موسیقی ایرانیان
 

چاوشی: به عشق خرمشهر و ایران اجازه دادم قطعاتم از تلویزیون پخش شود

تک آهنگ «مام وطن» از محسن چاوشی را دانلود کنید

موسیقی ایرانیان – ابراهیم مولائی: تک آهنگ جدید محسن چاوشی خواننده مطرح و پرهوادار موسیقی پاپ با نام «مام وطن» به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر منتشر شد.

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، ترانه اين قطعه توسط امير ارجينی سروده شده و به وسیله محسن چاوشی آهنگسازی و تنظیم شده است.

محسن چاوشی همچنین در گفت‌وگو با خبرآنلاین در ارتباط با پخش قطعاتی از آلبوم «پرچم سفید» از شبکه سه گفت: «دوستان برای پخش این قطعات از من اجازه گرفته بودند و با توجه به اینکه در آستانه آزادسازی خرمشهر هستیم، افتخار می‌کنم آثار من در چنین مناسبت‌هایی از تلویزیون پخش می‌شود و بابت این اتفاق حس خیلی خوبی دارم.»

چاوشی افزود: «من فقط به عشق خرمشهر و ایران اجازه دادم که آثارم از تلویزیون پخش شود. علاوه بر این، یک قطعه جدید هم در روز آزادسازی خرمشهر از تلویزیون با همین مضمون پخش خواهد شد.»

این خواننده که آلبوم جدیدش به نام «پرچم سفید» اواخر سال قبل در بازار موسیقی کشور منتشر و با استقبال خوب روبرو شد، درباره اقبال مخاطبان به آثارش توضیح داد: «خدا را شکر می‌کنم که بهترین مخاطبان دنیا را دارم و از این حیث افتخار می‌کنم. امیدوارم مستحق این همه لطف دوستان و اهالی موسیقی باشم.»

محسن چاوشی که سال 89 از سوی کاربران خبرآنلاین به عنوان بر‌ترین چهره موسیقی کشور انتخاب شد و در نظرسنجی سال گذشته هم آراء زیادی را کسب کرد و عنوان دومین شخصیت فرهنگی پس از اصغر فرهادی را به خود اختصاص داد، در این ارتباط گفت: «این ابراز لطف‌ها وظیفه مرا سنگین‌تر می‌کند و از اینکه کاربران شما با حضور در این رای گیری به من امتیاز داده‌اند، خوشحالم و از آن‌ها تشکر می‌کنم.»

 

 

 

 


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranain.ir

یک پاسخ بنویسید

110 Comments on "تک آهنگ «مام وطن» از محسن چاوشی را دانلود کنید"

  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.