده
  ——————–
  اقا یا خانم حسام:
  لطفا در مورد کسی که خواننده ی مورد علاقتو معروف کرده درست صحبت کن
  و نگو اون واسه چاوشی اهنگ میسازه
  چون این از هر توهینی بزرگ تره
  پس لطفا خاموش باش تا ابروی یگانه رو نبردی
  ——————-
  خانم رها اریانی:
  اولا چه دلیلی داره پشت سر شخصیت بزرگی مثل چاوشی حرف بزنین
  من اگه کسی پشت سر کسی مثل محسن چاوشی حرف بزنه هیچ وقت اروم نمیشینم
  دوما:لقب پادشاه غم فقط مال سلطان محسن چاوشیه(king of sad)
  اگه باور نداری یه اهنگ به غم انگیزی
  قله ی خوشبختی-دور اخر-کم تحمل-عشق دو حرفی-صبوری-راه دشوار و… نام ببر(از هر البومش یکی گفتم)
  به دیگه لقب محسن چاوشی رو به کسی ندین
  ایران فقط 2 تا سطان داره
  1-سلطان عشق و احساس رضا صادقی(king of black)
  2-سلطان غم محسن چاوشی(king of sad)
  —————–

 516. رسول گفت:

  2- محسن چاوشی – رضا صادقی
  3- دور آخر – بخون امشب – دریاچه ی مرده همه از محسن چاوشی

 517. بهترینها:1علی پهلوان2استاد شجریان3شهرامناظری و بهترین قطعه صدای پای امید

 518. sepideh ariani گفت:

  سلام سال نو مبارک.سال خوبی داشته باشین.فقط وفقط آقای علی پهلوان چون ایشون از نظر خوانندگی.نوازندگی.ترانه سرایی .آهنگ سازی تک هستند ونظیر ایشون در ایران نیست.به قول بچه های آریانی ایشون با آهنگ صدای پای امید همه جا غوغا کرد.ایشون درسال قبل هم به عنوان بهترین ترانه سرا در ایران انتخاب شدند.

 519. محمد گفت:

  فقط بنیامین عزیز همین و بس

 520. امیر خباز گفت:

  آقا حسام چاوشی برای یگانه ملودی ساخته . نها کاری که یگانه برای چاوشی کرده شعر آهای خبر نداری و همخوانی باهاشه من که اینطور شنیدم شما اگر منبعی داری بزار چون ما طرفدار یگانه هم هستیم و براش احرام قائلیم

 521. سپیده آریانی گفت:

  آقای سجاد حیدریان فکر میکردم دیگه وقتی هوادارای آریان انقدر با احترام باهات حرف میزنن از بی احترامی ها و توهینات شرمنده شی ولی انگار نه انگار.هنوزم با بی ادبی تمام حرفاتو میزنی.به نظر من هر فردی از شخص مورد علاقش الگو میگیره.فکر کنم این طرز حرف زدنم شما از آقا سلطانتون یاد گرفتین.من نمیدونم شما چرا وقتی ما به علی پهلوان رای میدیم میسوزی.مگه ما گفتیم شما چرا به محسن چاوشی رای دادی که انقدر حرف میزنی.

 522. ناشناس گفت:

  این نظرسنجی کلا مشکل داره چون فقط عده ای خاص در اون شرکت می کنند.

  فقط طرفداران گروه آریان , چاوشی و چند نفر دیگه.
  کافیه مثلا طرفداران خواجه امیری بفهمن این نظرسنجی وجود داره تا نتیجه نهایی به کلی عوض بشه.

  من طرفدار گروه آریانم اما فکر می کنم بهترین فرد خواجه امیری باشه.

 523. لاله گفت:

  1.اول بنیامین بهادری2.بنیامین بهادری3.علی پهلوان بهتربن آهنگا هم :
  1.کجای دنیای2.رفیقا می گن3.شومینه

 524. لاله گفت:

  من قصد توهین ندارم ولی اینو به آریانی های عزیز می گم شما که این قدر سنگ گروه آریان رو به سینه می زنین مگه آریان یه گروه نیست ولی همه ی شما بی معرفتا فقط می کین علی پهلوان حتی یه نفر هم نگفت پیام صالحی،سیامک خواهانی،نینف امیر خاص اگر هم گفتین از هر 100 نفر یه نفر گفته.به نطر من شما باید اسمتونو بزارید xپهلوانی نه آریانی چون اگه گوش عزیزه گوشواره هم عزیزه.

 525. Rumi گفت:

  Hafez Nazeri & Shahram Nazeri

 526. آقا سجاد ببخشید که در بحثتون دخالت میکنم ولی دیگه قرار نیست شما هر چی لقب و صفت تو عالم موسیقی هست به خواننده مورد علاقتون بدین.دیگه همه این رو میدونن که سلطان غم ها لقب علی لهراسبیه.علی لهراسبی 90 درصد آهنگاش غمگینه.چون خواستین نام ببرم میگم:مرثیه-بعد رفتنت-سزامه-حس غریب-کوله بار و….بازم خواستین تا صبح براتون اسم میبیرم.اگر همشهری جوان رو که خودتون اسم بردین قبول دارین تو شماره 234 رو جلد مجله عکس علی لهراسبی رو انداخته بود و با تیتر درشت نوشته بود سلطان غم ها!!!علی لهراسبی دیگه معروف شده به غمگین و عاشقانه خوندن و هیچ کس نمیتونه این رو انکار کنه.با احترام زیاد به محسن چاووشی.

 527. خب واسه چاوشیم توی 100 جا دیدم همین لقب رو دادن توی همشهری,ترانه ی ماه یا توی سایت ها:مهر,موسیقی ما,خبر انلاین و…
  اگه لهراسبی 90% اهنگاش غمگینه چاوشی 100% غمگینه
  حتی توی شاترین اهنگاش برای مثال بازار خرمشهر شما شعرشو قشنگ گوش بدین میفمین غمگین ترین شعر البوم رو داره
  شما یه شعر از چاوشی بگو که شاد باشه اگه فقط یکی نام بردی اونوقت هرچی تو بگی قبول
  از نظر درصد غم هم بخوای حساب کنی مال چاوشی خیلی غمگین تره
  برای مثل اهنگی به غمگینیه قله ی خوشبختی رو اگه توی کل شعر های ایرانی پیدا کردی منم همه ی حرفاتو قبول میکنم
  از نظر توع صدا هم که صدای چاوشی دیگه اخرت غمه در حالی که
  لهراسبی صداش تقریبا نازکه و راحت میتونه یه اهنگ شاد بخونه
  اگه میگفتین سلطان عشق سلطان احساس یا هر چیز دیگه به من و هیچ کس ربطی نداشت ولی
  سلطان غم فقط و فقط لقب محسن چاوشیه که اثبات شده هم هست و همه چاوشی رو با غم صداش میشناسن

 528. MOHAMMAD گفت:

  VAGHEAN HICH GOZEENE E MONASEB TAR AZ MOHSEN CHAVOSHI PEYDA NAKARDEM

 529. الهه فروزان گفت:

  منم میگم علی لهراسبی

 530. معین گفت:

  محسن چاوشی

 531. پویا آریانی گفت:

  در جواب لاله:دوست عزیز.مسلما ما که طرفدار پروپاقرص آریانیم و با خود اعضای گروه در ارتباطیم یه چیزایی یدونیم دیگه.ببینین.تو آریان همه زحمت میکشن.ولی آقای پهلوان حکم سرپرست گروه و نماینده گروه رو دارند.در ضمن.اکثر شعرا و آهنگا و پیشنهادات گروه مال ایشونه.از جمله خوندن با کریس دی برگ و ایده های همین کنسرت آذر ماهشون تو تهران.از وقتی هم که نینف رفته از ایران اکثر کارا پای ایشون.همین دو آهنگ اخیر آریان که بعد از رفتن نینف منتشر شد:شعر و آهنگ و تنظیم واسه ایشون بود
  مهمتر ازهمه اینکه.ایشون از سالها پیش به نمایدگی از اعضای گروه همیشه مستقیما با طرفداران در ارتباط بودند و همیشه محبت دارند و به سواات ما جواب میدن و با حوصله تمام نظرات پروفایلشونو میخونن

 532. لیلا گفت:

  آقای سجاد سواد داری ؟؟؟ اگه داری بگو ببینم چطوری تا اینجا رسوندی و مردود نشدی؟؟؟؟؟؟؟ انشا الله با چاوششی محشور بشی. بهت بگم که این جا برای نظر سنجی هست نه اینکه پشت سر هم خیال بافی کنی.هرکی ندونه ، فکر میکنه تو ازچاوشی پول میگیری که اینجا خوابیدی و هی ایراد سخن میکنی آخه عزیز من همه اشتباه میکنن جز تو؟؟؟؟؟؟؟دیدی که تو تلیویزیون هم بهش تیکه انداختن هههههههه. همین را بگم که محسن چاوشی رو هیچ کس نمیشناسه …
  …..
  کی بود که آهنگ نشکن دلمو را ساخت وبا اون چاوشی را بزرگ کرد خب معلومه دیگه یگااااااااااانه

 533. احسان دلیری نیا گفت:

  فقط محسن چاووشی
  با اینکه آلبوم امسال محسن جان از آلبوم یه شاخه نیلوفرش خیلی ضعیف تر بود ولی چون طرفدارشم و چون صداشو دوست دارم هزاران بار تا حالا گوش دادم بازم میدم و بازم میگم … فقط محسن چاووشی

  …. آهنگ های حراج و بخون امشب از آلبوم امسال فوق العاده ریتمیک و قشنگ خونده شده بود … به امید اینکه این وزارتی ها به محسن هم مجوز کنسرت یدهند …………………

 534. منم خودم معتقدم که محسن چاووشی کاراش غمگینه.ولی خودش اینو قبول نداره.چون توی مصاحبش گفت کارهای من به هیچ وجه غمگین و تلخ نیستند.دلیل اینکه همشهری جوان رو اسم بردم این بود که دیدم شما خودتون ازش اسم بردید گفتم پس قبولش دارید وگرنه منم خیلی جاها دیدم که از علی لهراسبی به عنوان سلطان غم ها نام برده شده حتی همون سایت موسیقی ما که گفتید.اگرم گفتم 90 درصد آهنگاش به این خاطر بود که بعضی ها تا یه ذره ریتم تو آهنگا میاد اسمش رو شاد میذارن.علی لهراسبی آهنگ ریتمیک داره ولی شاد نیستند مثل دلواپسی.وگرنه علی لهراسبی اصلا آهنگ شاد نداره.در مورد آهنگ هم بعد رفتنت به شدت فضاش غمگینه و اگر غمگینتر از آهنگ قله خوشبختی نباشه با اون برابری میکنه.من از خیلی ها هم که پرسیدم علی لهراسبی گوش نمیدند چون غمگین میخونه ولی محسن چاووشی رو خیلی زیاد گوش میدند و اصلا اعتقادی به غمگین خوندنش ندارند.اگر شما معتقدی محسن چاووشی سلطان غم هاست علی لهراسبی هم دست کمی نداره پس هردو میتونن سلطان غم ها باشن.

 535. رضا گفت:

  محبوب ترین

  هنرمندترین فقط محسن چاوشی

 536. ساحل شریفی گفت:

  هنرمندترین شخصیت سال:علی لهراسبی

 537. عرفان گفت:

  بهترين و هنرمند ترين شخص موسيقي ايران
  فقط سيروان خسروي  .

 538. لادن گفت:

  به نظر من بنیامین بهادری تکه
  بهترین آهنگ هم به نطر من آهنگ بوی عیده که تو اولین کنسرتشون تو سالن همایش های برج میلاد خوندن

 539. sima گفت:

  ali lohrasebi

  ali lohrasebi ali lohrasebi ali lohrasebi

  ali lohrasebi

 540. اشکان موسوی گفت:

  … من رای خودمو به محسن چاووشی میدم کسی که از آلبوم نفرین باهاش بودم و پیشرفتشو به چشمای خودم دیدم محسن چاووشی کسی هست که هم از لحاظ خواندن هم از لحاظ آهنگسازی و هم از لحاظ تنظیم روز به روز در حال پیشرفته…

 541. میلاد عزیزی گفت:

  سلام
  1-محسن چاوشی 2- استاد شجریان 3- محسن یگانه
  در ضمن یه پیشنهاد داشتم برای مدیران این سایت :
  اگر یادتون باشه یه زمانی تو سایت همکارتون یعنی موزیک ما ایپی ها نمایش داده نمیشد و خیلی ها با چند اسم نظر میدادن ولی با نشون دادن ایپی ها این مشکل رفع شد منم پیشنهاد میکنم در کنار هر نظر ایپیش رو هم نشون داده شه تا شبهه ها برای بقیه مشخص شه
  ————
  پاسخ: البته حريم خصوصي كاربرانمون براي ما مهم است ولي بر روي پیشنهاد شما فکر می کنیم.

 542. tonge bolori گفت:

  شكي توش نيست ففففففففففققققققققققققطططططططططط محسن چاوشي

 543. حسام گفت:

  فقط محسن چاووشی

 544. dordaneh گفت:

  ملاک درستی و اصولی بودن آهنگ ها و ترانه هاست این که روشون کار بشه و اصولی ساخته بشه!!
  علی پهلوان گروه آریان

 545. آريان من گفت:

  علي پهلوان بهترينه هم از نظر آهنگ سازي ،ترانه سرايي،خوانندگي ،نوازندگي و تنظيم كردن،هم از نظر اخلاقي!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 546. همین لش16 گفت:

  ای ول فقط محسن چاووشی

 547. اسماعیل گفت:

  استاد شهرام ناظری به دلیل مطرح نمودن موسیقی ایران در سطح بین الملل و همچنین اجرای شاهنامه در معتبرترین سالن موسیقی کلاسیک دنیا کارنگی هال نیویورک

 548. الهام خسروی گفت:

  علی لهراسبی.
  چون نسبت به آلبوم مثلث خیلی پیشرفت داشت.

 549. مهتاب گفت:

  استاد شهرام ناظری : به دلیل اجرای شاهنامه فردوسی و کنسرتهای با شکوه،نو و خلاقانه ای که در سطح بین المللی و در بهترین سالنهای آمریکا و اروپا انجام داده و می دهد.

  بهترین قطعات هم قطعات شاهنامه(در کنسرت) و سفر عسرت استاد ناظری است.

 550. مژگان گفت:

  سلام به همه دوستاي عزيز شركت كننده و مسؤولين گل سايت يه شعر گفتم البته اونقدرا استعداد ندارم ولي خب يه چيزي شده قبلش هم به خاطر لوس بودنش معذرت ميخوام و اما…
  توي سايت موزيك ايرانيان//گذاشته شد يه نظرسنجي درباره هنرمندان//طرفدارا وقتي خبر رو شنيدن//بي معطلي توي اين سايت پريدن//هركسي راي خودش رو مينوشت//تا اينكه نظرسنجي بالا گرفت//طرفدار چاووشي با جون ودل دفاع مي كرد//طرفدار آريان با افتخار تلاش مي كرد//يكي مي گفت پهلوان//اون يكي مي گفت پهلوان نه آريان//يه عده ميگفتن هنرمندمون مدرك داره//يه عده مي گفتن هنرمندمون صدا داره//يه عده مي گفتن هنرمندمون سلطانه//يه عده مي گفتن هنرمندمون استاده//يه عده با چن تا اسم//در يه كار ناشايست//چن تا نظر گذاشتن//كه بعدشم لو رفتن//آخه چرا دو بار سه بار نظر ميديم//آخه چرا به ديگران فرصت صحبت نميديم//چرا بايد ديگرانو تحقير كنيم//آخه چرا مسؤول رو ديوونه كنيم(البته با عذر خواهي قبلي)//مسؤول اين اتفاق از اولش تا الان//از بس موهاشو كنده//ديگه مويي نمونده//اگه جاي اون بودم//سرمو به ديوار ميزدم//بازم ميگم مسؤول خوب ودقيق//سه تا نفس بكش تو الان عميق
  البته اين رو هم بگم كه قصد توهين به هيچ هنرمند خاص يا طرفداري رو ندارم بازم از مسؤول عزيز ومحترم عذرخواهي ميكنم موفق باشين

 551. kasra گفت:

  Behnam SaFavi
  ostad shajarian

 552. سیما گفت:

  محسن یگااااااااااااااااااانه
  سلطان پاپ ایران
  گناهی ندارم…….

 553. سمیرا(SAMIRA_222 گفت:

  فقط به خاطر تو (M)
  بهترین خواننده حمید عسکری

 554. مجتبی غفاری گفت:

  فقط بهنام صفوی و فرزاد فرزین

 555. شیدا گفت:

  سلام سال نو بر تمامی هم وطنان مبارک
  نظر من:

  استاد آقای محسن چاوشی سلطان قلب ها.محسن جان پیروز و سربلند باشی به امید حضور همیشگی شما در عرصه ی موسیقی ایران زمین…

 556. شیدا گفت:

  انتقادی در رابطه با نظر دهندگان گرامی درام این که واقعا چرا ما ایرانی ها نباید فرهنگ درست استفاه کردن از چیزی را یاد بگیریم جای سوال دارد؟از شما عزیزان خواسته اند که تنها نظر دهید چه با دلیل چه بی دلیل ،دلیلی ندارد که من بدانم چرا آقا یا خانوم ایکس فلان خواننده را انتخاب کرده است مهم اینه که به نظر هم وطنمم احترام بگذارم اما دوستانی که دلیل می آورند بدانند دلایلی را بنویسند که مرتبط با موسیقی باشد و مایه ی دلخوری و جنجال نشود که این نظر دهی به چت روم مبدل شود. این را فراموش نکنید که نباید به شخصیت هنرمندان عزیز بی احترامی شود و خدشه ای به این عزیزان وارد شود.چرا که همه برای موسیقی ایران تلاش می کنند و همه ی این عزیزان محترمند.با توجه به این که هر هنرمندی دارای هوادارانی است پس باید هم به حقوق خود احترام بگذارید و هم به حقوق دیگران.شما خود را به جای هنرمندان عزیز بگذارید از این کشمکش ها لذت می برید یا آزرده می شوید؟ پس انصاف را رعایت کنید. به خاطر نظر شخصی خود به کسی بی احترامی نکنید.کسی را رنجیده نکنید. دوستان عزیزم چند نکته قابل توجه است:

  1- همه ی ایرانیان عزیز در این نظر سنجی شرکت تمی کنند پس نباید جواب نظر سنجی را به همه ی ایرانیان تعمیم داد پس دیگر جای بحث بین عزیزان نخواهد ماند.

  2-همه ی افراد طرفدار چندین خواننده هستند که تنها در این جا اسم برخی از آن ها برده می شود.و این دلیل بر بد بودن سایرین هنرمندان نمی شود.و حتی برخی افراد بنابر دلیل خود در این نظر سنجی یکی را اپنتخاب کرده ام این دلیل نمی شود که هوادار خواننده ی مورد نظر شما نیست.

  3- عزیزان کاری نکنید که هنرمندان عزیز رنجیده شوند از داشتن چنین هوادارانی. با تشکر و سپاس از شما دوستان عزیزم تمامی نظرات برایم محترم اند.سالی خوبی و مملو از شاذی را برایتان آرزومندم.نظر خود را قبلا فرستاده ام. دوستتان دارم. جاوید باشد ایران زمین و نسل آریایی. شیدا از اصفهان

 557. حسنی گفت:

  محسن چاوشی:متفاوت ترین،حرفه ترین،محبوب ترین،متواضع ترین،مظلوم ترین،جذاب ترین،نوآورترین،کامل ترین،صبور ترین، . . . . . . :بهترین

 558. نگار گفت:

  1. استاد محمد رضا شجریان (خسرو آواز ایران)
  2 . استاد شهرام ناظری (شوالیه ی آواز ایران)
  3. محسن چاوشی (مرد نجابت و اندوه ِ سرزمین پاکم)

 559. به نظر من هنر باید به روز باشه.خلاقیت و نو آوری داشته باشه…علیرضا یک هنرمنده…چون هم سبک و ریتم و شعر و صداش و ملودیش جدید و تکه…آلبوم حلقه علیرضا اردیبهشت 89 میاد

 560. احسان غفاری گفت:

  فقط و فقط علی لهراسبی.

 561. وحید گفت:

  من به محسن چاووشی رای می دم نه به خاطر صدای زیباش.
  بلکه به خاطر اخلاق حیرت انگیزش.در بین خوانندگان ایرانی تنها کسیه که دوست نداره مردم تو خیابون بشناسنش

 562. Ina Hame Ke Mojazan Pas Zirzamini Chi? گفت:

  Ina Hame Ke Mojazan Pas Zirzamini Chi?

 563. Eblis گفت:

  Only Mohsen Chavoshi king of Tanhaei

 564. جواد فرهادی گفت:

  بدون هیچ شکی محسن چاوشی بهترین خواننده و اهنگساز و شخصیت در چند ساله اخیر کسی که فقط به واسطه اهنگا و صدای فوق العادش تونست خیلی ها رو دلباخته و عاشق خودش کنه نه با قیافه و عکس و ویدیو و مصاحبه های جورواجور

 565. اشکان گفت:

  چه جالب از کی حریم خصوصی کاربران براتون مهم شده ؟
  یکی گفت ایپی ها رو نمایش بدید گفتید اینو
  تو همین ورژن قبلی سایت یعنی موزیک مگزین ایپی نظر دهنده ها نشون داده میشد اون موقع حریم خصوصی کاربرا براتون مهم نبود ؟

 566. جوجو گفت:

  سلام.وقتتون به خیر..

  1>به نظر من هنرمند باید یه هنر واقعی رو ارائه بده و اصلا به دنبال شهرت نباشه…هنر واقعی هم هنریه که به دل بشینه..حتی به دل یه نفر
  2>بنیامین بهادری.سیدفرید احمدی.گروه آریان3>عشق آدم کش(ترانه سرا:سیدفریداحمدی)بوی عیدی(ترانه سرا:سید فرید آحمدی)عاشقی با تو(خواننده:بنیامین)

 567. setare گفت:

  faghat hamidddddddd askariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 568. فقط و فقط و من تاکید میکنم : محسن چاووشی عزیز – محسن جان امدی از راه دوری . . .

 569. چاووش گفت:

  خواننده: محسن چاووشی…
  آهنگساز: محسن چاووشی…
  تنظیم: محسن چاووشی و محمدرضا آهاری…

 570. SIAvash گفت:

  1-محسن یگانه
  2-رضا صادقی
  3- فریدون آسرایی

 571. بی تو با تو گفت:

  only arian band for ever ….
  Ali Pahlavan is best

 572. مهدی گفت:

  فقط و فقط محسن چاوشی
  صدای حقیقی عشق

 573. رضا گفت:

  1-محسن چاوشی 2-امین حبیبی

 574. شیدا گفت:

  1.محسن یگانه آخر صدا ،سلطان پاپ
  2-رضا صادقی
  3-شادمهر
  4-فریدون آسرایی

 575. Shima گفت:

  1.Ali pahlavan be khatere ahange sedaye paye omid
  2.ehsane khaje amiri be khatere sedaye bi naziresh
  3.Ali lohrasbi be khatere ahange ghafel va badazraftanet

 576. کتایون گفت:

  اقای علی پهلوان خواننده گروه اریان

 577. RadioBiZ گفت:

  شهرام ناضری
  روزبه نعمت الهی
  علی لهراسبی

 578. ساجده گفت:

  فقط حمید عسکری . . .و دیگر هیچ . . .

 579. سوگند گفت:

  1.اقای علی بهلوان با دلشون با عشقشون میخونن و شعر میگن مثل بقیه نیستن که هزار کار بکنن بعد برای عشق بخونن.علی بهلوان هم بسیار هنرمند اند هم اقا و سنگینو تحصیل کرده.وواقعا قدر نشناسی که با این همه افتخاری که اریان کسب کرده بهشون…
  2.علی بهلوان 3.صدای بای امید

 580. MARIPOSA گفت:

  1)هنرمند کسیه که ترانه هاش مفهوم دار باشه..
  2)بنیامین بهادری.احسان خواجه امیری.سیروان خسروی3)بوی عیدی.آره(سیروان خسروی).عشق آدم کش

 581. به نام حضرت دوست كه هر چه داريم از اوست هميشه و همه جا تو هر كجا ه قدم گزارى بالاخره نوع متفاوتى از موسيقى مى شنوى چه سنتى چه پاپ چه رپ چه … همه و همه در جايگاه خودشون عزيز و والا اند و هر انسانى متناسب با سليقه ى خود آهنگ و موسيقى مورد نظر خود را انتخاب مى كند ، به سليقه ى يكديگر احترام بگذاريم و در صدد تخريب شخصيت ديگران و يا خداى نوكرده توهين به ديگران ، جامعه ى موسيقى و هواداران و خود موزيسين ها نباشيم ! ايرانى شايسته ى بهترينها است ، احترام و ادب را هميشه رعايت كنيم عزيزان !
  قطعه ى مورد نظر من صداى پاى امید است ! شاد باشید و همیشه پیروز !

 582. پريسا جون گفت:

  كسي به جز بهنام صفوي اول نيست شايد بگويم زيباترين و جذاب ترين ترانه اي كه شنيده بودم عشق من باش و اي جان بود… آدمي هست كه خيلي با احساس ميخونه

 583. narsis گفت:

  با يك دنيا مهر… ♥ مجيد اخشابي عزيز…♥

 584. شرمينه رضايي گفت:

  با سلام

  نفر اول : محسن چاوشي نفر دوم فرمان فتعحليان

 585. امین حیدرخانزاده گفت:

  1.استاد محمدرضا شجریان

 586. هانا گفت:

  به نظر من بنیامین بهادری تکه
  بهترین اهنگ ها هم
  1. بوی عید
  2.رفیقا می گن 3.عاشقی با تو

 587. ارزو گفت:

  فقط بنيامين بهترين اهنگ ساز و بهترين خواننده و فريد هم بهترين ترانه سرا

 588. مهرداد گفت:

  رضا صادقی

 589. سحر گفت:

  خواننده خوب باید دارای این مشخصات باشد:

  صداش خوب باشه

  ملودی موسیقیش زیبا باشه صداش روی موسیقی بشینه ترانه اش دارای شعر قوی باشد ترانه را ازته دل بخواندوبه آن اعتقاد داشته باشه اژ جاروجنجالها وحواشی پرهیز کنه (که اکثر هنرمندها از این کارهالذت میبرن) برای کاراش ارزش قایل باشه با این حساب بهترین خواننده وبهترین اهنگسازمحسن چاوشی است او با اینکه میدونه مطرحترین ومحبوبترین خواننده است هیچوقت نخواسته خودش رانمایش دهدوهمیشه میخواهدکه در محیطی آرام به فعالیت بپردازد. فقط محسن چاوشی ” بهترین تراکهای ژاکت : دور آخر-بخون امشب-خنده

 590. mosafer گفت:

  .::محســـــــــــــــــــــــــن یـــــــــــــــــــــــــــگـــــــــــــــــــانه::.

 591. نويد گفت:

  بي شك تك بلبل اوازه خوان موسيقي ايران كه بيش از پنج دهه بر شاخسار هنر اين مرز و بوم طلايه دار بوده است استاد شجريان بوده و بس.و ايشان با انتشار البوم رندان مست در شصدونهمين بهار زنگي خويش نشان دادند كه براي هميشه جاودانه خواهند بود.

 592. شایان گفت:

  ████ فقط رضا صادقی ████

 593. هستی گفت:

  علــــــــــــــــی لهراسبـــــــــــــی

  تاثیر گزارترین:
  دلنوازان و بعد رفتنت

 594. فاطمه گفت:

  این که معلومه خب همه هم میدونن
  بنیامین بهترینههههههههههه واقعا هنرمند و با شخصیت

 595. Mohammad گفت:

  be nazare man behtarin honarmandaye iran be tartib:1-ostad Nazeri.2- ostad Alizade va 3- ostad Shajarian hastand

 596. سارا گفت:

  faghat hamid askari………………askariii

 597. سینل گفت:

  فقط منتظر دل به جاده داده محسن چاووشی. محسن جان عشق منی.

 598. حسین گفت:

  بدونه شک یاسسسسسسسسسس سلطان رپر فارس هنرمنترین بوده شک هم نکنید

 599. mohamad گفت:

  soltane mosigi fagat moooooooooohhhsssssssssen yyyyyyyyyyeeeeeeeeeegggggaaaannnneeeeehhhhhhhh

 600. rasoul گفت:

  1-رضا صادقی سلطان مشکی و پاپ

  2-رضا صادقی سلطان مشکی و پاپ3-رضا صادقی سلطان مشکی و پاپ

 601. ali گفت:

  به نظر من رضا صادقی بهترینه

 602. saeid گفت:

  با تشکر از مدیریت سایت از برگزاری نظر سنجی نظر من فقط رضا صادقی

 603. sorosh گفت:

  مـــــحـــــســــــن یـــــــــــــگـــــــانــــــه

 604. M@soud گفت:

  ترانه،احساسي عاشقانه،با صداي محسن يگانه

  ” فقط محسن يگانه “

 605. رضا گفت:

  هنرمند یعنی رضا صادقی
  چون مردمیه
  با پول و ثروت باباش به اینجا نرسیده بچه وزیر هم نبوده که باباش بگه باباجون برو بنزتو بفروش یه البوم بزن
  واقعا تلاش کرده به اینجا رسیده حتی معلولیتشم نتونسته مانع از ستاره بودنش بشه
  واسه موسیقی ارزش قایله چرت و پرت تحویل مخاطبانش نمیده
  از نظر ظاهر هم واقعا یه الگو واسه همه جوون های ایرانی محسوب می شه
  واقعا به معنای واقعی کلمه هنرمند هست در مورد محبوبیتش هم فقط کافیه یه بار برید کنسرتش اونوقت می فهمید بیشترین اجرای زنده و بیشترین جمعیت برای کنسرت های سلطان مشکی پوش هست

 606. پدرام گفت:

  فقط سلطان بی بدیل موزیک پاپ ایران محسن چاوشی نیازی به گفتن نیست که محبوب ترین و پرطرفدارترین خواننده ایران اونه رضا رشیدپور هم تو وبلاگش نظرسنجی گذاشته با اختلاف زیادی محسن چاوشی مثه همیشه اوله
  http://www.rezarashidpour.blogspot.com/

 607. هومن گفت:

  سلام . به نظر من هنرمند کسیه که به واسطه ی هنرش خودش و نگیره . البته این یکی از فاکتوراست و فاکتورهای زیادی مثل احساس .کلیشه ای نبودن در کارها . استعداد و … وجود داره که در این بین محسن یگانه دارای همه ی این خصوصیات هست .
  همچنین علی پهلوان و گروه آریان هم این فاکتورارو دارن .
  بقیه ی خواننده ها معمولا فقط تو سالای اول اینجوری هستن اما محسن همیشه مردمی . با احساس و دارای کارای خیلی خیلی تک و مثل خودش یگانست .

 608. دانش LB گفت:

  به نظر من هنرمند کسی است که با تمام وجو و با احساس و روح هنری کار کنه و از نظر حرفه ایی به نظرم یک خواننده حداقل باید یا آهنگساز هم باشه یا ترانه سرا تا بتونه یه هنرمند باشه

  به نظر من در زمینه موسیقی پاپ سال 88 بهنام صفوی با آلبوم عشق من باش بهترین بود و واقعا” خودشو خوب نشون داد و اثبات کرد و در زمینه سبک رپ که خودم در این زمینه فعالم و فکر میکنم دیگه جای خودشو در موسیقی داخلی باز کرده سروش لشگری (هیچکس) با بازی در فیلم کسی از گربه های ایرانی خبر ندارد و تک آهنگ یه روز خوب میاد هنرمندی خوب بود و همچنین آلبوم سیران خسروی هم در این سال آلبوم قوی و هنرمندانه ایی بود
  به نظر من آهنگ بی قرار از بهنام صفوی و یه روز خوب میاد از هیچکس و خدایا از علی لهراسبی خوب بودن گرچه آهنگهای خوب دیگه هم بوده

 609. سمیرا گفت:

  سال نو مبارک استاد شجریان و احسان خواجه امیری.
  بهترین اند

 610. اشکان گفت:

  با سلام به نظرم اگه سال 88 را از تظر آلبوم بررسی کنیم 14وساعت 9وعشق من باش و کما2 خوب بودند از نظر کنسرت هم آریان پس من میگم
  :

  1.آریان:کنسرتهای موفق و کارهای انسان دوستانه ارتباط خوب با طرفداران
  2.سیروان:آلبوم و کنسرت موفق
  3.علی لهراسبی 4.بهنام صفوی:پدیده ی سال 88 5.حمید عسکری

 611. احسان گفت:

  ● رضا صادقی ● ناصر عبداللهی ● احسان خواجه امیری

 612. Amirhosein گفت:

  ( اصیل : محمدرضا شجریان ) ، ( پاپ : رضا صادقی ) ، ( راک : رضا یزدانی )

 613. دارابي گفت:

  1- استاد شهرام ناظري
  2- استاد حسين عليزاده
  3- استاد كيهان كلهر

 614. همه خوانندگان به جای خودشون همشون خوب هستن چه پاپ چه سنتی فرقی نمیکنه من سلطان موسیقی ((( رضا صادقی ))) انتخاب می کنم احساس می کنم کلام و خوندنش خیلی منو تحت تاثیر قرار میده

 615. یک طرفدار گفت:

  چشم دیدار بنیامین هیشکی نداره ولی ماشالله این قدرکنسرت هاش ترکونده که جای بحثم نیست الان هم تو رکنسرت امریکا وکانداش شروع میشه ها همه نوازده هاهم امریکایی هستن حالا شما هی بشینید بحث کنید عشق است بنیامین فقط همین

 616. تمام نظرات را خوندم.

  اين نظرسنجي با بقيه فرق داره. آقاي مولائي از دلسوزان موسيقي هستند…. با احترام نسبت به همه ي عزيزان و هنرمندان خوب کشورمون:
  بنيامين بهادري (نه به صرف اينکه من مدير سايت هوادارانش هستم،نه) به خاطر هنر ومنطق هنريش
  محسن چاووشي

 617. sara گفت:

  faghat benyamin bahadori
  soltane musighiye pape iran

 618. فقط سلطان پاپ محسن یگانه
  منتظر آلبوم انفجاری ایشون در این ماه هستیم…….

 619. مهسا گفت:

  واسه چي نظر سنجي ميكنيد وقتي ميدونيد كي تو ايران حرف اول موسيقي رو ميزنه؟بنيامين بهادري بهترين خواننده در ايران و كسي كه كنسرتهاش بي نظيره

  فقط و فقط و فقط بنيامين

 620. AmirHossein گفت:

  با اینکه بابک جهانبخش در سال 88 آلبوم جدیدش منتشر نشد اما به نظر من بهترین هنرمند ایران در زمینه موسیقی پاپه…

  هنرمندی که به جز خوندن با اون صدای مخملی و لطیف و زیباش آهنگساز فوف و العاده و توانایی هم هست… اینم بگم که ترانه آهنگ چقدر سخته رضا صادقی رو بابک جهانبخش به زیبایی هر چه تمام تر سروده…

 621. farhad گفت:

  – استاد محمدرضا شجریان
  2- استاد شهرام ناظری

 622. فرزاد گفت:

  حرف اول و آخر موسیقی تو دنیا رضا صادقی می زنه . به خدا سلطان : [[[ یک کلام نظر من رضا صادقی ]]]

 623. فرهاد گفت:

  1- محسن چاوشی
  2- محسن چاوشی
  3- محسن چاوشی
  تو وبلاگ رضا رشیدپورم محسن چاوشی اول شد :
  پنج نفر برتر

  یک ….. محسن چاوشی ….. 1061 ….. 29 درصد

  .

  دو …….. محسن یگانه …….. 692 ….. 19 درصد

  .

  سه ….. احسان خواجه امیری 683 ….. 17 درصد

  .

  چهار ……. محمد اصفهانی ….. 224 ……. 6 درصد

  .

  پنج ………. رضا صادقی ………145 ……. 4 درصد

  http://rezarashidpour.blogspot.com/

 624. مهرناز گفت:

  بهترین خواننده ایران بابک جهانبخش هست. بابک جهانبخش تمام خصوصیات یک هنرمند واقعی رو داره. BaBak Jahanbakhsh

 625. ساسان گفت:

  بدون شک محسن چاوشی

 626. سپیده گفت:

  1.محسن یگانه
  2.محسن یگــانه
  3.محسن یگــــانه
  4.محسن یگــــــانه
  5.محسن یگــــــــانه

 627. حامد رضوان مهر گفت:

  فقط دو هنرمند واقعی تو موسیقی ایران داریم اون دو هم بی شک استاد شجریان و محسن چاوشی هستند

 628. مانلی گفت:

  1.هنرمند یعنی که بتونه به بهترین شکل یه احساس و (غم یا شادی یا…) تو مخاطب آثارش به وجود بیاره…
  2.بابک جهانبخش-علی لهراسبی 3.احسان خواجه امیری
  3.دریا(موسیقی فیلم دو خواهر) 2.کوه 3.دیگه دیره(فرزاد فرزین)

 629. rff گفت:

  مــــــــــــــــــــحسن یگانــــــــــــــــــــه

 630. امیر گفت:

  به نظر من بهترین در ایران بابک جهانبخشه. هنرمندی توانا و لایق.
  … بابک جهانبخش…

 631. saqi گفت:

  سلام
  نظر منم اینه خواننده بتونه احساس به مخاطبش ارائه کنه به نظر بابک جهانبخش بی نظیره و بعد اقای لهراسبی

  اهنگ مد نظرمم دریا (2 خواهر ) و کوه هست

 632. sanaz hasani گفت:

  salam rastesh man aslan az benyamin khosham nemiyoomad ta in ke be zoor e khaharam raftam koncertesh amma oon ja bood ke fahmidam vaghean ta alan saram kolah rafte ke azash khosham nemioomade alan vali asheghesham . dooset daram benyamin

 633. sanaz hasani گفت:

  vali be nazar e man va khaharam ke yeki az asheghaye benyamin e , benyamin betarin va ba ehsas tarin khanandast

 634. niyoosha گفت:

  فقط و فقط بنیامین./

 635. محمد دیهیمی گفت:

  استاد محمد رضا شجریان – استاد حسین علیزاده – استاد کیهان کلهر- کامکارها-

 636. Soha گفت:

  ای ملت موسیقی داره داد میزنه رضا صادقی شما فکر کجایید …

 637. 1 محسن چاووشی 2 شهرام ناظری

 638. رضا صادقی گفت:

  GOD OF MUSIC : Only Reza Sadeghi

 639. مهسا گفت:

  اول یه سلام گرم خدمت مدیریت محترم سایت و بقیه دوستان…
  1.به نظر من هنرمند
  واقعی باید تو کارش نمونه باشه!بیشتر مردم دوسش داشته باشن چون وقتی مردم یه هنرمندو دوست دارن معنیش اینه که اون هنرمند تونسته تو کارش موفق باشه…حالا اینکه بعضی از دوستان میان و کلا”شخصیت و هنر این هنرمندارو زیر سوال میبرن واسه اینکه کسی و که خودشون دوسش دارن و بزرگ کنن اصلا”کار درستی نمی کنن… 2.هنرمند محبوب من بابک جهانبخش هستش چون هم صداش خوبه هم آهنگسازیش…..فقط بابک جهانبخشه که همه کاراشو گوش میدم و واقعا” هم لذت میبرم…

 640. 1.تعریف من از یه هنرمند واقعی شامل این میشه که باید مردمی باشه و با طرفدارانش ارتباط داشته باشه…باید به نظر مخاطبانش احترام بذاره…آهنگ هایی که روی اونها کار می کنه رو می تونه با توجه به سبک روز بسازه…احساس مهم ترین چیزیه که تو هر اثری باید وجود داشته باشه و فکر کنم همه این ویپگی ها و حتی خیلی بیشتر از اینها توی فردی به نام علی پهلوان پیدا میشه!

  2.علی پهلوان-علی پهلوان-علی پهلوان

 641. بهارک گفت:

  خواننده: بنیامین بهادری

  ، آهنگساز: بنیامین بهادری ، ترانه سرا: فرید احمدی ، آلبوم: 88 (بنیامین)

 642. cut گفت:

  به نظر من محسن یگانه

 643. معصومه گفت:

  خواننده: بنیامین

  اهنگساز: بنیامین

 644. در ابتدا لازم می دونم بگم که من مطئنا فیلسوف هنر نیستم حتی بی تعارف نه فیلسوفم و نه هنرمند با فلسفه کمی آشنام و از اون کمتر با هنر(مدت کمیه که نواختن سازی رو شروع کردم)
  اما درک و تعریف من از هنر : به نظر من هنر قدرت و توانایی انتقال پیام از اون بشتر تفکر و از همه اینها بیشتر احساسات است پس طبیعتا هنرمند رو هم کسی می دونم که نسبت به عوام توانایی بشتری در  انتقال احساس و تفکر و پیام داره.
  اما هنزمند سال :انگار منظور شما در زمینه موسیقی و اون هم در ایران بوده .الان که فکر می کنم شخص خاصی رو نمی تونم مطمئن باشم که شایسته این عنوان باشه واحیانا من بشناسمش ولی اگه قرار باشه اسمی رو همینطوری بگم : محسن نامجو
  در ضمن به نظرم تعریف خودتون خیلی آرمانگرایانه است و در اینجور بحثها آرمانگرایی آفت!!! (موتسارت قطعات زیادی رو بابت پول نوشته یا …. اما این مسایل چیزی  از ارزش  آثار این غولهای هنری!! رو کم نمی کنه)(من به عنوان مخاظب به تاثیر اثر در خودم توجه میکنم نه انگیزه هنرمند)

 645. سپیده آریانی گفت:

  فقط علی پهلوان گلم

 646. kimia گفت:

  سال نو همه ی یگانه ای ها مبارک
  سال نوی بقیه هم مبارک

  “محسن یگانه”
  “mohsen yeganeh”
  صدای ماندگار
  صدای دلنشین
  صدای …..

 647. Bahareh گفت:

  به نظر منم هنرمند واقعی یعنی بابک جهانبخش
  از هر لحاظ و توی هر زمینه ای که بخوای در نظر بگیری بهترینه
  هم خیلی حرفهای کار میکنه هم خیلی با احساسه و مهم اینکه موقعی که آهنگاش را گوش میدی این حس بهت منتقل میشه
  صداش خیلی خیلییییییییییییییی قشنگه ازلحاظ آهنگسازی هم که کارش حرف نداره…
  هر چی هم ازش بگش کم گفتی

  فقط بابک جهانبخش

  زنده باد سلطان احساس بابک

 648. mihan گفت:

  1- محسن یگانه
  2 – فریدون آسرایی

 649. Mohammad گفت:

  1:Benyamin
  2:Nariman
  Be nazare man honar yani darke manavi,yani padid avardane asari ba hese manavi.
  honarmand kasi hast ke betone az khalaghiayte khodesh estefade bokone,honramand be nazare man zatie.

 650. amirali گفت:

  ………………………………………………….. فقط و فقط محسن يگانه

 651. سعيد از قزوين گفت:

  1.سنتي سالار عقيلي-2.پاپ امسال بهنام صفوی ولی در کل تو موسیقی پاپ محسن یگانه فقط و فقط و فقط و… سلطان محسن يگانه.چون آهنگ ساز فوق العاده ايه به طوريكه هر دو ملودي آغاز و پايان سريال دلنوازان از محسن بود و اين دو آهنگ به همراه تيتراژ نشان بي نشانها تو ترانه ماه جزء 7 تيتراژ برتر سال شد.درباره صداش ديگه صحبت نميكنم چون جاي صحبت كردن نداره

  محشره.شعر هاشم كه…

 652. معین گفت:

  خوانندگان به ترتیب : [ رضا صادقی ] – [ محمد اصفهانی ] – [ مرحوم ناصر عبداللهی ]

 653. بندری ها یک صدا ← درود بر رضا صادقی

 654. Bahareh گفت:

  به نظر من بابک جهانبخش از همه لحاظ بهترین هو خیلی ه محرفه ای کار میکرنه کاملا کارش را بلده و موسیقی را میشناسه
  اون به چیزی که میخوانه و کاری که میکنه اعتقاد داره و کاملا از ته دلش میخوانه.
  بابک خیلی با احساس میخوانه و موقع گوش کردن به آهنگ هاش کاملا این حس به شنونده منتقل میشه
  در هر زمینه آهنگسازی و خوانندگی که بخوای در نظر بگیری
  میشه بابک را به عنوان بهترین در نظر گرفت
  من رایم به بابک جهانبخش سلطان احساس موسیقی پاپ…

 655. omid گفت:

  1.بنیامین

  2.رضا صادقی

 656. hosein amrolahi گفت:

  استاد محمد رضا شجریان – استاد حسین علیزاده

 657. majid godarzi گفت:

  be nazare man tamae khanendegan be nobeye khod khob hastand.
  faghat on hesi ke be ma midahand fargh mikone

 658. lovergirl گفت:

  بنظر من بابک جهانبخش همیشه بهترین هنرمند بوده و هست.درسته که سال 88 آلبومی نداشت اما باز هم من به بابک رای میدم چون همیشه به کارش مسلط بوده و کاملا باموسیقی آشناست و با تمام وجودش میخونه.واقعا شایسته ی بهترینه.
  یه هنرمند واقعی باید بتونه با صداش حتی با صدای نفسهاش احساسشو به مخاطباش منتقل کنه. یه هنرمند واقعی نباید یه چیز خاص و غیر معمولی باشه بلکه برعکس باید چیزی باشه که با احساست شناخته شده ی مردم هماهنگی داشته باشه . یه خواننده ی واقعی باید بتونه احساساتشو به خوبی با مخاطباش تقسیم کنه و بنظر من صدای قشنگ و فوق العاده با احساس بابک جهانبخش تمام این خصوصیات و تمام خصوصیات دیگه ی یه خواننده ی عالی را داره.
  خلاصه اینکه بابک هم صداش عالیه و هم بقیه ی هنرهاش ازجمله آهنگسازی.
  واسش آرزوی موفقیت روز افزون دارم.

 659. lovergirl گفت:

  راستی یادم رفت بگم که از بین آهنگها هم من تمام آهنگهای فیلم دو خواهر را که با صدای زیبای بابک جهانبخش خوانده شدن خیلی دوس دارم مخصوصا آهنگهای پناهم بده/ تیک و تیک/ دریا

 660. مهسا گفت:

  بزم میگممممممممممممممممممممم

  بابک جهانبخش بک جهانبخش بابک جهانبخش

 661. رژین گفت:

  خواننده:بنیامین

 662. sheida گفت:

  بهترين خواننده ي سال علي پهلوان است

 663. ماهک گفت:

  1.بنیامین

  بهادری

  2.استاد شجریان

 664. melina گفت:

  فقط بــــــــــــــــــــــابک جهـــــــــــــــــــانبخش

 665. hami گفت:

  نباشی کل این دنیا واسم قد یه تابوته
  نبودت مثل کبریت و دلم انبار باروته

  جاست محسن یگانه .

  هرکی هم شک داره بعد اومدن آلبوم و میفهمه دنیا دست کیه! ؟

 666. ezrail گفت:

  فقط محسن یگانه
  البته حامد هاکان هم در سال 88 ترکوند
  ظهور و رشد سریع خوانندگانی مثل مرتضی پاشایی و بهنام صفوی هم مثال زدنی بود

 667. ميثم05 گفت:

  1.حميد عسگري 2.محسن يگانه 3.علي اصحابي

 668. دارا گفت:

  به نظر من علی پهلوان فرد شایسته ای برای این مقام است .از این که رای من مورد نظر واقع خواهد شد سپاس گذارم.

 669. emperatoor گفت:

  آهنگ “همه چی آرومه” به نظر من تاثیر گذار ترین آهنگ سال بود

  1-بهترین خواننده از نظر من “امین حبیبی ” بود

 670. نیوشا گفت:

  1-علی لهراسبی2-بهروز صفاریان3-روزبه بمانی

 671. rasool گفت:

  سلام
  بنظر من شخصیت از همه چیز مهمتره در درجه اول

  بهترین خواننده از نظر من 1-محسن چاوشی2-محسن یگانه3-محسن یاحقی-

 672. پیام گفت:

  به نظر من هنر وقتی قشنگه که در کنار انسانیت و آزادی خواهی باشه

  بهترین خواننده از نظر من 1- ندا 2- سهراب 3- ترانه و هر انکه صدای گوشنواز سبز دارد

 673. فرناز گفت:

  هنرمندترین شخصیت:علی لهراسبی

 674. میلاد عشق گفت:

  با درود.واقعا متاسفم واسه بعضی دوستان که معنای هنرمند رو درک نمی کنن. 1.زنده یاد پرویز مشکاتیان2.محمد رضا شجریان3.داریوش اقبالی.

 675. آرمیتا گفت:

  1-علی لهراسبی2-علی لهراسبی3-علی لهراسبی

 676. مریم گفت:

  هنرمند موسیقیدان عزیز : آقای سیروان خسروی

 677. نسیم قائمی گفت:

  علی لهراسبی

 678. پیمان گفت:

  بنیامین بهادری

 679. گمنام گفت:

  داداش محسن خودم . بهترین خواننده . آهنگساز و شاعر . درکل یگانه ی یگانه است .

  محسن یگانه.

  این cd رو بخر! به همتون ثابت میکنه .

 680. سیما گفت:

  علی لهراسبی هم صدای خیلی زیبایی داره و هم کارهای زیبایی میخونه.

 681. پگاه گفت:

  1.سهراب پاکزاد ……> این چه حسیه؟

 682. آیدا گفت:

  1-علی لهراسبی2-مونا برزویی3-عبدالجبار کاکایی.
  1-کوه2-دلنوازان3-سزامه

 683. عبدالرضا گفت:

  فقط علی لهراسبی

 684. مهرنوش آقاجانی گفت:

  فقط علی لهراسبی

 685. مسعود گفت:

  بابک جهانبخش و یگانه

 686. سوگل گفت:

  علی لهراسبی.چون هم شعراش زیباست.هم به مخاطبش اهمیت میده و اهل غرور و تکبر نیست.

 687. نام آلبوم زیبای محسن یگانه
  منتظریم

  آن لی مــــــــــحســـــن یــــگانــــــــــــه

 688. مهدخت گفت:

  علی لهراااااااااسبی

 689. ساناز گفت:

  حمید عسکری و بهنام صفوی همین و بس.

 690. الهام گفت:

  1-بابک جهانبخش

  به نظر من بابک صدای خیلی خوب و گیرایی داره و صداش به دل می شینه .و احساس خیلی خوبی داره . 2-فرزاد فرزین

 691. mehdi گفت:

  فقط سلطان پاپ محسن يگانه……كار لهراسبي و خراطها هم خوب بود.

 692. ناشناس گفت:

  استادناظری
  استادشجریان

 693. مهدی گفت:

  به نظر من بنیامین بهادری بهترین خواننده ایرانه
  کسانی هم که به حمید عسگری رأی دادن بدونن که حمید عسگری کارش تقلید از بنیامینه
  سعید آسایش هم که با آهنگ نازی نازی بنیامین خیلی محبوب شد
  فقط بنیامین

 694. هادی گفت:

  سلام؛

  به نظر من هم بهترین خواننده های ایران به ترتیب امتیاز آقایان:

  1. علی پهلوان

  2. احسان خواجه امیری

  3. علی لهراسبی

  هستن

  با تشکر

 695. یلدا قدیمی گفت:

  هیچ کس مثل “علی پهلوان”خواننده خوش صدا و دوست داشتنی گروه آریان شایسته این مقام نیست.

  هم به دلیل صدای خوش و زیبا هم به خاطر اخلاق خوش…..فقط “علی پهلوان”

 696. :: این cd رو بخر ::
  هنرمندی جز محسن یگانه نمیتونه باشه
  اولین آلبوم سال 1389

 697. کرماشان گفت:

  1)استاد شهرام ناظری
  2)گروه شمس
  3)استاد شجریان

 698. برديا گفت:

  با سپاس از شما

  1- استاد شجريان
  2- استاد ناظري

 699. RadioBiZ گفت:

  شهرام ناضری
  سیاوش قمیشی
  بنیامین بهادری

  بوی عیدی (بنیامین) 

 700. MAMATIR گفت:

  1:محسن چاوشی

  بهترین قطعه
  1:ستاره حمید عسگری
  2:بخون امشب چاوشی
  3:مسافر اصحابی

 701. عماد گفت:

  استاد شجریان/پرویز مشکاتیان/استاد کسایی

 702. نگاه شایان گفت:

  کارهای علی لهراسبی واقعا حرف نداره.
  بهترین قطعه:کوه-سزامه-خدایا

 703. صنم گفت:

  بنیامین بهادری
  به خاطر آلبوم زیباش و کنسرت فوق العادش تو برج میلاد

 704. Elham hashemi گفت:

  behtarin faghattttttttttttttttttttttttt aghaie ALI LOHRASEBI chon vaghannnnn sedaie fogholase zibaei daran.

 705. نسیم گفت:

  علی لهراسبی فوق العادست.

 706. Samivertiga گفت:

  محسن یگانه سلطان پاپ ایران

 707. نگین گفت:

  1-علی لهراسبی2-علی لهراسبی3-علی لهراسبی.

 708. آیلار فرهادی گفت:

  هنرمند باید مردمی باشه و برای مخاطبش ارزش قائل باشه.

  علی لهراسبی بهترین انتخابه به نظر من.

 709. بهروز گفت:

  1- حمید طالب زاده 2- فرزاد فرزین 3- بنیامین بهادری

 710. سیما گفت:

  به نظزمن بهترین کنسرت کنسرت بنیامین تو برج میلاد بود بنیامین بااین کنسرت وکنسرت های دیگه اش نشون داد که منحصربه فرد بنیامین جان دوست داریم هنرمند یعنی کسی که به مخاطباش احترام بگذاره وهوش خلاقیت داشته باشه ازبقیه تقلید نکنه هرچی که هست خودش باشه همین این موضوع من قبلا نگفته بودم

 711. آنیتا گفت:

  علی لهراسبی

 712. مریم ثابتی گفت:

  هر کسی تو موسیقی سلیقه ای داره.هنرمند کسیه که کاراش از ته دل باشه و به دل بشینه.علی لهراسبی رو انتخاب می کنم به خاطر صدای بی نظیرش و آهنگ های فوق العاده زیباش.

 713. Limooo گفت:

  پارسال
  محسن یگانه سلطان پاپ ، هنرمند بود
  ولی امسال
  محسن یگانه سلطان پاپ ،هنرمند میشه.
  ههههههههه

 714. (بهترین خواننده:1-محسن یگانه 2-سیروان خسروی 3-سامان جلیلی(پدیده)(
  بهترین آهنگساز:1-محسن یگانه 2-شادمهر عقیلی 3-… ) (بهترین ترانه سرا:1-محسن یگانه 2-عبدالجبار کاکایی 3-روزبه بمانی و مونا برزویی) (بهترین نتظیم کننده:1-شهاب اکبری 2-کوشان حداد 3-سیروان خسروی) (بهترین نوازنده:1-بابک امینی 2-شادمهر عقیلی 3-محسن یگانه) (بهترین قطعه:1-بعد رفتنت علی لهراسبی 2-عشق من باش بهنام صفوی 3-زیر بارون سهراب پاکزاد و امین تبری) از بین تمام هنرمندانی که در زندگیم دیدم هیچکس مثل محسن یگانه با طرفداراش صمیمی و خاکی نبوده که حتی انتخاب نام آلبومی که 2 سال زندگیشو پاش گذاشته به عهده هواداراش میزاره.پس در کل بهترین هنرمند ایران در حال حاظر محسن یگانه هست.

 715. میترا گفت:

  علی لهراسبی.چون همیشه با هوادارانش صادق بوده و به نظراتشون اهمیت میده و از نظراتشون استفاده میکنه.
  علی لهراسبی تکه.

 716. حمید عباسی گفت:

  محسن یگانه بهترینه.استعدادش از همه بیشتره.مطمئنم وقتی البوم جدیدش بیاد همه خوششون میاد.البته چاووشیم خوبه.ولی تعداد اهنگای قشنگ یگانه بیشتر از چاووشیه.

 717. سهیل گفت:

  سلام

  بابا طرفدارای سلطان یگانه ول کنین

  دارین محسن و تو سال 88 میکنین بهترینا !!!

  درسته که سلطان همیشه بهترینه

  ولی تو سال 88 ( حالا به جز کنسرتاش) زیاد پر کار نبوده

  و فقط کمک به علی لهراسبی کرد

  ولی درکل بهترین خواننده از نظر مردمی( محسن چاووشیه)

  ولی از نظر کسایی که موسیق پاپ رو بیشتر و بهتر درک میکنن( توهین نباشه ولی کسایی که این کارن) گفتن بهنام صفوی !!

  ولی از نظر خودم باشه میگم علی لهراسبی بهترین خواننده تو سال 88 بود

  چون واقعا ترکوند

  به امید موفقیت بیشتر سلطان صدای ایران”محسن یگانه”

 718. ahmad reza گفت:

  only mohsen chavoshi

 719. Farzaneh گفت:

  Ostad Hmid Motebassem

 720. حامد حسینی گفت:

  1-علی لهراسبی
  .بهترین قطعات:1-بعد رفتنت2-کاکا3-خدایا

 721. سمانه گفت:

  فقط سلطان پاپ محسن يگااااااانه
  زنده باد يگانه

 722. امیر گفت:

  سوزه صدات مردم و کرده دیوونه

  این صدای توء به یاد کار میمونه

  سلطان یـــــــــــــــــــــــــــــــگانه

  همیشه بهترین بوده و هست و خواهد بود

 723. سامان اميني گفت:

  1-علي پهلوان 2-علي پهلوان 3- علي پهلوان با اين همه محدوديت كار ها و ترانه هاي آريان باز هم در دل ها مي شينه آريان مثله خيلي ها كه الان مشهورند از موسيقي زير زميني شروع نكرد اگه اينايي كه الان آريان بچه دبستاني مي دونند مرد بودند از موسيقي مجاز شروع مي كردند بعد مي فهميدند جمع كردن يه آلبوم كه بعد از 6 *7 سال هنوز ركورد پر فروش ترين رو داره چقدر سخته دوست دار آريان سامان

 724. صنم گفت:

  علی لهراسبی نظیر ندااااااااااااااره.
  علی لهراسبی بهترین بود.

 725. مهرناز گفت:

  1-علی لهراسبی2-علی لهراسبی3-علی لهراسبی.

 726. َمه گفت:

  فقط رضا مشکی عشق است رضا صادقی

 727. شاهین معدنی گفت:

  فقط علی لهراسبی رو عشقه.

 728. مشکی گفت:

  موسیقی داد میزنه رضا صادقی

 729. فوضولی90 گفت:

  فقط و فقط محسن یگانه . سلطان پاپ ایران .

 730. حامد گفت:

  فقط سلطان موزیک پاپ حمید حامی

 731. سبا گفت:

  1.علی بهلوانali pahlavan2وسیامک خواهانی
  3.صدای بای امید گروه اریان

 732. شقایق گفت:

  محمد رضا گلزار
  همه چی ارومه

 733. ساقی گفت:

  علی لهراسبی.چون احساسی که از آهنگاش می گیرم رو دوست دارم.آرامش خاصی بهم میده.

 734. نفس گفت:

  نماد یه خواننده ی شش دونگ …فارغ از هر گونه فریب….

  در ایران یه فرد بیشتر این خصوصیات رو نداره …محسن یگانه همه ی خصوصیات یک خواننده ی “محترم” رو داره ..

  سلطان پاپ :محسن یگانه.

 735. امید گفت:

  بهترین که معلوم هست

  فقط محسن یگانه

  دیگه لازم نبود اصلا نظرسنجی بذارین !!

  درضمن لقب سلطان فقط واسه محسن یگانه هست

  پس بی خودی خیراتش نکنین!

  با تشکر

 736. com COM گفت:

  فقء محسن جـــــون
  محسن يكانه

 737. saeed گفت:

  بهترین هنر مند معلومه! “محسن یگانه” حالا من تو این نظرات نگاه کردم خیلی ها علی لهراسبی رو به عنوان بهترین خواننده انتخاب کرده بودند…و تاثیر گذارترین ها رو هم از کارهایی انتخاب کردند که محسن یگانه ساخته و لهراسبی اجرا کرده!!! واقعا محسن یگانه،یگانه است! به امید اومدن آلبومش “این سیدی رو بخر”

 738. saeed گفت:

  حیف بعد رفتنت که لهراسبی خوند…ولی مشکلی نیست…بترکون تر تو آلبوم جدید محسن یگانه پیدا میشه

 739. حسن گفت:

  فقط محسن یگانه

 740. mehrdad گفت:

  just ali lohrasebi

 741. تانیا گفت:

  علی لهراسبی
  علی لهراسبی
  علی لهراسبی
  علی لهراسبی
  فقط علی لهراسبی

 742. m.beckham گفت:

  محسن يگانه

 743. من گفت:

  محسن یگانه
  رضا صادقی
  حمید عسگری
  احسان خواجه امیری

 744. شیرین طباطبایی گفت:

  علی لهراسبی

 745. هلیا گفت:

  حمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد
  عسکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــری

 746. رابرت گفت:

  آقایون و خانوما…هر خواننده ای هنرمند نیست…

  به نظر من تو ایران و بین خواننده ها ی جدید

  احسان خواجه امیریه که میتونه با صدای واقعی خودش هنر رو ایجاد کنه

 747. pegah گفت:

  به نظر من آقای علی پهلوان برجسته ترین خواننده و آهنگساز و ترانه سرا هستند. من توی دنیای موسیقی فقط و فقط ایشون رو قبول دارم و از ترانه هاشون بیشتر از همه لحظه ها و بی تو باتو و گل من رو دوست دارم.
  بهترین آرزوها رو برای ایشون دارم.

 748. آرش 1364 گفت:

  با سلام و
  عرض احترام به همه ی خواننده ها : Just Yeganeh
  فقط استاد محسن یگانه

  ………با تشکر : عاشق محسن یگانه Arash 1364

 749. Hanaaaa گفت:

  پارسال محسن یگانه آلبوم نداشت

  ولی برای خیلی آهنگ ساخت

  و از فعال ترین خواننده تو کنسرت هاش بود.

  ایشا الله امسال هم با آلبومش ، هنرمندی او ثابت میشه .

 750. روژان گفت:

  هر کس از هنرمند یه تعریفی داره.به نظر من هنرمند کسیه که حاضر نشه به هر قیمتی هر چیزی رو به خورد مخاطب بده و برای گوش شنونده ارزش قائل باشه.من علی لهراسبی رو انتخاب میکنم.

 751. هادی گفت:

  علی لهراسبی به خاطر قطعه خدایا.

 752. نازنین گفت:

  علی لهراسبی کاراش واقعا بی نظیره.

 753. یک رنگ گفت:

  ( رضا صادقی ) ( Reza Sadeghi )( رضا صادقی ) ( Reza Sadeghi )( رضا صادقی ) ( Reza Sadeghi )( رضا صادقی ) ( Reza Sadeghi )( رضا صادقی ) ( Reza Sadeghi )

 754. با چه زبونی داد بزنم مشکی یه رنگه ، دیگه چه جور باید ثابت کنم رضا صادقی خدای موسیقی

 755. amir shayan گفت:

  فقط شادمهر

  که با تک آهنگاش کولاک کرد

 756. بهنام زارعی گفت:

  بدون شک محسن چاوشی سلطان موزیک ایران و پرطرفدارترین خواننده ایران

 757. میلاد گفت:

  سلام
  1- محسن چاووشی و استاد شجریان
  2-یاس
  3-….

 758. نادی گفت:

  استاد شجریان

  البته به نظرم نظر سنجیتون مشکل داره باید سنتی و پاپ رو از هم جدا مقایسه کرد

 759. tirdad tarighi گفت:

  ALI LOHRASEBI

 760. عرفان گفت:

  استاد محمدرضا شجریان و
  همایون شجریان

 761. مهدی موسوی گفت:

  استاد شجریان به کنار چون استاد شجریان استاد مسلم موسیقی ایرانه و اصلا در حد مقایسه با بقیه نیست
  ولی استاد شجریان که کنار بذاریم :
  محسن چاوشی واقعا نظیرش نیست و نیومده و نخواهد امد کسی که نه از صدا و سیما بهره گرفته نه سالی صد تا مصاحبه میکنه و تو هر کدومشون ده جور ژست میگیره و هزاران دلیل دیگه

 762. مهدی موسوی گفت:

  استاد شجریان به کنار چون استاد شجریان استاد مسلم موسیقی ایرانه و اصلا در حد مقایسه با بقیه نیست
  ولی استاد شجریان که کنار بذاریم :
  محسن چاوشی واقعا نظیرش نیست و نیومده و نخواهد امد کسی که نه از صدا و سیما بهره گرفته نه سالی صد تا مصاحبه میکنه و تو هر کدومشون ده جور ژست میگیره و هزاران دلیل دیگه ….

 763. سیمین گفت:

  1-علی لهراسبی2-بهروز صفاریان3-محسن یگانه

 764. باران گفت:

  محسن یگانه سلطان پاپ ایران

  .

  دلایلش هم توسط دوستان خوبم گفته شده .

 765. رامین گفت:

  نیازی به این نظرسنجی نبود اصلا استاد چاوشی همیشه و همه جا تو همه نظرسنجی ها اوله اونم تو نظرسنجی هایی که همه خواننده ها حتی اونور ابی ها هستن چه برسه فقط داخلی ها
  پس :
  1- استاد چاوشی
  2-سلطان چاوشی

 766. بوی سیب گفت:

  معلومه که محسن یگانه … قطعا بهترینه تو موسیقی ایران

 767. مهنوش گفت:

  1-علی لهراسبی

 768. علی گفت:

  استاد محمدرضا شجریان

 769. سعید گفت:

  من علی لهراسبی رو انتخاب میکنم.

 770. mostafa♪ گفت:

  همیشه محسن یگانه بوده و هست…
  فقط یگانه

 771. MohSen Salar گفت:

  Number 1 سلطان محسن یگــــــــانه

  Number2 علی لهراسبی

  Number3 محسن چاووشی

  The KinG OF pOp

  MoOoOhSen YeGaaaaNeh

 772. فاطمه.ب گفت:

  از همه نظر همه فن حریف محسن یگانه،البته هستند کسانی که صدای خوب وکارای خوبی هم دارند اما به پای محسن یگانه نمی رسند…

 773. این که پرسیدن نداره
  محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن محسن
  محسن یگانه

  http://mohsenyeganeh1364.blogfa.com/

  :d

 774. علیرضا ناصری گفت:

  با سلام
  بهترین خواننده : محسن چاوشی
  بهترین تنظیم کننده : سیروان
  در کل محسن چاوشی

 775. مسعود گفت:

  فقط و فقط سلطان بی بدیل موزیک ایران محسن چاووشی
  بهترین اهنگ سال هم بی شک دور اخر

 776. پاپ گفت:

  ▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌ GOD OF MUSIC : Reza Sadeghi ▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌

 777. saleh گفت:

  بهترین خواننده علی
  عبدلملکی

 778. حمیدرضا گفت:

  استاد و سلطان موزیک پاپ ایران محسن چاوشی بی رقیبه همیشه تو همه جا اوله چند تا نظرسنجی که همین اخیرا انجام شده :

  «رندان مست» و «ژاکت» محبوب‌ترین آلبوم‌های موسیقی ایران در سال 1388

  http://www.musicema.com/module-pagesetter-viewpub-tid-1-pid-1673.html

  ==============================

  نظرسنجی وبلاگ رضا رشیدپور در مورد بهترین خواننده

  .

  پنج نفر برتر

  یک ….. محسن چاوشی ….. 1061 ….. 29 درصد

  .

  دو …….. محسن یگانه …….. 692 ….. 19 درصد

  .

  سه ….. احسان خواجه امیری 683 ….. 17 درصد

  .

  چهار ……. محمد اصفهانی ….. 224 ……. 6 درصد

  .

  پنج ………. رضا صادقی ………145 ……. 4 درص

  http://rezarashidpour.blogspot.com/2010/04/blog-post_12.html

  ====================
  نظرسنجی مجله ترانه ماه

  سلطان چاوشی بهترین خواننده و اهنگساز و ژاکت بهترین البوم و پرفروشترین البوم
  http://www.smokish.com/images/79fue5gmaj3ci8rpcus0.jpg
  http://www.smokish.com/images/xd2jpden0d96tr9gm68.jpg
  http://www.smokish.com/images/asdzy8v6vsu9lkwywdv.jpg
  http://www.smokish.com/images/ailzcqc10z1ixmgmysq.jpg
  ============
  نظرسنجی اتفاق نو هم تازه همین یکی دو روز پیش اعلام شد عکسش هنوز نیست تو
  اونجا هم
  سلطان چاوشی بهترین خواننده و اهنگساز و ژاکت بهترین البوم شد و پرفروشترین البوم اعلام شد مطمئننا تو نظرسنجی سایت موزیک ایرانیان هم اوله بلا شک

 779. Amin گفت:

  رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ،رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ،رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ،رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ،رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ،رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ،رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ،رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ،رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ،رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا صادقی ، رضا

 780. سمیرا گفت:

  کار علی لهراسبی امسال از همه بهتر بود.

 781. رضا گفت:

  محسن یگانه نه تنها تو سال 88 بلکه در تمامی سال بهترین بوده و هست

  یک فرد نابغه در سبک موسیقیست

  یک فرد کامل که با تمام این همه استعداد خیلی خاکی بوده….

  منتظر این فرد نابغه باشین

  که بعد از 2 سال میخواد برگرده

  پس”این سی رو بخر” تا بفهمین موسیقی چه دنیایی داره….

  درضمن دوست عزیز اون نظرسنجی که اون وبلاگ گذاشته از چهارم شدن اقای اصفهانی( وبالاتر بودن اسمش از رضا صادقی) میتوان به معتبر بودن اون پی برد!

 782. شهاب گفت:

  مسلما محسن چاوشی
  محبوب ترین و محجوب ترین هنرمند موسیقی ایرانه و بیخود پرطرفدارترین خواننده ایران نشده
  روزی که کنسرت بذاره قیامتی برپا میشه که هیچ خواننده ای به خوابش هم ندیده باشه

 783. peyman zare گفت:

  سلام و خسته نباشید
  مثه اینکه به کل فراموش شده که هر کس باید هنرمند رو هم تعریف کنه
  به نظر من کسی هنرمنده واقعی هست که هیچ وقت از مسیر خودش خارج نشه و هیچ وقت با حاشیه اسم خودشو تیتر اول روزنامه و مجلات نکنه بلکه باید اون قدر هر داشته باشه که بتونه با کار هنری خاص خودش تیتر یک همه اخبار و سرزبون مردم باشه متاسفانه در پارسال شاهد بودیم تعدادی از هنرمندا و خواننده ها بر علیه هم مصاحبه های بسیار زشتی رو انجام دادند که واقعا شرم اور بود
  اما هنوز در موسیقی ایران یکی هست که با رعایت تمام اصولی که گفتم یک هنرمند واقعیه و اون کسی نیست جز محسن چاوشی عزیز .
  به امید روزی که تمام هنرمندان کشورمون یک هنرمند واقعی باشند نه فقط در اسم و ظاهر نام هنرمند یدک بکشن
  پیمان زارع

 784. رضا گفت:

  1- استاد شجریان استاد همه خواننده های سنتی و پاپ از خدا میخوام همیشه استاد زنده نگه داره
  2- بازم استاد شجریان
  3- محسن چاووشی
  4- رضا صادقی
  5- خواجه امیری

 785. حجت گفت:

  فقط محسن یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط محسن یگانه یگانه فقط

 786. پدرام گفت:

  فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی فقط حامی

 787. محمد گفت:

  علی لهراسبی و لاغیر

 788. dokhtare darya گفت:

  mohsen yegane
  … tasirgozartarin taraneh ham tabrike behnam safavi

 789. بزرگ چنانی گفت:

  بهترین ترانه ” خدایا ” علی لهراسبی

  … و بهترین آهنگساز و خواننده محسن یگانه

 790. فرزاد ظفری گفت:

  فقط و فقط پادشاه اواز سلطان محسن چاوشی
  با تو ام صدای خسته گوش بده به این ترانه
  باز میخواهم از تو بخونم حس ناب عاشقانه
  باز میخوام از تو بخونم عشق زیبای دو حرفی
  گوش بده به این ترانه خسته ی روزای برفی
  میخوام حرفای دلم رو این دفه به پات بریزم
  تا بدونی شده عشقت همه عمر و همه چیزم
  دل این نفس بریده فقط آروم میشه با تو
  زندگی ش بهم میریزه اگه نشنوه صداتو
  تو شبای سرد و تارم تو شدی سنگ صبورم
  تو شدی دلیل بودن تنگ زیبای بلورم
  تو رفیق خوب شبهام تو رفیق لحظه هامی
  تو دلیل بغض و گریه تو دلیل خنده هامی
  تا تو باشی و بخونی دیگه غصه ای ندارم
  عشق زیباتو همیشه رو دوتا چشام میذارم
  http://www.ganja2music40.com/modules.php?name=News&file=article&sid=5950

 791. امیر گفت:

  با تمام ارادتی که به برای بقیه هنرمندان قائلم ولی استاد شجریان و محسن چاوشی تفاوت های فاحشی با بقیه دارند
  یه پیشنهاد هم برای مدیران سایت داشتم یه نظرسنجی ای هم اکنون در مجله تایم برگزار میشه و اون رای به برترین شخصیت سیاسی هست و قرار شده نفر اول عکسش روی شماره بعدی مجله تایم زده شده حالا هم پیشنهاد من به سایت شما اینه که از اونجایی هم شما هر ماه مجله ای رو رو سایت میذارید همین کارو کنید و مثلا استاد شجریان یا محسن چاوشی یا هر کس دیگه که بیشترین رای اورد در اخر عکسشو روی مجله بزنید
  ممنون
  …………………………………
  پاسخ: دوست عزیز حتما پیشنهادتان را بررسی خواهیم کرد

 792. امیر گفت:

  فکر کنم نظرم نرسید دوباره نظرمو میدم
  با تمام احترامی که برای سایر هنرمندان قائلم ولی باید بگم استاد شجریان و محسن چاوشی تفاوت های واقعا فاحشی با بقیه دارند و کاملا از بقیه جدا هستند
  یه پیشنهاد هم برای این نظرسنجی و این سایت داشتم :
  چند وقته یه نظرسنجی در سایت تایم برگزار میشه مربوط به محبوبترین شخصیت سیاسی و قرار شده هر کی بیشترین رای رو بیاره در شماره بعدی مجله تایم عکسش رو مجله درج شه حالا از اونجایی هم که موزیک ایرانیان هر ماه یه شماره مجله میده بیرون در پایان نظرسنجی مثلا استاد شجریان یا محسن چاوشی( یا هر کس دیگه که بیشترین رای اورد ) عکسش رو مجله درج شه
  پیشنهاد کوچیکی بود از طرف من
  ممنون

 793. کیارش وجدانی گفت:

  1- محسن چاوشی محبوبترین خواننده پاپ ایران و یاس محبوبترین خواننده رپ ایران
  این دو به یک اندازه برام عزیز هستند و مطمئنم که هر دو شون هم به کارهای هم علاقه دارند همانطور که یاس طی مصاحبه ای محسن چاوشی رو خواننده مورد علاقش تو پاپ اعلام کرد :
  http://www.4shared.com/file/201101701/5dcc11f1/mosahebeyeh_yas_dar_morede_cha.html
  مطمئنم محسن چاوشی هم در بین خواننده های رپ فقط یاس میپسنده
  هر دوشون هیچ وقت کار نازل نخوندن و همیشه شریف خوندن درود بر هر دوی این عزیزان

 794. کیارش وجدانی گفت:

  1- محسن چاوشی محبوبترین خواننده پاپ ایران و یاس محبوبترین خواننده رپ ایران
  این دو به یک اندازه برام عزیز هستند و مطمئنم که هر دو شون هم به کارهای هم علاقه دارند همانطور که یاس طی مصاحبه ای محسن چاوشی رو خواننده مورد علاقش تو پاپ اعلام کرد :
  http://www.4shared.com/file/201101701/5dcc11f1/mosahebeyeh_yas_dar_morede_cha.html
  مطمئنم محسن چاوشی هم در بین خواننده های رپ فقط یاس میپسنده
  هر دوشون هیچ وقت کار نازل نخوندن و همیشه شریف خوندن درود بر هر دو این عزیزان

 795. حسین گفت:

  سلطان بی چون و چرای پاپ ایران محسن یگانه هست و و دیگر هیچ

  یه ترک از اهنگای یگانه رو با کل فول البوم کل خوانندگان عوض نمیکنم

 796. mahpishooni گفت:

  بهترین آهنگ ” عشق من باش ” بهنام صفوی … محسن یگانه بهترین تو دنیای موسیقی

 797. سلطان پاپ گفت:

  تو این 5 6 سالی که موسیقی رو فهمیدم محسن یگانه توش خدایه

 798. بزودی گفت:

  علی عبدلمالکی
  مسعود سعیدی

 799. طنین عابدنژاد گفت:

  فط صدا و آهنگای یه نفر رو تو موسیقی دوست دارم و اون کسی نیست جز علی لهراسبی.
  علی لهراسبی

 800. بهاره گفت:

  1- محسن اصفهاني (براي ترانه سرايي در ألبوم كيش و مات)
  2- استاد شجريان
  3- سهيل نفيسي

 801. tina گفت:

  .::.::.mohsen YEGANEH.::.::.

 802. یک آهنگ لایــت و محشر از سلطان پاپ محسن یگـــانــه به نام Faraon که با گیتارش هنرنمایی میکنه

  اینقدر این تک نوا زیباست که بر آن شدیم اونو واسه دانلود بگذاریم

  برو توی مایه های Godfather و..

  http://1.dl-musicbaz.com/1389/02/Single/Mohsen%20Yeganeh/Mohsen%20Yeganeh%20(SOLO)%20Faraon.mp3

 803. حمید گفت:

  فقط جواهر پاپ فرهاد جواهرکلام

 804. بیتا گفت:

  علی لهراسبی

 805. هادی گفت:

  سلطان موزیک ایران استاد چاوشی فقط و فقط

 806. امین گفت:

  سلام –
  انتخاب من : محسن چاوشی

 807. رضا گفت:

  دوست عزیز اون گیتاری که گذاشتی از یگانه واقعا شاهکاره……

  با صدای گیتارش مست و عاشق شدم…..

  واقعا که دنیای پاپ به امثال سلطان احتیاج داره……

  کسایی که از موسیقی درک واقعی داشته باشن…….

  بی خود نبوده که حبیب صدای گیتار محسن و تحسین کرده……

  واقعا که شاه پاپ ایرانی داش محسن….

  تو سن 24 سالگی انقدر از موسیقی سر در میاری که مثلت تو دنیای پاپ نیست….

  تو این نظر سنجی نوشته که یک فرد کامل موسیقی چه کسیست؟

  خوب نیازی به توضیح نیست فقط برین و این تک نوازی با گیتار محسن و گوش بدین تا بدونین هنر فقط صدا نیست…

  درود خداوند بر محسن و طرفدارای بیـــــــــــــــــــــــــــــــــشمارش

  اگه تو نباشی دنیا واسم قد یه تابوته….

 808. rita گفت:

  سلام . من عاشق صدای بنیلمینم همیشه به من حس خوبی میده مخصوصا آهنگ( عزیزم )بنیامین بسیار عالی و دوست داشتنیه .واقعا دوستت دارم

 809. نیکی گفت:

  1-علی لهراسبی
  2-محسن یگانه

 810. پدرام گفت:

  فقط سلطان حامیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

 811. ایمان گفت:

  فقط سلطان علی اصحابی سلطان مسلم پاپ
  با اینکه همش در حقش نامردی میکنن ولی بازم بهترینه

 812. احسان حشمتی گفت:

  سلام / از دید من بهترین هنرمندان بعد انقلاب استاد شجریان و محسن چاوشی هستند و مطمئنم که از این دو بهتر پیدا نمیشه

 813. مهفام گفت:

  ali pahlavan.1

  .2.arian band

  3.صدای بای امید.the foot steps of hope و کنسرت گروه اریان .

 814. ناشناس گفت:

  فقط بنیامین عزیزهمین بس

 815. پژمان گفت:

  سلطان حنجره های زخمی = محسن چاوشی

 816. شهرزاد سپهری گفت:

  به نظر من علی لهراسبی بهترین شخصه.

 817. ماســک سيــــاه گفت:

  اين یه چيز کاملا روشنی که فقط استاد چاوشـــــــــــــــــــــــــــــــی هنرمندترين شخصیت موسیقی نه فقط در این سال بلکه در سال های قبل که وارد موسیقی شده اند هستند و حتی فکر کردن به یک نفر جز ایشون محاله

 818. آذین گفت:

  فقط و فقط و فقط علی لهراسبی.

 819. یگانه پرست گفت:

  محسن دوست داریم
  – محسن دوست داریم

  – منظورم محسن جون خودمونه استاد یگانه رو میگم وگرنه چاوشی که انگشت کوچیکه ی یگانه هم نیست

 820. فریبا گفت:

  1-علی لهراسبی2-علی لهراسبی3-علی لهراسبی

 821. ياسر گفت:

  محسن يگانه

 822. سعید گفت:

  *هنرمند خوب کسیه که به حدی برسه که بتونه به آثارش یه روحی بدمه که اون هنر رو اون جسم سرد و بی جان رو زنده کنه .تا به شکل واقعی با مردم ارتباط برقرار کنه.

  یه مدت پیش یه چیز زیبا به ذهنم خطور کرد اون این بود که. شروع دنیا با یه صور و ساخت الهی بوده وپایانش هم با صور یا شیپور تموم میشه. پس بهترین هنرمند خداست. و خودش به کسایی استهداد میده که به این جهان رنگ و بوی خاصی بدن…ازز دل اون هنرمند خوب و واقعی کسیه که اول با اتصال به هنرمن بزرگ که همون خداست بتونه زیباترین ملودی های رو خلق بتونه روح آدمو نوازش کنه.

 823. سعید گفت:

  *هنرمند خوب کسیه که به حدی برسه که بتونه به آثارش یه روحی بدمه که اون هنر رو اون جسم سرد و بی جان رو زنده کنه .تا به شکل واقعی با مردم ارتباط برقرار کنه

  محسن یگانه.محسن چاووشی.عبدلجبار
  کاکایی.

  خدا رو چه دیدی رضا صادقی
  دور آخر چاووشی
  انتضار لهراسبی

 824. abolfazl گفت:

  fagat mohsen yeghaneh

 825. عباس گفت:

  1-محسی یگانه 2-حمید عسکری 3-مجید خراطها

 826. تنهای خسته گفت:

  1-شادمهر عقیلی 2-محسن چاووشی 3-محسن یگانه

 827. محمدرضا گفت:

  siavash ghomeyshi

 828. زهرا گفت:

  1-بنیامین 2-علی لهراسبی 3-محسن یگانه

 829. ستاره گفت:

  به نظر من بهترین هنرمند وخواننده شادمهر عقیلی و سعید مدرس هستند

 830. کیمیا گفت:

  علی لهراسبی
  .
  1-کوه2-انتظار3-خدایا

 831. حسین گفت:

  اسطوره موسیقی ایران _ سلطان محسن چاوشی

 832. داوود گفت:

  کاشکی سبک ها رو جدا میکردید اینطوری میتونستیم انتخاب بهتری داشته باشیم :
  تو سبک سنتی استاد شجریان بهترینه
  تو سبک پاپ سلطان چاوشی بهترینه
  تو سبک رپ یاس سطان رپ فارس بهترینه

 833. سعید گفت:

  استاد محمدرضا شجریان

 834. mani گفت:

  1- محسن چاووشــــــــــــــــی
  2- احسان خواجه امیــــــــــری
  3-ماهان بهرام خــــــــــان

 835. چاووش گفت:

  محسن چاووشی و استاد شجریان…

 836. مهتاب گفت:

  بهترین صدا و خواننده:

  محسن یگانه

  بهترین اهنگساز در ایران:

  محسن یگانه – شادمهر عقیلی

  بهترین ترانه سرا :

  محسن یگانه

  بهترین قطعات:

  خدایا ( علی لهراسبی) دلنوازان (علی لهراسبی)

  یادت نره:

  ایـــــــن! سی دی رو بخــــــــــر !

 837. samira گفت:

  فقط احسان خواجه امیری

 838. محمد گفت:

  محسن چاوشی

 839. محمد گفت:

  فقط محسن یگانه
  اصلا حرفی روش نیست بهرت از محسن یگانه نداریم
  اون تکناوزیش هم که دیگه نشون داد چیکارست دمش گرم الحق که اجوبه موسیقی پاپ محسن یگانه هست

 840. پیمان گفت:

  حضرت چاووشی

 841. المیرا طاهری گفت:

  هنرمند یعنی کسی که به کاری که انجام میده اعتقاد قلبی داشته باشه.اگر اینطور باشه قطعا به دل مخاطبش هم میشینه.
  علی لهراسبی

 842. امين گفت:

  سلام

  هنرمند كسيه كه ازدل وبراي مردم بخونه و هيچ وقت يادش نره كه اين هواداراش بودند كه به جاي فعليش رسوندند و به نظر من محسن يگانه نمونه بارز يك هنرمنده چون در اين چند سالي كه به محسن يگانه تبديل شده هيچ وقت نشده كه هواداراشو فراموش كنه. محسن يگانه در تمام اين زمينه ها ( خوانندگي، آهنگسازي، نوازندگي و ترانه سرايي ) ثابت كرده كه توانايي خيلي بالايي داره. به نظره من محسن چاووشي و رضا صادقي نفرات بعدي هستند.

  تاثير گذارترين قطعه سال بدون شك ” دلنوازان” علي لهراسبي بود كه سروصداي زيادي هم به پا كرد.

  قطعه هاي بعدي ” عشق من باش” بهنام صفوي و ” بخون ” امشب محسن چاووشي هستند.

 843. مجتبی ملکی پور گفت:

  بدون هیچ شک و تردیدی بهترین خواننده و اهنگساز و شخصیت موسیقی چند سال اخیر استاد چاوشی سلطان بلامنازع موزیک پاپ ایران هست
  لا ریب فی

 844. naser گفت:

  لعنت به این صدای ویران کننده و حنجره یاغی که عاشق میکنه ,مست میکنه, مو سیخ میکنه …اصلا شاید موسیقی یعنی موسیخی!!! لعنت به تو محسن چاووشی

 845. شهریار علیزاده گفت:

  علی لهراسبی

 846. منم گفت:

  محسن یگانه سلطان پاپ ایران

 847. سهیل گفت:

  امپراطور صدا

  محســـــــــــــــــــــــــــــن یگـــــــــــــــــــــــــــــــــانه

 848. مهران گفت:

  بی تردید سلطان موسیقی پاپ ایران
  استاد محسن چاووشی

 849. ملینا گفت:

  علی لهراسبی کاراش عالیه!!!

 850. M@soud گفت:

  يك هنرمند كامل و واقعي در حال حاضر كسي نيست جز سلطان محسن يگانه!
  شعر ، موزيك ، تــــرانه
  سطلان فقط يــــگانه

 851. dariuosh گفت:

  tanha nazari ke man midam ine ke honar man va shoma rush arzesh migzarim va .agar didim honarmand honaresho be frosh migzare ke kasbe servat bekone ke honarmand nist kasebkare ya tajere .vali age didim honarmand jonesho dar rah migzare va harfo amalesh yekiye on honarmande kasi ke az honaresh baraye rasandane harfe dele mardom estefadeh bekone honarmande .dar hale hazer man kasira be joz parvaze homay bad az ostad shajariyan va homayone aziz dar nazar nadaram besiyar hastand vali dar hale hazer……..alave bar inha bayad did che kasani baraye hefze honar talash mikonand.ghorbane hamegi

 852. bita گفت:

  lمازیار فلاحی و بهنام صفوی

 853. شراره گفت:

  علی لهراسبی
  .
  تاثیرگذارترین قطعات:1-کوه2-انتظار3-عذاب دوست داشتن

 854. مهرداد گفت:

  سلام

  به نظر من محسن چاوشی و داریوش اقبالی
  در ضمن به نظر میرسه یه سری از نظرات از یه نفر باشه میخواستم ببینم با عوض کردن اسم و ایمیل وبا همان ایپی یک فرد چندین نظر بده باز هم تایید میشه ؟!

 855. بابك گفت:

  محسن يگانه
  محمدرضا شجريان

 856. moh3n barati گفت:

  بهترین و پر طرفدارترین خواننده ایران ………. استاد چاوشی

 857. GOD OF MUSIC گفت:

  خدای موسیقی : رضا صادقی

 858. Sara گفت:

  خواننده فقط محسن یگانه و شادمهر

  البته علی لهراسبی هم سوم باشه بد نیست

 859. شروین گفت:

  فقط استاد شجریان و محسن چاوشی و هیچکس ( سروش لشکری ) و لاغیر
  VVVVV

 860. زهرا گفت:

  محسن چاوشی و بهنام صفوی

 861. شیما گفت:

  1-علی لهراسبی2-محسن یگانه3-احسان خواجه امیری

 862. ساناز گفت:

  فقط ستاره موزیک پاپ ایران
  استاد محسن یگانه 
  فقط محسن یگانه
  فقط محسن یگانه

 863. غزاله گفت:

  1-علی لهراسبی2-علی لهراسبی3-علی لهراسبی

 864. ارمان گفت:

  1- محسن چاوشی
  2- شاهین نجفی

  بهترین اهنگ ها : 1- دور اخر چاوشی 2- سارینا شاهین نجفی

 865. یک هنرشناس واقعی گفت:

  فعلا” فقط “محسن یگانه”

  تعریف هنرمند از اسمش معلومه, واقعی و غیر واقعی نداره.
  هر شخص با استعدادی که برای ارتقا فرهنگ جامعه انرژی و هزینه و…میگذاره.

  فقط باید یه خورده از سختگیریهای بی مورد کم بشه تا هنرمند بتونه خلاقیت و هنر واقعیش رو بروز بده.

 866. محمد جواد سلیمی گفت:

  سلام
  بی شک محسن چاوشی استاد مسلم موزیک ایران انتخاب منه و نه تنها در سال 88 بلکه در کل تاریخ موسیقی ایران
  من بقیه هنرمندا رو هم دوست دارم ولی باید بگم تا وقتی محسن چاوشی هست همیشه رتبه اول نظرسنجی ها و بهترین و پرطرفدارترین و پرفروشترین ها ماله اونا و بقیه تحت اشعاع اون هستن

 867. مژده گفت:

  قطعا علی لهراسبی امسال بهترین بود

 868. مژده گفت:

  1-علی لهراسبی2-فواد غفاری3-پویا بیاتی.بهترین قطعه:خدایا

 869. فرهاد صداقت گفت:

  1-محسن یگانه2-علی لهراسبی3-هیچ کس

 870. حمیدرضا گفت:

  a سلطان چاوشی b استاد شجریان c یاس

 871. مهدیس گفت:

  فقط و فقط وفقط علی لهراسبی.

 872. ..... گفت:

  1-honarmand kasie ke ba delo jo0o0n va eshgh estedad va honare khodesho dar ekhtiare hame gharar bede 2- حمید عسکری،حمید عسکری،حمید عسکری. 3- کما 1: قسمت ، بازم دلم گرفته ، اخه تو عزیز قصه هامی. کما2: ستاره ، دلم 100 پاره شده ، فرشته، خنده و گریه

 873. mahmood گفت:

  be nazare man emsal faghat ali lohrasebi shayestegie in laghabo dare.
  ali lohrasebi

 874. علی شهاب الدین نجفی گفت:

  1- محسن چاوشی البته به پای استاد معین نمیرسه ولی تو داخلی ها کارش بیسته
  2- رضا صادقی
  3- بقیه ول معطلن

 875. امیررضا گفت:

  فقط سلطان چاوشی استاد و سلطان و امپراتور و پادشاه موزیک ایران

 876. فرنوش گفت:

  علی لهراسبی

 877. Omid گفت: