تاریخ امروز برابر است با 27 فروردین 1393
 
 
 
 
به انتخاب سردبیر
کنسرت سیمین غانم
کنسرت سيمين غانم

سیمین غانم ـ هنرمند عرصه موسیقی ـ از 19 تا 22 اردیبهشت ماه در تالار وحدت به صحنه می‌رود.

این هنرمند درباره اجرای که به صحنه خواهد برد به خبرنگار بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، توضیح داد: برای این کنسرت، دو قطعه جدید را آماده اجرا کرده‌ام و قطعات قدیمی‌تر و خاطره‌انگیز را نیز برای مخاطبان اجرا خواهم کرد، چرا که آن‌ها به این قطعات قدیمی علاقه دارند و در روند کنسرت نیز، بارها خواندن آن‌ها را درخواست می‌کنند.

او درباره تغییر نوازنده‌ها و ترکیب سازبندی ارکستر گفت: سازبندی ارکستر تفاوت چندانی نکرده است؛ تنها نوازنده گیتاریست گروه به علت سفرش نمی‌تواند، در این اجرا ما را همراهی کند. همچنین در این اجرا، نازلی بخشایش، نوازنده ساز پیانو خواهد بود اما این تغییرات، هیچ صدمه‌ای به کیفیت اجرا نخواهد زد.

سیمین غانم درباره میزان رضایتش از استقبال مخاطبان از کنسرت‌هایش گفت: استقبال مخاطبان، از این کنسرت‌ها مرا بسیار راضی نگه داشته است و اجراهای ما تا به حال با کیفیت خوبی برگزار شده‌اند.


منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

پست الکترونیک شما برای بیننده های سایت نمایش داده نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>