موسیقی ایرانیان
 

با همکاری «بابک رادمنش» هنرمند مطرح موسیقی ایرانی

چهارمین آلبوم سامی یوسف با نام «سلام» منتشر شد

موسیقی ایرانیان – سودا مولائی: چهارمین آلبوم سامی یوسف با نام «سلام» توسط «ای تی ام اینترنشنان» منتشر شد.

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، دو سال انتظار هواداران سامی یوسف خواننده مطرح و مسلمان ایرانی الاصل به پایان رسید و پس از فروش میلیون ها نسخه و موفقیت بی سابقه آلبوم های قبلی «المعلم»، «امت من» و «هر جا كه هستی» در اکثر کشور های دنیا، بالاخره چهارمین آلبوم رسمی وی هم با نام «سلام» منتشر شد.

این آلبوم 16 قطعه دارد که آهنگسازی همه قطعات به غیر از قطعه «TO GUIDE YOU HOME» توسط سامی یوسف انجام شده است.

از نکات جالب توجه این اثر همکاری سامی یوسف با پدر خود، بابک رادمنش هنرمند مطرح موسیقی ایرانی است که در قطعه «DRYER LAND» با وی همخوانی کرده و در قطعه ای دیگر «ALL I NEED» سروده وی به فارسی را سامی یوسف خوانده است، همچنین این خواننده در آلبوم «سلام» قطعه آذری «کوچه لره سو سپمیشم» را به انگلیسی بازخوانی کرده و آهنگ بی کلام این اثر قدیمی را به عنوان قطعه آخر آلبوم انتخاب کرده است.

مخاطبین علاقه مند برای تهیه این آلبوم به صورت نسخه اصلی می توانید از اینجا به سایت رسمی سامی یوسف مراجعه و آن را خریداری کنید.

همچنین در ادامه می توانید دموی آلبوم «سلام» و قطعات «این یک بازی است»، «یاد تو» و «من امید شما هستم» که قبلا از این آلبوم به صورت تک آهنگ منتشر شده اند را با اجازه صاحب اثر از طریق موسیقی ایرانیان دانلود نمایید.


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

یک پاسخ بنویسید

4 Comments on "چهارمین آلبوم سامی یوسف با نام «سلام» منتشر شد"

  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.