کنسرت رضا صادقی در تهرانكنسرت رضا صادقی در تهران

رضا صادقی ـ خواننده پاپ ـ 4 و5 تیرماه در تهران کنسرت می دهد.

به گزارش خبرنگار بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این اجرا در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه خواهد رفت و جزییات بیشتر آن به زودی اعلام خواهد شد.

این خواننده که در حال حاضر روزهای پرکاری را می گذراند، قصد دارد اجرایی را نیز در رشت به روی صحنه ببرد.

آلبوم جدید این هنرمند با عنوان «بی خداحافظی» به زودی منتشر خواهد شد.


منبع: ایسنا

برچسب

2 دیدگاه برای این خبر “کنسرت رضا صادقی در تهران”

  1. silver price می‌گه:

    چیستا یثربی، «گریه روی سنگفرش خیس» را با ادای دین به اکبر رادی روی صحنه می برد . یثربی در این باره می گوید: در حال نگارش متنی به نام «گریه روی سنگفرش خیس» با تاکید بر زندگی، فعالیتها و نمایشنامه های اکبر رادی نمایشنامه ‌نویسی شهیر ایرانی هستم. با توجه به مذاکراتی که با ریاست تئاتر شهر انجام دادم قرار است متن نمایشنامه را به زودی به شورای انتخاب آثار ارائه دهم. وی ادامه داد: احتمالا مهر و آبان در آوانسن یکی از سالن‌های چهارسو یا اصلی مجموعه تئاتر شهر این نمایش را اجرا می کنم. این اثر نمایشی به صورت دو نفره اجرا می شود که یکی از بازیگران مطرح سینما و تئاتر به همراه یک بازیگر تئاتر دیگر 24 نقش را در آن ایفا می کنند. تمرین های این نمایش به تازگی آغاز شده است و چون متن به صورت کارگاهی نوشته می شود نگارش آن همچنان ادامه دارد. یثربی ادامه داد: «گریه روی سنگفرش خیس» درواقع اتوبیوگرافی اکبر رادی و بخش هایی ازتمام نمایشنامه های او را در بر می گیرد. این نمایشنامه به نوعی جشنواره زندگی اکبر رادی نمایشنامه نویس معاصر کشورمان است که تا لحظه مرگ در حال نگارش نمایشنامه بود. وی خاطرنشان کرد: معتقدم رادی الگوی برتری برای نسل جوان نمایشنامه نویس به حساب می آید و این نمایشنامه ادای دینی است به رادی و تمام تلاش‌هایی که برای همه نمایشنامه نویسان جوان انجام داده بود. «گریه روی سنگفرش خیس» رنجنامه اکبر رادی است و قصد دارم آن را به بانو حمیده همسر اکبر رادی تقدیم کنم.

  2. ناشناس می‌گه:

      KARASHONO DOST DARAM

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

دریافت اخبار با SMS (پیامک)

عضویت در خبرنامه

با افزودن ایمیل خود به لیست خبرنامه سایت از جدیدترین رویدادهای موسیقی ایران توسط ارسال ایمیل آگاه شوید.