موسیقی ایرانیان
 
 

هفته اول اردیبیهشت ۱۳۹۶

«کیهان کلهر» در تالار وحدت روی صحنه می‌رود

کیهان کلهر (عکس از علی چاشنی گیر)
کیهان کلهر (عکس از علی چاشنی گیر)

کنسرت موسیقی «پردگیان باغ سکوتِ» موسیقیدان ایرانی و بین المللی «کیهان کلهر»، هفته اول اردیبیهشت ۱۳۹۶ در «تالار وحدت» تهران برگزار می‌شود.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «کیهان کلهر»، آهنگساز و نوازنده کمانچه سرشناس ایرانی در ادامه تور کنسرت «پردگیان باغ سکوت»، با همراهی جمعی از نوازندگان توانا و شناخته شده موسیقی کشورمان، طی دو تاریخ ۵ و ۶ اردیبهشت ماه سال جاری، در «تالار وحدت» به روی صحنه می‌رود.

در این کنسرت همچون اجراهای گذشته، «نوید افقه» (تنبک و سازهای کوبه‌ای)، «علی بهرامی‌فرد» (سنتور) و «هادی آذرپیرا» (تار)، نوازندگی و آواز «کیهان کلهر» را همراهی می‌کنند.

تور کنسرت «پردگیان باغ سکوت» از اردیبهشت‌ ۱۳۹۵ آغاز شد و شهرهای یزد، کرمانشاه، خرم آباد، شیراز، بوشهر، اهواز، بندرعباس، اردبیل، تبریز، رشت، ساری، گنبدکاووس، همدان، ایلام، سنندج، کرمان، زاهدان، بیرجند، تربت حیدریه، خرمشهر و اصفهان سال گذشته، میزبان این موسیقیدان و نوازندگان گروه «راح روح» بودند.

شایان ذکر است که این کنسرت همچنین، خرداد و دیماه ۱۳۹۵ به مدت ۱۲ شب در «تالار وحدت» روی صحنه رفته بود و اینبار در دو تاریخ پنجم و ششم اردیبهشت، از سر گرفته شده و میزبان دوستداران موسیقی در تهران خواهد بود.


منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمامی آثار صوتی و تصویری منتشرشده در سایت «موسیقی ایرانیان» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.